ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ponovo pada kava. Sa 190 na 152$. Bit će to dobro za 1Q. Jako lijepo ako se trend nastavi

Eh sad, da li u slučaju Francka i Atlantica gledati cijenu Arabice (koju navodiš) ili cijenu Robuste? Zar nije da u Hrvatskoj prevladava proizvodnja kave koja je u mješavini većinski robusta? Pretpostavljam da tome je tako i iz razloga što su tek prije cca dvije godine(kad je i cijena arabice značajnije pala) krenuli sa reklamiranjem 100% arabice, vjerojatno jer dotad nije prevladavala na našem tržištu u proizvodnji…

Izneseni tekstovi nisu nagovor na prodaju ili kupnju dionica

Ma i ja mislim da tu okolo u regiji pretežito prevladava jeftinija robusta ali sam negdje citao da su dosta prešli i u skuplji razred jer su se u atlantiku žalili da ce zbog proslogodisnjeg rasta arabice morati poskupiti kavu ako se tako nastavi. Kako bilo da bilo obije padaju u cijeni što je dobro za COGS i na kraju za marže

Cedevita obranila kup!

Uz odličnu organizaciju i pokroviteljstvo Atlantic Grupe u Vukovaru odigrana završnica Kupa Krešimira Ćosića:

http://www.hrsport.net/vijesti/482525/kosarka-kup/uzbudljivo-i-neizvjesno-finale-cedeviti-zagrepcani-okrenuli-19-i-osvojili-treci-kup-u-nizu/

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

krca se /iskrcava pred izvještaj

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Rast, rast i opet rast! Bravo! A na asku strašilo.

http://zse.hr/default.aspx?id=56352

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

jel ovo jedina kompanije u HR koja hedžira [emo_smijeh]

Ne znam ćemu veselje, kada je u zadnjem kvartalu nmapravljen gubitak 9,2 milijuna ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Istina, tečajne razlike su učinile svoje.

Međutim, to je problem kratkog vijeka.

Sveukupno – ipak je rast!

Ne znam od svih fondovskih dionica ima li itko ovakve rezultate u odnosu na lani.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Istina zadnji kvartal los no kad pogledate da ce uskoro krenuti s radom tvornica u Gradisci, a konsolidorat ce i Foodland imat cemo i u 2015. fini rast, a da ne kazem da su im prihodi od prodaje pica pali zbog jako loseg vremena, a mislim da su male sanse da u srpnju opet na jadranu imamo preko 20 kisnih dana tako da i tu mozemo ocekivati solidan rast.

Ja sam optimistican

a koliko vidim i IV kvartal bi bio pozitiva bez obzira na tečajne razlike bez novo zaposlenih ljudi (vjerojatno je u pitanju Gradiška, ide plaća ali još uvijek nema prodaje), i još nešto se vidi mahom u pitanju veće plaće jer su doprinosi na plaće značajnije porasli od samih plaća

Debelo preplaćena firma s ogromnim dugovima i prilično euforičnim najavama bez pokrića. Pa sami financijski rashodi pojedu cijelu godišnju neto dobit. Da je cijena 500 kn razumio bih ali na ovim visinama… Uvijek manipulacije zalihama.
Uvijek neki šminkerski istupi a u pozadini skriveno sivilo.

New Report

Close