ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,56
4.550
90
50,00
51,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja sam skupio nekih 300 komada po ovim cijenama, izašao na 680 u prošlom valu sada skupljam i nadam se još niže.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Jel nekom sjela dividenda od Atlantica? Na koji način oni isplaćuju? Preko SKDD ili im treba slati podatke?

Sjela na tekući 04.07.
Točno 9 kuna po dionici?

Treba li im javiti podatke ili sami vrše isplatu preko SKDD?


Treba li im javiti podatke ili sami vrše isplatu preko SKDD?

Javi im podatke imaš na njihovoj stranici pa popuni.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Direktno Atlantic Grupa isplaćuje – nije preko SKDD.

Bravo Atlantic! Vaš link …

Dobro izvješće.
Nisam više dioničar ATGR, ali moram priznati da je trenutno među boljim izvješćima na ZSE. [emo_palacg]

dok su uzimali novac od hrv banaka, imali su dobiti oko 10 milja. kad su se njih riješili i uzeli novac od europskih banaka, imasju dobit 100 milja. hrvatske banke su motor i duša hrvatskog gospodarstva

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Očekujem da će se ovdje dobit povečavati čim se smanjuje dug na posudbu za prijašnje akvizicije.

Vrijeme, po meni, ovdje ide na korist firmi.

Imam ATGR.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Izvrsno izvješće.
Iduće godine, ako ovako nastave, a mogli bi i bolje, dividendni prinos mogao bi biti respektabilan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Očekujem da će se ovdje dobit povečavati čim se smanjuje dug na posudbu za prijašnje akvizicije.

Vrijeme, po meni, ovdje ide na korist firmi.

Imam ATGR.


Od danas više nemaam ATGR uzeti 100 kuna po dionici i nije tako loše i neću je imati dok ponovno ne dođe na 540 a to je jako brzo vjerujte mi, malo se fon menadžeri danas zaigrali pa sam morao to0 iskoristiti hvala im na tome.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

New Report

Close