ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

šta tedeschi dotakne pretvori sve u zlato,cedevita će drmati euro košarkom iduće godine,biti će najveći hit,a neću ni spomninjat šta to znači za kompaniju….mega tim u svakom slučaju,i ovaj i onaj,,,šteta što to burza ne zna pozdraviti…

Evo malo o Cedeviti, Veberu i Emilu:

http://www.hrsport.net/kolumne/415435/juris/izmedju-cibone-i-splita-stoji-cedevita

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

sreća što mi je 65% novca u stranom fondu,da sam 100% na zse,davno bi se propucao,koja burza hahahahahaa

Od kad je Atlantic Grupa ušla u Crobex10 nekako mi se čini da je prodavatelji jače stišću. Bit će zanimljivo vidjeti prvi konsolidirani rezultat s Kolinkom i Kalničkim vodama (za prvi kvartal), a onda se možda i sentiment promijeni. 800 kuna za sada izgleda neprijelazno, al tko zna što donosi sutra…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Što je ovo? Minus.
Izgleda da Droga ne djeluje…


Što je ovo? Minus.
Izgleda da Droga ne djeluje…

Dajte ljudi malo bolje pročitajte i promislite.
Minus je zbog kupovine Droge i morao je biti.

EBITDA je u porastu.
U stvari, tek od slijedećeg kvartala ćemo moći vidjeti kako se stvari razvijaju sa Drogom.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35110

Eto. A šta sam ja govorio prije 6 mjeseci? Ovdje će nastati takva bježanija da će se sve prašiti.
Još ako ikad uđemo u EU, ATlantic može odmah ključ u bravu..

“A man's got to do what a man's got to do”

Loše. Izgleda da je Atlantic dobro načet zbog krize. Očekivao sam veće prihode, EBITDA je u porastu al znatno manje od očekivanja. Kupljen je gubitaš (Kalničke vode), Kolinska je ogromna i pitanje kako će je uklopiti u ostatak AG-a, ljekarne ne daju željene rezultate, potrošnja u Hrvatskoj i regiji je loša bez nekih vidljivih pozitivnih pomaka u budućnosti.

Loše, očekujem da Emil "uvjeri" isto one fondove koji su S NAŠOM LOVOM ULAZILI PO 935 KUNA da sada kupuju i tako brane cijenu.

Sramota je što su radili mirovinski fondovi, sramota je da je HANFA to dozvolila, a sramota je i da dionica opće neće davati dividendu zbog ovog gubitka.

Fuj!!

Emile, hoću dividendu! Jeb..o te širenje bez rasta cijene dionice i smiješnih dokapitalizacija…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Minus je zbog kupovine Droge i morao je biti.
U stvari, tek od slijedećeg kvartala ćemo moći vidjeti kako se stvari razvijaju sa Drogom.

lp

Zbog ovoga dionice preuzimatelja kod akvizicija ni ne trebaju rasti, pogotovo kad se radi nešto ovakve veličine.

Ovo je glupost kupovati iznad 700 kn dok se ne dobije prava slika utjecaja Drge na bilancu.


Minus je zbog kupovine Droge i morao je biti.
U stvari, tek od slijedećeg kvartala ćemo moći vidjeti kako se stvari razvijaju sa Drogom.

lp

Zbog ovoga dionice preuzimatelja kod akvizicija ni ne trebaju rasti, pogotovo kad se radi nešto ovakve veličine.

Ovo je glupost kupovati iznad 700 kn dok se ne dobije prava slika utjecaja Drge na bilancu.
[/quote]

Ovisi što se i pošto preuzima.
Recimo ako Agrokor preuzme Mercator, cijeli Agrokor će rasti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Minus je zbog kupovine Droge i morao je biti.
U stvari, tek od slijedećeg kvartala ćemo moći vidjeti kako se stvari razvijaju sa Drogom.

lp

Zbog ovoga dionice preuzimatelja kod akvizicija ni ne trebaju rasti, pogotovo kad se radi nešto ovakve veličine.

Ovo je glupost kupovati iznad 700 kn dok se ne dobije prava slika utjecaja Drge na bilancu.
[/quote]

Ovisi što se i pošto preuzima.
Recimo ako Agrokor preuzme Mercator, cijeli Agrokor će rasti.

lp
[/quote]

generalno gledajući, ako Agrokor preuzme Mercator to bi trebalo imati pozitivan efekt na cijelu prehrambenu industriju. problem nastaje što Agrokor ima dugačke rokove plaćanja i još ih ne poštuje.

New Report

Close