ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 13:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,00
8.476
163
52,00
53,00
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hahaha. Ovi Emilovi likovi su ziva komedija. Prvo u srijedu javno druka na rast dionice, a onda u cetvrtak proda 1500 komada.

Kakva firma, kakva drzava…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Vidim da se neki ne sjećaju ili još nisu otkrili TK.
Bilo je dana prije par godina kada je i teta Tedeski prodavala, pa je bilo gotovo, kraj, piši kući…. a dionica skoči gore za 20 %

Usudim se napisati jedna od najboljih dionica na TK

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Hoće li tko ostati u tom Atlanticu?

Zašto Filip Mutić napušta Atlantic i odlazi u Ledo?

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/emil-tedeschi-otkrio-sto-je-za-njega-domoljublje-te-je-li-bilo-razgovora-o-preuzimanju-agrokora-foto-20181222


Hoće li tko ostati u tom Atlanticu?

Zašto Filip Mutić napušta Atlantic i odlazi u Ledo?


Postoji kvota ljudi koja hoce nece mora.

Jutarnji je (ako se na varam) pisao da je kontaktirana Hanfa po pitanju prodaje dionica njihovog zaposlenika, na nacin da je davao izjave a onda prodavao dionice.

Znaci, poslali su covjeka da javno govori o super firmi, a on je odmah nakon toga prodavao dionice i to za vrtoglavo velik iznos. Strasno!

Jel im Hanfa usla u firmu i hoce li uci ako nije?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zakonskim se izmjenama pojednostavljuje i oporezivanje primitaka po osnovi dodjele ili opcijske kupnje vlastitih dionica po povoljnijim uvjetima, koji se više ne bi tretirali kao dohodak od rada već kao dohodak od kapitala i oporezivali bi se stopom od 24 posto.


Hoće li tko ostati u tom Atlanticu?

Zašto Filip Mutić napušta Atlantic i odlazi u Ledo?


Zašto ljudi bjeze iz Atlantic Grupe? Prvo onaj iz nadzornog, sada Filip Mutic, pa onda Mladen Veber koji je vodio košarkaški klub Cedevita i bio blizak s Emilom.

Ljudi su svojevremeno bježali od Fižulića, znamo sto je bilo s Magmom. Isto tako, brisali su iz Peveca, a to nije dobro završilo. O Todoricu i odlascima iz Agrokora da ne govorim.

Sada ljudi bjeze iz Atlantica? Jel to nekakva poruka? Sto se dogadja u Atlanticu? Zasto ljudi odlaze od Emila?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Od pocetka godine +3,74%


Od pocetka godine +3,74%

To se zove zdravi rast, nadam se i jačem postotku uskoro.
Interesantno će biti gledati akviziciju _ prodaju udjela u AGROKORU od strane Sberbanke.
Javna je tajna da ATLANTIK – ADRIS I PODRAVKA imaju velike apetite, a za eventualnu kupnju zna se što je potrebno.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Dionica je godinu zavrsila na 1160, a danasnji dan na 1130. Danas pad oko 3,5%, a to nimalo nije cudno kad znamo da je gospodin Mislav Kolakusic najavio ukljucivanje u politiku.

Emilu se dize kosa na glavi i jako se boji. Osobno samo ocekivao pad iznad 5% nakon sto sam cuo sto je rekao Kolakusic o tome sto u Hrvatskoj treba napraviti i s kim se obracunati.

Kad Kolakusic ode iznad 10%, bit ce zanimljivo vidjeti gdje ce biti dionica.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Dionica je godinu zavrsila na 1160, a danasnji dan na 1130. Danas pad oko 3,5%, a to nimalo nije cudno kad znamo da je gospodin Mislav Kolakusic najavio ukljucivanje u politiku.

Emilu se dize kosa na glavi i jako se boji. Osobno samo ocekivao pad iznad 5% nakon sto sam cuo sto je rekao Kolakusic o tome sto u Hrvatskoj treba napraviti i s kim se obracunati.

Kad Kolakusic ode iznad 10%, bit ce zanimljivo vidjeti gdje ce biti dionica.


I ja je pratim,i osobno sam očekivao da krene u lagani pad . Nešto se tu čudno događa.

Ovo nije nagovor na kupnju i prodaju.

New Report

Close