ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,76
8.426
166
51,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Bogami si u pravu. Ovo je naprosto poletilo za cak 0.5%

Dragi patriče,

činjenica je da je očišćena kompletna prodaja ndo 820, i ostavljeno 2 347 komada na kupnji dodatno.
Ispod nejde..

A što se tiče 0,5 %, tebi koji trguješ sa parsto kuna je malo, meni koji trgujem sa daleko većim iznosima i koji sam kupovao na 695-720 je to podosta.

Prigodna poslovica, kaže se – budalu ne treba tražiti, sama se javi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ovi iz Raiffeisen OMF-a stvarno pizdarije rade. Stave bid od 2 milje kuna 1,5% iznad trenutne tržišne cijene. Ovo je čisto pumpanje cijene i nema veze sa skupljanjem. Dobro za dioničare ATGR-a, loše za udjelničare RBA OMF-a.

Pa lijepo od tebe da si se javio…

Krepat ma ne molat.

50 kom kupljenih u 3.mj 2009. je došlo na naplatu 100%

krecu nokauti..padaju sa aska ko pijanci od alkohola

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Neće patricku biti drago što raste, stari poznati hrvatski jal..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

jel ja to dobro vidim, il me oči varaju? RBA OMF prodavao u tjednu do 26.10. (manje od 200 komada). Br. 7 kupovao. Bit će zanimljivo vidjeti tko je danas kupovao…

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEDESCHI EMIL 1.673.819 50,20 Osnovni račun
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 285.544 8,56 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./EUROPEAN BANK FOR RECONSTRUCTION AND DEVELOPMENT 284.301 8,53 Skrb. račun
4. DEG-DEUTSCHE INVESTITIONIS-UND ENTWICKLUNGSGESELLS 283.209 8,49 Osnovni račun
5. TEDESCHI FIORIO LADA 193.156 5,79 Osnovni račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 78.767 2,36 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 56.185 1,69 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.436 1,36 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 44.953 1,35 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 38.304 1,15 Skrb. račun
Ukupno: 89,48

Vidim , prodao si, dragi jAMES?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Vidim , prodao si, dragi JAMES?

Nisam, jedina,
prodat ću na ATH-u. A onda ću zašortat cijeli svijet, do dna.

Ovdje prodaje nema, ako krene index gore ( a mislim da hoće ), počistit će se ova 1000-ca na 830, pa je brana poslije toga na 850.

Kako se u zadnjem izvješću nije vidio učinak kupnje Droge, to je pritisak na kupnju veći, obzirim na očekivano odlično godišnje izvješće ( dokapitalizacija + kupnja profitabilne Dorga Kolinske ).

Sigurno jedan od best buy-a, sigurna luka sa odličnom strukturom dioinčara.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

AIIIIIIHHHAAAAAAAAAAA
Kako samo raste ova deluxe firma s visokim ROEM
A na 720 sam vam napisao da je target trokuta 880

Visoka profitabilnost, brutalna uprava…SVE SVE SVE

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Je, brutalna je uprava.

Napravila IPO po 935, dokapitalizirala nakon dvije godine po 700 i onda digla u mjesec za 20%. Tko zna, zna.

Krepat ma ne molat.

New Report

Close