ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,56
4.550
90
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nešto me trza da ovo prodam hitno [cool]

evo moje vidjenje atgr prije nekoliko mjeseci kada je cijena bila 700 kn
za sada je sve po planu
Plavi , beebl i ja smo tada kupovali, jer je tenička ukazivala na rast od cca 25 %

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



MA dajte kolega budite ozbiljni…………pa to nemre probiti 900 ni u ludilu………..objektivno ( bez da gledam utjecaj onog mirovinca koji tuče tuđim ku.cem po Atgr- tak su mirovinci tukli po Ingri pa im pola milijarde kuna sad vrijedi 20 milijuna ) to objektivno ne vrijedi više od 500 kuna.

Puno sam i rekao ( i 450 je previše ) [bye]


To je vase misljenje i imate pravo na njega..
Atgr vrijedi puno više od 450 kn koliko ste vi napisali..
Da li ce rasti zato sto ce kupovati mirovinci, radnici ili studenti, mene kao dionicara to ne zanima..
Tehnička analiza jasno ukazuje na trend…
A preko 1100 kn je vrlo realna cijena za ovu fantasticnu visokoprofitabilonu tvrtku iduce godine ako se u svijetu ne dogode neki veliki poremecaji

[/quote]

Ma budi pametan, kako će do 1.100 kuna u ovakvim teškim vremenima kad ni u najboljim nije moglo???

A problema ima napretek i tek dolaze. Kolinska, krediti i dugovi bi ih mogli dotući. A ni asortiman im nije nešto što je potrošačima neophodno!
Vrlo vrlo riskatno, rekao bih………………pogotovo za ulaz na 800 kn [lol]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu



Kolegice Miami, kada ćete već jednom kupiti ATGR, mislim da vam polako ali sigurno dionica opet kreće gore..

Nista ti ne brini, nece ovo nikamo.

[/quote]

Kad bas tako lijepo vucete za jezik, evo jedan quote prije tocno dva mjeseca. Podsjetite me kolega DELUX, vidim da pratite, koliko je onda bila cijena?

Krepat ma ne molat.




MA dajte kolega budite ozbiljni…………pa to nemre probiti 900 ni u ludilu………..objektivno ( bez da gledam utjecaj onog mirovinca koji tuče tuđim ku.cem po Atgr- tak su mirovinci tukli po Ingri pa im pola milijarde kuna sad vrijedi 20 milijuna ) to objektivno ne vrijedi više od 500 kuna.

Puno sam i rekao ( i 450 je previše ) [bye]


To je vase misljenje i imate pravo na njega..
Atgr vrijedi puno više od 450 kn koliko ste vi napisali..
Da li ce rasti zato sto ce kupovati mirovinci, radnici ili studenti, mene kao dionicara to ne zanima..
Tehnička analiza jasno ukazuje na trend…
A preko 1100 kn je vrlo realna cijena za ovu fantasticnu visokoprofitabilonu tvrtku iduce godine ako se u svijetu ne dogode neki veliki poremecaji

[/quote]

Ma budi pametan, kako će do 1.100 kuna u ovakvim teškim vremenima kad ni u najboljim nije moglo???

A problema ima napretek i tek dolaze. Kolinska, krediti i dugovi bi ih mogli dotući. A ni asortiman im nije nešto što je potrošačima neophodno!
Vrlo vrlo riskatno, rekao bih………………pogotovo za ulaz na 800 kn [lol]
[/quote]
kolega
nemojte uzvrtati cinjenice
atgr je vrhunska firma s vrhunskim asortimanom i vrhunskom perspektivom…
Droga kolinska je tvrtka koja ce u vlasnistvu atgr proraditi punim kapacitetom, moderna i u potpunosti obnovljena…
Konsolidirano izvjesce atgr ce nam pokoazivati cca 5 milijardi kuna prihoda i cca 180 milijuna kn dobiti po mojem nekim racunicama…
deg i europska banka za obnovu i razvoj su dokapitalizirali po 700 kn…
Vlasnicka struktura dionicara je savršena..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

To je samo jedna strana priče, to sa akvizicijom i odličnom pozicijom na tržištu.
Druga strana priče jesu dugovi, restrukturiranje Kolinske, potrebe za dodatnim zaduživanjem, kvarenje odnosa sa Todorićem i Konzumom, gdje je Atlantic imao odličnu poziciju a što se promijenilo kupnjom Kolinske. Potražnja za proizvodima je krajnje elastična, tako da……………..

Samo ti pomažem da racionalno sagledaš situaciju da ne završiš kao kolega Pofuk……… [cry]

Što se tiče DEGa i Ebrda tiče oni će biti zadovoljni sa 5% godišnjeg prinosa prosječno……..

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu


To je samo jedna strana priče, to sa akvizicijom i odličnom pozicijom na tržištu.
Druga strana priče jesu dugovi, restrukturiranje Kolinske, potrebe za dodatnim zaduživanjem, kvarenje odnosa sa Todorićem i Konzumom, gdje je Atlantic imao odličnu poziciju a što se promijenilo kupnjom Kolinske. Potražnja za proizvodima je krajnje elastična, tako da……………..

Samo ti pomažem da racionalno sagledaš situaciju da ne završiš kao kolega Pofuk……… [cry]

Što se tiče DEGa i Ebrda tiče oni će biti zadovoljni sa 5% godišnjeg prinosa prosječno……..


hvala na brizi kolega, ali ova tvrtka ima samo jedan smer…ap ap
bumo vidjeli uskoro

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

ovim tempom, uzimajuci u obzir glavnu trend liniju i prijenosnu liniju na trokutu, 880-900 je vrlo brzo na atgr
najvazniji uvjet je da glavna trend linija bude izpoštovana..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Izgleda da ne kupuju samo dobre kompanije nego i dobre igrače:

http://www.hrsport.net/vijesti/409515/kosarka-eurokup/petrovic-draper-je-cudo

Zanimljivo da se čak i Aco sjetio Emila i Vebera…

Mislim da je KK Cedevita odličan projekt i još jedan pun pogodak Atlantic Grupe.

Ovo mi je famozan tekst; KK Cedevita je odličan projekt?????

Po čemu? Zar Tedeski misli da netko gleda te luzere [tongue]
[/quote]

Ti "luzeri" pune dvorane po Bosni i Hercegovini, Srbiji i Sloveniji. Takav marketning i toliku reklamu inače bi platili bar 5 puta skuplje od troška čitavog kk-a. Ekonomski aspek je pozitivan, a to je najvažnije. Što god ti mislio, Tedeschi dobro gađa… Od Kolinske do kluba.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


ovim tempom, uzimajuci u obzir glavnu trend liniju i prijenosnu liniju na trokutu, 880-900 je vrlo brzo na atgr
najvazniji uvjet je da glavna trend linija bude izpoštovana..

Nadam se da Vam je i ova objava pomogla pri grafu….
Atlantic ispraznio trezor i menadžere nagradio dionicama od 1,7 mil. kuna
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Atlantic-ispraznio-trezor-i-menadzere-nagradio-dionicama-od-1-7-mil.-kuna?homesrclink=carousel

Sve mi se čini da će isti sada utapati svoje dionice, graf pokazuje da rast je usporio i da poprima horizontalnu liniju,a znamo svi što slijedi poslije toga.
Jedan kvalitetan i dobar pad. Moja preporuka ne kupovati!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

ma da, Atgr su luzeri, Cedevita je hrpa luzera koja je iz KK Botinec napravila klub koji igra po Evropi, Tedeschi je isto luzer a napravio je drugu po snazi tvrtku iza Agrokora, Droga je pushiona i nema dobre brandove, manageri su nesposobne budale..
TAKO JEEEEE!!!
BRAVO.
Slazem se. To ne vrijedi ni 500 kn. SVE PRODAJTE. po 550 kn. MENI 🙂

New Report

Close