ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Svake godine 10% veća dividenda. Pa računajte DDM. 🙂

Atlantic Grupa ugovorila povoljnije uvjete za kreditni paket od 191,5 milijuna eura

netko prodao na otc-u 132.615 komada po 815 kuna , sveukupno za 108.081.225,00 .

dal je to gospodja Lada ? vidjet cemo za par dana, nadam se da nece sada cijena kliznut prema dolje.

@hvai

Vrlo vjerojatno je prodao EBRD jer oni su vec prije pokusavali prodati svoj paket pa nisu uspjeli do kraja prodati. Zanimljivo ce biti vidjeti tko je kupio

...

Komentirano je na Podravci, ali nije zgorega stavit i ovdje… Možda objašnjava današnji rast.
http://hr.n1info.com/a133815/Vijesti/Tedeschi-otkriva-da-Atlantic-grupa-i-dalje-zeli-Podravku.html

Nije mi baš jasan pad zadnjih par dana. Brexit? Ne znam baš. To im stoji i u prezentaciji od prije mjesec dana, a i g. Emil je lijepo rekao, VB im je malo tržište, interes im je Austrija i Njemačka.
Uglavnom, ja sam zadnjih par dana nadokupio, pa ćemo vidjet jel sam dobro napravio.

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.

sjela dividendica

Točno sam znao:

Tedeschijeva Atlantic Grupa u prvom polugodištu s padom dobiti i prihoda

Emil hoda po prosvjedima i druka za SDP umjesto da se posveti vođenju firme. Rezultati katastrofalni. Nadam se da mi post neće obrisati. U vlasničkoj strukturi su svi OMF-ovi i zato bi se Emil trebao što prije uozbiljiti i 100 posto posvetiti vođenju firme.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Zašto katastrofa?? zbog 2% manjih prihoda i dobiti???

Katastrofa broj jedan je Petrokemija, onda Podravka gdje je propuštena ogromna prilika (stagnacija godinama sve do preuzimanja Žita), zatim recimo Varteks opet muku mući s isplatom plaća, Badel itd.

Atlantic Grupa will build baby food factory in Russia

Tko voli mirno ploviti, ova je dionica možda najbolje rješenje.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/456810/srbi-bojkotiraju-omiljenu-kavu-jer-novac-od-zarade-odlazi-hrvatskim-generalima

ŠEF uprave Atlantic Grupe, Emil Tedeschi, dao je intervju za Reuters u kojem je najavio širenje svoje kompanije na zapadnu Europu.

Osnivač i predsjednik uprave Atlantic grupe najavio je kako radi na akviziciji u zapadnoj Europi, a vrijednost akvizicije brojat će se u više od 10 milijuna eura, rekao je Tedeschi Reutersu, ali nije dodatno elaborirao o čemu se radi.

“Obzirom da naši brandovi lokalno imaju tako visok tržišni udio, prostor za rast je ograničen. Tražimo prostor za rast u sjeverozapadnoj Europi, i organski i anorganski”, rekao je Tedeschi u razgovoru za agenciju Reuters.

New Report

Close