ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,76
8.426
166
51,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mogi li ovakvi tekstovi uzdrmati kompaniju?

RATNI PROFITER(I) PRED ZIDOM: Tedeschi, gdje je 1.400,000 DM namijenjenih za kupnju oružja 1991.?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Itekako mogu. Ako u sljedeca 2 sata ne odgovori na to pitanje ATGR ode u stecaj.

hahahaha…sigurno…

blok transakcija na 925 kn 4600 komada a u redovnom prometu cijena na 897?? SAMO NA ZSE[emo_zacudjen]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

blok transakcija se moze izvrsiti samo preko skdd-a, a ne preko burze, po cijeni kojoj odgovara strankama koje se dogovaraju, što smanjuje troškove. isto postoji u cijelom svijetu

Znam da postoji. Kad je SNHO netko kupio po 195 dok je cijena bila 230 onda je cijena nakon par dana pala na 200 kn, ovdje me samo zanima hoće li sad na na 920 gdje sam postavljen.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

KK Cedevita obranila naslov prvaka Hrvatske:

http://www.hrsport.net/vijesti/486769/kosarka-1-hkl/cedevita-zakljucila-pricu-s-cibonom-i-u-drazenovom-domu-obranila-naslov-prvaka/

Još jedna uspješna sezona iza kluba o kojem brine Atlantic Grupa. Osvojena je dvostruka domaća kruna i ponovno izborena Euroliga. Čestitke svima u klubu sa željom da iduća sezona bude još bolja.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Kako u KK Cedeviti rade odličan posao možda najbolje oslikava činjenica da su reprezentaciju Hrvatske iz ovosezonske Cedevite pozvani Miro Bilan, Fran Pilepić, Roko Ukić, Luka Babić, Tomislav Zubčić, Stanko Barać, Ivan Ramljak i Marko Arapović:

http://www.hrsport.net/vijesti/486928/kosarka-reprezentacija/izbornik-velimir-perasovic-objavio-siri-popis-kandidata-za-nastup-na-europskom-prvenstvu/

Uz njih u BiH reprezentaciju pozvani su Gordić i Musa.

KK Cedevita jedan je od primjera uspješnog ulaganja neke kompanije u sport. Da je barem više takvih u Hrvatskoj…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

značajan pad na 860 hrk…neke novosti?


značajan pad na 860 hrk…neke novosti?

Utjecaj globalnih kretanja, možebitni pad kupovne moći u Srbiji (grčke banke) i Sloveniji (možebitini otpis 2 milijarde dolara). Isto tako, profitabilna Cedevita bi mogla izgubiti dio tržišta pod pritiskom Jamnice i Podravke (Jusivite i Lerovite).

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



značajan pad na 860 hrk…neke novosti?

Utjecaj globalnih kretanja, možebitni pad kupovne moći u Srbiji (grčke banke) i Sloveniji (možebitini otpis 2 milijarde dolara). Isto tako, profitabilna Cedevita bi mogla izgubiti dio tržišta pod pritiskom Jamnice i Podravke (Jusivite i Lerovite).
[/quote]
ma to je bespredmetno..Atlantic Grupa je najkvalitetnija i najstabilnija firma na ovim prostorima, po ovim cijenama je smiješna, iako se djelomično slažem s vašim razmišljanjem o eventualnom smanjenju profitabilnosti Cedevite.

Kada će ATlantic malo povući. Turista sve više, očekivano se sve više i Cedevita pije, zar ne?

New Report

Close