ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što se nekome valjda ne sviđa?
Ali sve je nešto opet počelo padati, da li zbog situacije oko vlade ili što.

https://vecernji.hr/biznis/agrokor-franck-tdr-awt-sokol-maric-vindija-dugovi-ante-ramljak-konzum-1207756

Kažu ATGR u najboljem položaju od svih, izloženost nije velika i to isključivo za robu što će se naplatiti s tek minimalnim otpisima!

Ako ovo upali, mogle bi stvari napokon krenuti s mrtve točke. Hrabar potez, ali Argeta jest kraljica pašteta.

Atlantic pokrenuo proizvodnju Argete u Americi

Sutra u emisiju o hrvatskim premijerima u 9 navecer na HTV1 govorit ce se o odnosu Milanovica i Emila. Politicki rizik na ovoj dionici postaje sve veci. Sta rade mirovinki fondovi? Hoce li opet biti ista prica kako ATGR ima mali udio u ukupnoj imovini fonda?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ma kakav politički rizik??

Atlantic potpisao ugovor od 100 milijuna kuna: Postaju zastupnici robnih marki Twix, Mars, Snickers, Uncle Ben’s, Pedigree…

Da ostane zabilježeno.Pa ćemo vidjeti rezultate.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Evo preko 7 milja prometa danas

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

blok na 960, to je veća cijena od IPO-a

I još nešto što sam primjetio,rast cijene dionice u zadnjih godinu dana 2,17%, a u zadnjih 6 mjeseci 22,54%
Izvor: MojeDionice
Previdom propustih sasvim solidan rast iako sam je ima na nišanu skoro 4 mjeseca. Nemam pojma zašto sam oklijevao sa kupnjom. U biti znam, radi todex situacije.

Nije nikakvi nagovor na akcije u vezi kupoprodaje. Samo moja propuštena prilika da uđem još niže.Imam mali postotak ovih dionica.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Mislim da ti nije kasno… po meni 1.400 kn

Jedna od rijetkih tvrtki sa stabilbim rastom i ozbiljnoscu… povecava prihode, marzu, dug pada, konjunktura u gospodarstvu… kad vidim kakve sve kvazi tvrtke se vrte po burzi

I za to ima svakodnevni pad cijene dionice ???
Dok opet nekom velikom ne pukne film pa pokupi sve do 1.000.

New Report

Close