ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/dobra-vijest-za-atlantic-austrijanci-izbjeglice-hrane-argetom/ar-119196/

Bravo! Samo naprijed!

Philips Hrvatska i Atlantic Grupa dogovorili su suradnju kojom od rujna Atlantic preuzima distribuciju proizvoda iz Philipsove Consumer Lifestyle divizije na hrvatskom tržištu.

Ova divizija svjetski renomiranog proizvođača potrošačke tehnike obuhvaća grupe proizvoda namijenjenih za osobnu njegu te male kućanske aparate, gdje Philips ima vodeću poziciju u prodaji, kao i u inovacijama. Atlantic preuzima distribuciju u svim kanalima prodaje na hrvatskom tržištu (maloprodaja, elektro kanal, online prodaja, pharma kanal). Vrijednost ugovora za 2016. godinu iznosi 27 milijuna kuna, sa značajnim potencijalom rasta prometa.

Ponosni vlasnik dionice ATGR-R-A

Ništ´ novoga [emo_namigusa]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/priznanje-uglednog-financijskog-casopisa-atlantic-grupa-najbolje-vodjena-kompanija-u-hrvatskoj/841140.aspx

Ponosni vlasnik dionice ATGR-R-A


Ništ´ novoga [emo_namigusa]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/priznanje-uglednog-financijskog-casopisa-atlantic-grupa-najbolje-vodjena-kompanija-u-hrvatskoj/841140.aspx

Odličan management, odlična kompanija, samo dionica neće nikako to da poprati!

Ali morat će kad tad!

Šta je s ovim? Ide to u stečaj? Kupnja nestala – Market Maheri će ovdje bankrotirati, čini se….

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Haha, zanimljiva situacija..
Svi su povukli naloge za kupnju, prepadoše se.. No uskoro će rezultati Q, i to bi moglo biti iznad svih očekivanja!


Haha, zanimljiva situacija..
Svi su povukli naloge za kupnju, prepadoše se.. No uskoro će rezultati Q, i to bi moglo biti iznad svih očekivanja!

Zašto bi moglo biti iznad očekivanja? Ne pratim pa ne znam, ne provociram nego me zanima.

Iz čistog razloga poboljšane turističke sezone, a koliko znam izbjeglice se hrane Argetom, a koja se kupuje u robne rezerve. 80 000 ljudi ipak nije beznačajan broj.
Možda je subjektivno, ali to je neko moje mišljenje!

Svako mišljenje je subjektivno, zato se i zove mišljenje. :p

Mislio sam da netko ima ozbiljnu analizu, tipa tečaj rublje, cijena kave i te stvari. Bolja sezona, svakako, robne zalihe, samo daj… Ali to su kapi u moru.


Svako mišljenje je subjektivno, zato se i zove mišljenje. :p

Mislio sam da netko ima ozbiljnu analizu, tipa tečaj rublje, cijena kave i te stvari. Bolja sezona, svakako, robne zalihe, samo daj… Ali to su kapi u moru.

istina..za detaljnu analizu nemam vremena..ovo je moje laičko mišljenje 🙂

Bruno Filipi – novo snažno menadžersko pojačanje u Atlantic Grupi


ovo bi dakle mogao biti razlog rijetko viđene rasprodaje ATGR-R-A, čini se da manager ne ulijeva povjerenje ulagačima [emo_mrgud]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

valjda se smije ovdje i o proizvodima… barcaffe black’n’easy je odlična stvar!
konačno sam uspio ženu maknuti s nescafea 😉
ali još uvijek ga slabo ima po dućanima… spar slabo, kaufland ništa.

New Report

Close