ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/ostale_propisane/2588/2016_03_31-322297_pdf.pdf

izvrsno izvješće Uprave..

gledaju li ovo i čitaju li ovo i ovakvo izvješće uprave ostalih društava na ZSE????? Shvaćaju li koliko su jadni i bijedni i neozbiljni pored ovoga. Ovo je jedina firma u koju bih se usudio uložiti na 3-5 godina (jer sve ostalo je prerizično, čak i ovo na dulji rok jer ovo je ipak balkan) bez gledanja, onako napamet, bez čitanja izvješća i to upravo i samo iz razloga na koji se odnose prema investitorima i načina na koji rade. usudio bih se reći da je ovo najbolja firma u RH. jedino mi se ne sviđa politika nagrađivanja članova uprave dionicama odnosno to što je cijena podložna tome, no vjerujem da je to sve manje slučaj. prekrasno izgleda ovo izvješće, kao i prošlogodišnje odnosno sva otkako su se ovako počeli obraćati javnosti. ujedno, to je i sramota za ostale na ZSE koji imaju izvješća na 3 lista bijelog a4 papira.

...povijest se ponavlja...

Nemojmo pretjerivati i RIVP to radi dobro


Nemojmo pretjerivati i RIVP to radi dobro

istina..ali kao što kolega delboy kaže, same pohvale za izvrsnu firmu..dugoročno su best..

MM bi trebao balansirati a ne se stalno postavljati ispod aska ili iznad bida… stvarno nisu normalni.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Nemojmo pretjerivati i RIVP to radi dobro

da? a ono delistiranje si zaboravio očito? e pa ja nisam. sa takvima ne želim imati posla ni pod razno. danas je divno i krasno, a sutra će htjeti opet sa burze iz tko zna kojeg razloga.jednostavno, ja takvima ne vjerujem. atlantic je 30 godina ispred njih u svakom pogledu. ako ništa, barem ima odane i lojalne radnike usprkos nevelikim plaćama, dok mnogi radnici u rivieri gledaju kako da pobjegnu u druge firme. tamo da uložim i mirno spavam? ipak ne bih hvala.

...povijest se ponavlja...

da sam bloger, ne bi niti jednu dionicu u životu kupio. bilo bi mi dovoljno ono što je on dobio za mojposao. to bi oročio, kupio nekretnine, automobile i putovao svijetom i ugodno i bez stresa živio.

...povijest se ponavlja...

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/ATGR-fin2016-1Q-NotREV-K-HR.pdf

Uh, otkud toliki gubitak po tečajnim razlikama?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Dobro izvješće i minimalno povećanje dobiti, meni se osobno najviše sviđa ova rečenica :

” Od važnih poslovnih događanja u prva tri mjeseca ističe se dovršavanje priprema za širenje
poslovanja u Njemačkoj i Austriji, gdje je Atlantic Grupa krajem 2015. osnovala vlastite
distribucijske kompanije s namjerom značajnijeg ulistanja odabranog asortimana vlastitih
brendova kod ključnih kupaca na ovim tržištima. ”

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A sveobuhvatna dobit prvog kvartala?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

stiže dividenda 13,5 kn po dionici

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/JetBid5mAd38CK1Vu4IMqA==.pdf

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

lijepa cifra na 1000 kom!

New Report

Close