ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Onda da udarim po bidu????????????? [lol]

Bolje sada nego nakon radničkog stampeda

Buni me to što je poglavica DELUX koji nikad ne griješi rekao da ide prema 900…što sad [cool]

nemojte tako naglo po bidu, radite propuh

Nitko ne komentira:

http://www.poslovni.hr/vijesti/atlantic-nije-smio-istisnuti-male-dionicare-168276.aspx

Zanimljivo je da nitko u ovome nije oštečen, osim potencijalno države uplatom većeg poreza na dobit…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ošteceni su manjinski dioničari jel im je isplaceno 7,8 kn po dionici(istiskivanje malih dioničara) umjesto 28,7 kn … po cijeni kojoj je Atlantic kupio od Badela i po kojoj je bio dužan objavit javnu ponudu

Ispitivanja koja radi jedna renomirana kuća kaže da CEDEVITA – njeni vitaminski sastojci uglavnom dolaze iz Kine!!!

Molim da me se demantira!

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Da, i? Ti si mislio da je iz bioprozivodnje?

Krepat ma ne molat.


Ispitivanja koja radi jedna renomirana kuća kaže da CEDEVITA – njeni vitaminski sastojci uglavnom dolaze iz Kine!!!

Molim da me se demantira!

[bye]

Pa to ti je standard. Isto rade svi najbolji svjetski proizvođači dodataka prehrani.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Sutra Cedevita ugoščuje Krku u važnoj tekmi za FF NLB lige:

http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&vijestid=1678

Inače utakmica je i na HRT 2 pa pogledajte što je Atlantic napravio od nekad malog zagrebačkog ligaša. Atlantic Grupi se može prigovarati, ali ono čega se oni prime to raste. Kada podignu Drogu Kolinsku, bit će zanimljivo vidjeti kuda će dionica…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

‘oće li se ovo pomaknut sa mjesta?

evo kreće po malo..

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pa kud vam se žuri? Idealna dionica za kontinuirani dokup. A onda bolje da je što niže. Odradit će već ona svoje, samo polako. Treba je nadokupit i za mjesec i za dva, a zašto onda da je plačamo više?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close