ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prvi put im je prošlo jer su svoje potraživanje pretvorili u dionice u prvoj fazi, a u drugoj su ostali trebali uplatiti keš. Svi smo bili uvjereni da će sve biti OK i nitko nije bio protiv takvog prijedloga, ali da pokušaju opet nešto takvo, ovaj put bi svi bili protiv tako da im je jedina realna opcija da dođu do 95% da kupuju na burzi, ali mislim da njih “squeeze out ” ne zanima, Dapače, radi kredita i sl. stvari bolje je da je firma transparentna i da ostane na burzi.

Ignore: KressoM, delux

Ako je tako, zasto toliko lose gospodare svojom imovinom? Iz iskustva znam da nitko ne voli suvlasnike na nekretninama, osim u nekretninskim fondovima, sto ovdje nije slucaj….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Opa… Klizi i dalje prema dolje…

Vidim da nitko ovdje nema riječi za ovu dionicu ![shocked]

na 4300 sve prodajem...

A što reći, FIMA i ovdje izlazi van kao slon u staklarni (i na još nekim dionicama), pa prodaje za bagatelu (prosjek ulaska im je iznad 150 kn). No dobra je vijest da su prometi dosta veliki (danas već preko 4000 komada) i da bi FIMA do kraja godine mogla potpuno izaći pa neće više biti rušenja cijene.

Ignore: KressoM, delux

veliki promet i veliki pad…atlasi idu prema dolje, bojim se da će se cijena jednog i drugog vrlo brizo izjednačiti…65 kn za svaki daje ukupno 130 kn…toliko je bila cijena atlasa prije podjele…


veliki promet i veliki pad…atlasi idu prema dolje, bojim se da će se cijena jednog i drugog vrlo brizo izjednačiti…65 kn za svaki daje ukupno 130 kn…toliko je bila cijena atlasa prije podjele…


Prijatelju, ovaj koji kupuje zna da to neće biti tako. Tko je duže od mjesec i pol dana na burzi zna da je i nakon prošle korekcije gdje je Atln isto tako pala( na oko 103 kn) se najbrže i najviše oporavila i to čak na 170 kn. Nema razloga da tako ne bude i sad. A početnici nek samo nama prodaju, ima nas na kupnji.


veliki promet i veliki pad…atlasi idu prema dolje, bojim se da će se cijena jednog i drugog vrlo brizo izjednačiti…65 kn za svaki daje ukupno 130 kn…toliko je bila cijena atlasa prije podjele…


Uh ovo je bilo pogano.[wink]

Danas sam uša u ovu dionicu,ako bude išla nizbrdo,još ću dokupit.Ovo nije drukanje za gori ili doli.To što nije prošla dokap nema veze ima ova dionica dosta vrijednosti i mogućnosti,pa se nadam skorom rastu,kad fondovi ponovo ulete.


Danas sam uša u ovu dionicu,ako bude išla nizbrdo,još ću dokupit.Ovo nije drukanje za gori ili doli.To što nije prošla dokap nema veze ima ova dionica dosta vrijednosti i mogućnosti,pa se nadam skorom rastu,kad fondovi ponovo ulete.

A da li će fondovi ponovo uletit?[undecid]


Danas sam uša u ovu dionicu,ako bude išla nizbrdo,još ću dokupit.Ovo nije drukanje za gori ili doli.To što nije prošla dokap nema veze ima ova dionica dosta vrijednosti i mogućnosti,pa se nadam skorom rastu,kad fondovi ponovo ulete.

fondovi bi uleteli samo nema više mjesta za njih, pogledaj prvih deset
[angry]
pitanje je samo kako če naterat male dioničare odavde….

Možda glupo pitanje,ali kažu da ne postoji glupo pitanje već samo glupi odgovor..
Pitanje glasi: gdje se mogu vidjeti promjene u prvih deset? Da li samo na mostihu ili ima i na nekim drugim stranicama.

[color=blue][/color]

New Report

Close