ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oni su oslobođni obveze za javnu ponudu,jer je zakonodavac dozvolio da budu toga oslobođeni ukoliko se sa tim složi 75 % prisutnih na skupštini dioničara bez Sutivana…Ova nova odredba koju ti spominješ ne vrijedi za njih kao što ne vrijedi ni odredba o toj obvezi ni po starom Zakona iz razlog kojeg sam naprijed navela…

Možeš napisati po kojem članku zakona za njih ne vrijedi ta odredba zakona? Hvala [smiley]

Ignore: KressoM, delux

Pročitaj članak 14.stavak 2.najnovijeg Zakona…,za prethodni ću ti dati kasnije…

Spreman za zahtjev HANFA-i za preispitivaje same provedbe dokapitalizacije.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ide to polako gore[proud]

[angry]

kolega Branexy objasnite mi ove smileye gore…?

[cry]



Razmišljam o onom masovnom čišćenju velikih količina s prodaje pred par dana i to mi ima smisla u 2 slučaja:
1. računaju da dokap. neće uspjeti i onda su ove dionice na burzi sve čime ćemo trgovati. u tom slučaju cijena će kao metak odletjeti na 200 kn


Dokapitalizacija nije prosla. Vidim da cijena ide dole. Mozes li sad argumentirati ovo sto si prije rekao ili je to sve bila sala, tj. prevarila te kristalna kugla?[tongue]

avax10:


Razmišljam o onom masovnom čišćenju velikih količina s prodaje pred par dana i to mi ima smisla u 2 slučaja:
1. računaju da dokap. neće uspjeti i onda su ove dionice na burzi sve čime ćemo trgovati. u tom slučaju cijena će kao metak odletjeti na 200 kn

Dokapitalizacija nije prosla. Vidim da cijena ide dole. Mozes li sad argumentirati ovo sto si prije rekao ili je to sve bila sala, tj. prevarila te kristalna kugla?[tongue]

I ja kažem da ide na 200, ali polako, dok to veliki odluče.


kolega Branexy objasnite mi ove smileye gore…?

Pa šta da objasnim, cijena pada a sve ostale dionice rastu pa sam malo zbunjen, al doći će vrijeme za brzi vlak.[proud]


IMPERIAL: ” kolega Branexy objasnite mi ove smileye gore…? ” Pa šta da objasnim, cijena pada a sve ostale dionice rastu pa sam malo zbunjen, al doći će vrijeme za brzi vlak.[proud]

dream on
[sad]

New Report

Close