ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 15:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,00
8.476
163
51,00
53,00
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Dionica je godinu zavrsila na 1160, a danasnji dan na 1130. Danas pad oko 3,5%, a to nimalo nije cudno kad znamo da je gospodin Mislav Kolakusic najavio ukljucivanje u politiku.

Emilu se dize kosa na glavi i jako se boji. Osobno samo ocekivao pad iznad 5% nakon sto sam cuo sto je rekao Kolakusic o tome sto u Hrvatskoj treba napraviti i s kim se obracunati.

Kad Kolakusic ode iznad 10%, bit ce zanimljivo vidjeti gdje ce biti dionica.


I ja je pratim,i osobno sam očekivao da krene u lagani pad . Nešto se tu čudno događa.

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju.
[/quote]

Naravno da nije nikakav nagovor. Mene jako veseli Kolakusicev ulazak u politiku. Mnogi ce imat nemirne snove. Vrijeme je za radikalne promjene. Neke stvari jos ne smijem pisat. Nije vrijeme. Al doci ce trenutak kad ce neke teme biti otvorene.

Vidjet cemo kako ce se to odrazit na cijene odredjenih dionica.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Dionica je godinu zavrsila na 1160, a danasnji dan na 1130. Danas pad oko 3,5%, a to nimalo nije cudno kad znamo da je gospodin Mislav Kolakusic najavio ukljucivanje u politiku.

Emilu se dize kosa na glavi i jako se boji. Osobno samo ocekivao pad iznad 5% nakon sto sam cuo sto je rekao Kolakusic o tome sto u Hrvatskoj treba napraviti i s kim se obracunati.

Kad Kolakusic ode iznad 10%, bit ce zanimljivo vidjeti gdje ce biti dionica.


I ja je pratim,i osobno sam očekivao da krene u lagani pad . Nešto se tu čudno događa.

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju.
[/quote]

Naravno da nije nikakav nagovor. Mene jako veseli Kolakusicev ulazak u politiku. Mnogi ce imat nemirne snove. Vrijeme je za radikalne promjene. Neke stvari jos ne smijem pisat. Nije vrijeme. Al doci ce trenutak kad ce neke teme biti otvorene.

Vidjet cemo kako ce se to odrazit na cijene odredjenih dionica.
[/quote]
Živi zid je ekipa je..vjetara o kojima uopće ne valja trošit riječi. Međutim likovi poput Kolakušića, Lovrinovića i sl. su sramota struke koja ih je iznjedrila. Akademski nazivi koji stoje iza njih čine ih još opasnijima u ovo vrijeme rastućeg populizma. Hvataju glasove neobrazovanih i naivnih glasača i da nisam vidio u primjerima Grčke i Italije kako je moguće da takvi dobe vlast bili bi mi smiješni. Ovako me hvata jeza kad ih vidim u medijima.

Upravo tako.
Srecom kod nas su sile inercije ipak prevelike i vecini ljudi je zapravo dobro tako od toga ipak nista.

Najbolje dionice su one s najvećim potencijalom rasta i najmanjim rizikom pada. Znači, treba pronaći dno.

Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/


Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/

 Jedino (!!) mjerilo efikasnosti suca je statistika. On je ima debelo (!!!!!!!) iznad 100%. Mogli su mu natovarit još 1000 predmeta pa bi ih imao nerješenih 1290  bolje bi zvučalo nego samo 290.

Inače, ako imaš statistiku iznad 100%, predsjednik suda ti ga može da ne velim kaj. Dok god ima iznad 100%, on je iznadprosječno dobar sudac! On svoj posao radi puno puno puno puno puno bolje nego sto bi trebao po jedinom mjerilu koje imaju, a to je statistika riješenih predmeta.

Joj kako volim kad su interesne grupe u panici.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/

Nije odrzao za tih 290 koje nije odradio ali je zato odrzao 1600 koje je odradio ! I što sad ?? A koliko je odradio predsjednik suda koji optuzuje ? Nula … Standardna Hr priča …


Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/

Samo ti piskaraj pod brojnim pseudonimima.
Uzet će sudac fino glasova kako stvari stoje jer se dobro zakuhalo.
Nego nije mi jasno zašto dionica Atgr pada ako ima rekordnu godinu iza sebe ?
Zapamtite sve se vraća sve se placa , ne želim ni jednom dioničaru ništa loše , a one koji imaju prste u pljački malih kad tad će im se vratit . Ne da im ja to želim , već jednostavno to tako bude . Lp



Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/

Nije odrzao za tih 290 koje nije odradio ali je zato odrzao 1600 koje je odradio ! I što sad ?? A koliko je odradio predsjednik suda koji optuzuje ? Nula … Standardna Hr priča …
[/quote]

halo jel moze jedan pljuvacki clanak protiv kolakusica za 2 soma eura.moze i za soma i pol, vi ste stara msterja

jutarnji nije novina, jutarnji je medijska prostitutka.

jedina dnrasvar je da svatko sakome pokusava ukajlati i za to koristi jutarnji. i onda na kraju prljavštine isplivaju jer to odgovara onoj drugoj strani. čestoput je to čista izmisljotina kao ovo s kolakusicem ili ono sa zivim zidom, ali koji put dosita tkriju korupciju

cijenim kolakusica, ali sudac na izborima – to nema nigdje u europi, mislim da mu to nije pametno

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kolakusic ulazi u priču i za ATGR pocinje zanimljivo vrijeme. Sve ce doci na svoje mjesto, to sam 100% siguran.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ja mislim da je doticni sudac potpuno nebitan i za ATGR, a i političku budućnost Hrvatske. Ozbiljan pretendent za buduceg predsjednika republike ne bi si dopustio ovakvu javnu difamaciju na poslu koji obavlja.

Još jedna neobična stvar koja se mogla primijetiti u subotnjem intervju u Nedjeljom u dva, njegova fiksacija na odredjene osobe i ponašanje u studiju (fiksacija pogledom, netreptanje ocima). To budi sumnju na osvetničke i emocionalno negativne reakcije, a to po mojem osobnom laičkom sudu nije model, a niti mentalni stav potreban za postizanje vanserijskih i natprosječnih rezultata odnosno pobjedu na budućim izborima.



Evo vam vašeg Kolakušića.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/duboka-ladica-suca-koji-bi-htio-voditi-hrvatsku-kolakusic-od-2017-nije-odrzao-niti-jedno-rociste-ni-za-jedan-od-290-predmeta-koje-ima/8448065/

Samo ti piskaraj pod brojnim pseudonimima.
Uzet će sudac fino glasova kako stvari stoje jer se dobro zakuhalo.
Nego nije mi jasno zašto dionica Atgr pada ako ima rekordnu godinu iza sebe ?
Zapamtite sve se vraća sve se placa , ne želim ni jednom dioničaru ništa loše , a one koji imaju prste u pljački malih kad tad će im se vratit . Ne da im ja to želim , već jednostavno to tako bude . Lp
[/quote]
I onda je svizac zamotao čokoladu.
Čini mi se da je poštovanom sucu zov politike ipak draži od svoje struke. Držeći se retorike koja je u Hrvatsku uvedena s Pernarom i društvom, nastoji ugrabiti svoj dio kolača. Ako uhvati i samo jedan mandat u saboru, puna šaka brade. A godi i sebe vidjeti na televiziji kao neustrašivog viteza i zaštitnika malih i obespravljenih. Razumijem da se utopljenik drži i za slamku, a tvoja je upravo Kolakušić. Žao mi je zbog tvog gubitka, bila je to jedna velika prevara, ali sucu je na umu politički probitak, a ne povrat tvoje imovine. Šarlatn koji je zajahao val populizma kad je vidio da ljudi to tako lako puše.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=92006

New Report

Close