ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kajje ovo s bidom superpespektivne firme?

kuc, kuc…ima li koga?

kaj te muči? ionak nemaš šta prodat.

Apsolutno ništa…nego si kontam kakje forum bio pun dok je rasla, a sad ni žive duše…


Apsolutno ništa…nego si kontam kakje forum bio pun dok je rasla, a sad ni žive duše…

Jesi dosadan, stvarno..

Pa čovjeće slijepi, index rapidno pada danima, a naš Atlantic stoji oko nule.

Može li bolje?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma ne stoji oko nule, nego polagano ali sigurno krece prema gore… Samo neprimjetno.

Krepat ma ne molat.


Ma ne stoji oko nule, nego polagano ali sigurno krece prema gore… Samo neprimjetno.

Tako je!
http://www.youtube.com/watch?v=s7MmEMrCRfc

Mi australci, na svom grbu imamo klokana i koalu, jer su to jedini životinje koje ne mogu hodat unazad, samo naprijed. I žive u australiji pa je zgodno. [thumbsup]

Australac koji ulaze u HR stock market? Lud si ka i ja.

Krepat ma ne molat.

Naš australski dolar je trenutno najjači dolar na od svih dolara. Cijeli svijet nam je jeftin, pa kupujemo pomalo.

Ako ti je euro zona jeftina, onda svaka cast… Ja bih proucavao lokalni mining sektor da sam na tvom mjestu.

Nego sjor Plavi, kakva je isprika za danas?

Krepat ma ne molat.


Ako ti je euro zona jeftina, onda svaka cast… Ja bih proucavao lokalni mining sektor da sam na tvom mjestu.

osim japana i švicarske, sve je džabe skoro…

Preneseni dio članka:

"Atlantic Grupa je uspješno zaključila preuzimanje kompanije Droga Kolinska, isplativši dosadašnjem vlasniku, tvrtki Istrabenz, cjelokupan ugovoreni kupoprodajni iznos. Prema ugovoru potpisanom 1. srpnja ove godine ukupna vrijednost transakcije iznosi 382 milijuna eura, Atlantic Grupa je preuzela iznos neto duga Droge Kolinske na dan zatvaranja transakcije, a Istrabenzu je isplaćen gotovinski iznos od 243,109 milijuna eura.

Po isplati ukupne kupoprodajne cijene Atlantic Grupa je postala vlasnikom Droge Kolinske, koja se u cijelosti integrira u sustav Atlantic Grupe, s ciljem daljnjeg razvoja svih poslovnih segmenata Droge Kolinske, pune integracije u sustav Atlantic Grupe te ostvarenja zacrtanih sinergija unutar nove zajedničke kompanije. Funkciju predsjednika Uprave Droge Kolinske preuzima Srećko Nakić, dosadašnji potpredsjednik Atlantic Grupe za diviziju Distribucija.

Preuzimanje Droge Kolinske od strane Atlantic Grupe financirano je vlastitim sredstvima kompanije i njenih dioničara (45 posto iznosa), mezanin aranžmanom s Europskom bankom za obnovu i razvoj (10 posto) te kreditnim linijama Raiffeisen i Unicredit Grupe (45 posto). U srpnju je s ciljem prikupljanja dijela sredstava za financiranje akvizicije uspješno provedena dokapitalizacija Atlantic Grupe, kojom je kompanija prikupila 83 milijuna eura te dobila EBRD kao novog dioničara kompanije. U vlasničkoj strukturi Atlantic Grupe najveći udio danas ima predsjednik Uprave Atlantic Grupe Emil Tedeschi s 50,2 posto, a kao drugi i treći dioničar po veličini slijede EBRD i njemačka razvojna banka DEG s udjelom od 8,53 i 8,49 posto."

[thumbsup]

Ponosni vlasnik dionice ATGR-R-A

New Report

Close