ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje je zasto se ovo dogadja a ne do kud ce ic jer ako izlaze dvojica iz top 10 i to na ovakav nacin onda se moramo zapitat zasto

Danas je protrgovano oko 7000 komada,a nitko iz top 10 nije prodao niti jednu.
Malene dionicare je uhvatila panika,a tko kupuje uskoro cemo vidjeti.



Danas je protrgovano oko 7000 komada,a nitko iz top 10 nije prodao niti jednu.
Malene dionicare je uhvatila panika,a tko kupuje uskoro cemo vidjeti.

Hm, kako znas da danas nije prodavao nitko iz top10?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ja sam uzeo još 400-ak kom da smanjim malo ulaz, sad sam na 96,50…i sve sam stavio u ovu dionicu, možda griješim al imam osjecaj, a njega baziram na realnim pokazateljima vrijednosti imovine atln-a da je ovdje posrijedi neka mutna igra…nekome je u interesu da izvuće sto više dionica od malih po što manjoj cijeni..naravno da je to njihovo legitimno pravo,,al svi što su danas prodali ovu dionicu završili su s gubitkom..dionica je na all tim low dok je indeks skoro pa na all time high…zbilja nevjerovatno, svim ljubiteljima dubrovackih i inih(splitskih i šibenskih) starina koje se nalaze u posjedu ove firme savjetujem malo strpljenja bez obzira na cijenu po kojoj su usli…onima sa relativno visokim ulazom savjetujem dokup..da prije dostignu ulaznu cijenu..onima što prodaju također želim sve najbolje i dobru zaradu..[proud]

ATLAS NEKRETNINE D.D./REDOVNA DIONICA ATLN-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT 2.862.972 85,83 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 56.353 1,69 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.289 0,61 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 19.963 0,60 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 15.804 0,47 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 8.246 0,25 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.617 0,14 Skrb. račun
8. GRIZELJ MIRO 4.469 0,13 Osnovni račun
9. ŽUNIĆ IVICA JOSIP 3.924 0,12 Osnovni račun
10. DIONICA BROD D.O.O. 3.300 0,10 Osnovni račun
Ukupno: 89,93
5. prodao 30 komada.

Tenkista u pravu si
Ispricavam se[proud]
Ali i tih 30 komada je zanemarivo


Tenkista u pravu si Ispricavam se[proud] Ali i tih 30 komada je zanemarivo

Jos uvijek to nije ‘danas’ vec prije 3 dana.
Za nove forumase koji pitaju koliko vrijede nekretnine i sl. mogu krenuti ispocetka teme (ima dosta toga i na centru te na novcu) i tu mogu dobiti bolju sliku. Tad je realni BV bio cca 195 kuna; koliko se sjecam; ne da mi se racunati sve opet jer trenutacno (kao sto sam vec i napisao) to ne igra neku ulogu u ovom ‘laundry’-u.

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Evo kolege forumaši usporedba stanja 10.01/14.12.

10.01.2008 .
1. SUTIVAN INVESTMENTS ANSTALT 2.862.972 85,83 Osnovni račun 0
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 56.353 1,69 Osnovni račun 0
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 20.289 0,61 Skrb. račun -7.524
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 19.963 0,6 Skrb. račun -5.176
5. PBZ D.D. 15.804 0,47 Skrb. račun 3.142
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 8.246 0,25 Skrb. račun 0
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.617 0,14 Skrb. račun 0
8. GRIZELJ MIRO 4.469 0,13 Osnovni račun 0
9. ŽUNIĆ IVICA JOSIP 3.924 0,12 Osnovni račun 0
10. DIONICA BROD D.O.O. 3.300 0,1 Osnovni račun 0
Ukupno: 89,93

znači sledi squeez out, samo pitanje na koliko, 80,90,100……?????[cry]

ali im se nije lakse povuc sa burze kao sta se govori za DC


znači sledi squeez out, samo pitanje na koliko, 80,90,100……?????[cry]

Po cemu si to zakljucila?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


vilma: ” znači sledi squeez out, samo pitanje na koliko, 80,90,100……?????[cry] ” Po cemu si to zakljucila?

pa sutivanu ne treba više puno do 95% (oko 6-7%), ako su poćeli prodavat br.3 i 4 i dogovori se sa hfp
ne tvrdim, da sam u pravu ali ovako meni to izgleda… posljednjih dana se i puno plaše mali ulagaći…niš dobro na žalost, jedino ako če morat skupljat od malih na višim razinama (zbog več druge turistićke sezone, pa če se jim žurit) u šta sumnjam…
pozdrav

deimos:

vilma: ” znači sledi squeez out, samo pitanje na koliko, 80,90,100……?????[cry] ” Po cemu si to zakljucila?

pa sutivanu ne treba više puno do 95% (oko 6-7%), ako su poćeli prodavat br.3 i 4 i dogovori se sa hfp
ne tvrdim, da sam u pravu ali ovako meni to izgleda… posljednjih dana se i puno plaše mali ulagaći…niš dobro na žalost, jedino ako če morat skupljat od malih na višim razinama (zbog več druge turistićke sezone, pa če se jim žurit) u šta sumnjam…
pozdrav

Jel se to meni cini, ili si fulala svako č i ć? Nije da mi smeta, stovise, simpaticno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close