ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa gdje ste nestali avax? znam da ste čvrsto vjerovali u ovu dionicu i prognozirali rast na 200 nakon dokapa, dugo pratite stanje ovdje pa Vas molim da napišete svoje mišljenje, jer iako nisam vjerovao u ovu dionicu nakon propasti dokapa ovo nema veze s zdravim razumom. Ništa mi više ovdje nije jasno. Nešto se gadno tu muti jer teorija o porastu nakon propasti dokapa i nije luda. mislio sam da će se stabilizirati oko 100 ali ovo????????
davno sam izašao na 150 sa gubitkom i obećao si da više neću ulagati u ovakve dionice iako mi je prvi puta kad sam je imao donijela ludi rast. šta mislite? ima li potrebe za ulaskom sada?


vilma: ” deimos: ” vilma: ” znači sledi squeez out, samo pitanje na koliko, 80,90,100……?????[cry] ” Po cemu si to zakljucila? ” pa sutivanu ne treba više puno do 95% (oko 6-7%), ako su poćeli prodavat br.3 i 4 i dogovori se sa hfp ne tvrdim, da sam u pravu ali ovako meni to izgleda… posljednjih dana se i puno plaše mali ulagaći…niš dobro na žalost, jedino ako če morat skupljat od malih na višim razinama (zbog več druge turistićke sezone, pa če se jim žurit) u šta sumnjam… pozdrav ” Jel se to meni cini, ili si fulala svako č i ć? Nije da mi smeta, stovise, simpaticno.

Ali baš svako…
[wink]


pa gdje ste nestali avax? znam da ste čvrsto vjerovali u ovu dionicu i prognozirali rast na 200 nakon dokapa, dugo pratite stanje ovdje pa Vas molim da napišete svoje mišljenje, jer iako nisam vjerovao u ovu dionicu nakon propasti dokapa ovo nema veze s zdravim razumom. Ništa mi više ovdje nije jasno. Nešto se gadno tu muti jer teorija o porastu nakon propasti dokapa i nije luda. mislio sam da će se stabilizirati oko 100 ali ovo???????? davno sam izašao na 150 sa gubitkom i obećao si da više neću ulagati u ovakve dionice iako mi je prvi puta kad sam je imao donijela ludi rast. šta mislite? ima li potrebe za ulaskom sada?

Kaj ti nije dosta jedna pušiona ?
Meni je i tu me nema više NIKAD !!


vuki: ” Tenkista u pravu si Ispricavam se[proud] Ali i tih 30 komada je zanemarivo ” Jos uvijek to nije ‘danas’ vec prije 3 dana. Za nove forumase koji pitaju koliko vrijede nekretnine i sl. mogu krenuti ispocetka teme (ima dosta toga i na centru te na novcu) i tu mogu dobiti bolju sliku. Tad je realni BV bio cca 195 kuna; koliko se sjecam; ne da mi se racunati sve opet jer trenutacno (kao sto sam vec i napisao) to ne igra neku ulogu u ovom ‘laundry’-u.

Čast optimizmu i pozivanju na početnu motivaciju, ali promjene u top10 su zabrinjavajuće ako znamo da su na najnižim razinama. Osobno, respektiram sve što je u vezi s nekretninama na Jadranu i tim više mi nije jasno što može biti razlog ovolikom padu (možda još uvijek podcjenjivanje dugoročnosti nekretninskih ulaganja?).
Nemam dionicu, ali razmišljam o kupnji.

Obećanja pljušte, mi se dobro držimo. Srdačno Vaši

Splitski Trgovački sud donio nepravomoćnu presudu u slučaju tvrtke Građa Solin
Splitski Trgovački sud donio je nepravomoćnu odluku u korist malih dioničara Građe Solin, prema kojoj malim dioničarima pripada 1762 kune po dionici, odnosno više od tisuću kuna iznad vrijednosti od 712 kuna, koliko su im isplatili vlasnici tvrtke obitelj Mijić. Reviziju koju su zatražili mali dioničari obavila je šibenska revizorska kuća Revicon po nalogu Trgovačkog suda, a na zahtjev malih dioničara koji su tražili novu procjenu vrijednosti tvrtke jer su smatrali da su zakinuti nerealno niskom procjenom. Sud je odlučio nadoknaditi štetu radnicima koji su postupku tzv. squeez outa oštećeni za 2,5 milijuna kuna, a od 2000. godine nisu im isplaćivane dividende. Vlasnici Mijići najavili su žalbu na sudsku odluku, a odlukom nisu u potpunosti zadovoljni ni mali dioničari koji smatraju da je vrijednost tvrtke trebalo uvećati za vrijednost brenda jer je Građa postala prepoznatljivo ime u regiji. Građa Solin posjeduje prodajne centre u Solinu, Šibeniku, Zadru, i Opuzenu, a otvaranje prodajnog centra u Rijeci očekuje se do proljeća ove godine. Mali dioničari tvrde da samo ti poslovni prostori vrijede oko pola milijarde kuna.

Trebalo bi malo više proguglati, nemam vremena ali ovako nabrzaka u slučaju squeez out-a morat će nam masno isplatiti dionice, možda i po 500 kn, jer se tada procjenjuje vrijednost nekretnina a zna se kakva im je vrijednost u Dubrovniku.
[thumbsup]

pogledajte ovih laganih 5000 na prodaji….


pogledajte ovih laganih 5000 na prodaji….

He, he sve mi se čini da taj ustvari hoće kupovati. Ali mogao bi ga netko progutati. Počeo se već grickati.

Daleko smo mi od squeez outa.
Šta im za to ne treba 95%?
Mislim da je glavni krivac za pad novi pravilnik za OIFove, odn. FIMA. Zašto žure, imaju vremena još 6 mj.

Evo transakcija…


molimvas recite mi tko placa dionicu 160kn kada se dijeli po 73kn, tko je ovdje lud, kada navali prodaja past ce ispod 100kn

Ovaj nosi prokletstvo!!![cry]

čudni se ovdje sveci slave....

Ne bih se cudio kada bi doslo do istresanja do 80 kn! Samo cekaju da se sto vise naloga postavi

čudni se ovdje sveci slave....

Fino istresanje…

New Report

Close