ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hahahahah baš smiješno,baš me zanima tko izlazi iz ove dionice?hahahahaaa kakva invalidska burza,rekao bi degenerična privatna prčija bez ikakva regulatora,.-..


4,5 milijarde kuna prihoda , povecanje dobiti, preuzimanja, i na kraju pad cijene na burzi! Da nije zalosno bilo bi smijesno!

buy on gossip, sell on news.
upravo to sam jucer i danas radio na ovoj dionici.
i izasao, hvala dragome bogu.

hate red


Sramota!! 106 milja dobiti da ona nepotegne stabilno bar 5%.
Koja pljacka na Zse! [cry]

a ko te to pljačka?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


hahahahah baš smiješno,baš me zanima tko izlazi iz ove dionice?hahahahaaa kakva invalidska burza,rekao bi degenerična privatna prčija bez ikakva regulatora,.-..

zašto trguješ na invalidskoj burzi?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



hahahahah baš smiješno,baš me zanima tko izlazi iz ove dionice?hahahahaaa kakva invalidska burza,rekao bi degenerična privatna prčija bez ikakva regulatora,.-..

zašto trguješ na invalidskoj burzi?
[/quote]
sveps

Nepravi se pametan jer ovo nema nigdje firme koje
posluju svake godine sve bolje i bolje da one nemaju stabilnu dionicu već rade
up i down kao i gubitasi.

I kako sad biti dionicar sa većom kolicinom novca?
Za jedan dan popusis i cekas dugo vremena da se dionica vrati na tvoju početnu cijenu.
Najviše me smeta kad ti dionica bez ikakvog razloga padne 10-20%.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]




hahahahah baš smiješno,baš me zanima tko izlazi iz ove dionice?hahahahaaa kakva invalidska burza,rekao bi degenerična privatna prčija bez ikakva regulatora,.-..

zašto trguješ na invalidskoj burzi?
[/quote]
sveps

Nepravi se pametan jer ovo nema nigdje firme koje
posluju svake godine sve bolje i bolje da one nemaju stabilnu dionicu već rade
up i down kao i gubitasi.

I kako sad biti dionicar sa većom kolicinom novca?
Za jedan dan popusis i cekas dugo vremena da se dionica vrati na tvoju početnu cijenu.
Najviše me smeta kad ti dionica bez ikakvog razloga padne 10-20%.

[/quote]

nije pala bez razloga. To što tebi razlog nije dokučiv, ne znači da razloga nema. To što ti na burzi ne ide kako bi želio ne znači da je posrijedi pljačka i zavjera.

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Sveps

Nisam dioničar ove dionice već me samo privuklo na ovu temu
današnje jako dobro izvješće.
Kažu ljudi kupuje se budućnost nekih 3-6 mjeseci.
Prema ovome dionica bi trebala biti debelo zelene boje danas i da grabi prema 1000 kn.

Sutra čak razmisljam uletit za 150.000 kn do cijene 800 jer sve ukaziva na rast do 920 kn.

Nemogu dokuciti zašto danas nije bilo interesatne kupnje poslije 12 h do 800 kn?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ma ja nemam nego 20 kom i to samo atgr i ništa više mi ne pada na pamet uzet na ovakvoj burzi,uostalom-kakva država takva i burza..inače ulažem u fond koji ima dionice iz rusije,indije,brazila,,ovdje samo ćirnem onako usput,zato se ne uzrzujavam..ali nelogičnosti su uočljive na zse,čitaj zimbabve stock exchange…

Jednostavno niste sve ,pa tako i zse.
Dodje mi da prodam sve i idem trgovat van jer ovdje nema nikakvog
smisla.

Ako odlucimo uložiti veću količinu novca npr. Milju kuna i ako smatramo da ova dionica
ima perspektive i očekujemo ludo izvješće 1q ona ni u ludilo nebo trebala pasti ispod 800 kn već naprotiv rasti.
Kako SAD uložiti veći novac , a da ti mafija nesrusi dionicu sa 300 kom -10%, e pa to mi smeta.

Za rast neke dionice treba tri milje kuna, a kad pada onda padne 10% sa 200 tisuća kuna.
SAD mi recite da to nije manipulacija dionice

lp i možda se vidimo ujutro na bidu ili udaranje po asku….sve zavisi od mafije

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

zavisi ti kuda će dionica kako se oni dogovore u kafiću,….a hanfa je kao i aztn-čista parodija…ha ha ha al dobro-plitko je tržište i kad dođe malo veća likvidnost i to će se promijenit..mnjihova je sreća što stranci ne žele ulagat u hrv dionice…ali i to će se promijeniti barem na ovoj dionici..uzmi i zaboravi da je imaš-to je najbolje rješenje…


zavisi ti kuda će dionica kako se oni dogovore u kafiću,….a hanfa je kao i aztn-čista parodija…ha ha ha al dobro-plitko je tržište i kad dođe malo veća likvidnost i to će se promijenit..mnjihova je sreća što stranci ne žele ulagat u hrv dionice…ali i to će se promijeniti barem na ovoj dionici..uzmi i zaboravi da je imaš-to je najbolje rješenje…

Uz cijenu od 800
P/E x P/BV=23,64X2,63 =62,17 nije li to previše,pa ovaj umnožak bi trebao biti ne više od 22,5

BV će rasti polagano,ali da bi ovaj umnožak pao na podnošljivih 22,5 dobit bi trebala porasti
62,17:22,50=2,76 puta

Da li će ATGR u ovoj godini povčati dobit na 300 mil kn.Tek tada bi ova cijena od 800 bila o.k.
I zato pustite fond menađere .Oni nebi trbali kupovati ovu dionicu jer je preskupa i čekati da se
ostvari kvartalna dobit od barem 6o mil kn.i zato treba čekati.
Popularna dionica,skupa dionica.Špekulantima mjesta u ATGR nema.Samo inseideri koji su blizu
oltara mogu ovdje zaraditi.

U ATGR ni meda ni mlijeka.
Ali fondmenađere ne treba podcijenjivati.Oni su nepredvidljivi.


Uz cijenu od 800
P/E x P/BV=23,64X2,63 =62,17 nije li to previše,pa ovaj umnožak bi trebao biti ne više od 22,5

BV će rasti polagano,ali da bi ovaj umnožak pao na podnošljivih 22,5 dobit bi trebala porasti
62,17:22,50=2,76 puta


Pod uvjetom da se 100 % dobiti isplaćuje u dividende sve vrijeme dotle 😀
Ali ako se zadržava… onda i book raste, pa više ne stoji ovo od 2,76 puta… a zapravo, niti 2,76 puta nije daleko 😛

Btw. čemu takve "umjetne" konstrukcije, odakle vam to da množitie P/E i P/B i da "mora" biti baš toliko? 😛 (nemojte mi samo o Grahamu, mora da se s njim netko igrao pokvarenog telefona :P)

New Report

Close