ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Aco je novi trener Cedevite !

who dares, wins


Prije godinu cena je bila oko 320.
od ove cijene ima perspektivu rasta oko 30-40% po meni.

Ova firma mi je spasila portfelj

pa jesi li ti živ čovječe

šta ti žena zabranila na forum?


Aco je novi trener Cedevite !

Evo i opširnije:

http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&vijestid=1361

Derbi protiv Zadra u nedjelju u Podsusedu u 17 sati. Prenosi i HRT, a dvorana bi mogla biti puna… KK Cedevita je ove sezone hit…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Ma ne treba njima Cibona, od KK Cedevite će napraviti brand. Bolje je graditi od početka nego kupiti trulo, pa onda kopati po truleži.
U businessu bi kupnjom trule Podravke samo imali jako puno problema i opstrukcije. Ako bi i uspjeli, bojim se da bi cijena ukupne transformacije bila previsoka.
Samo polako i sa KK Cedevitom, korak po korak, moji će klinci jedan dan pitati " Cibona, što je to ? "

Čestitke na već tradicionalno dobrom izvješću.


Ma ne treba njima Cibona, od KK Cedevite će napraviti brand. Bolje je graditi od početka nego kupiti trulo, pa onda kopati po truleži.
U businessu bi kupnjom trule Podravke samo imali jako puno problema i opstrukcije. Ako bi i uspjeli, bojim se da bi cijena ukupne transformacije bila previsoka.
Samo polako i sa KK Cedevitom, korak po korak, moji će klinci jedan dan pitati " Cibona, što je to ? "

Čestitke na već tradicionalno dobrom izvješću.

Treba puno Čokolina pojesti kako bi KK Cedevita imala dugoročnu perspektivu.

Dobra volja postoji, ali korak po korak…

Srdačan pozdrav

[cool]

zna li se kad je glavna skupština?postoji mogućnost dividende..doduše atgr me podsijeća na adrs-imaju sličnu strategiju razvoja,i odličan management..

Raspored korporativnih događanja

23.02.2010. – Tromjesečni financijski izvještaj za četvrto tromjesečje 2009. i Godišnji izvještaj za 2009. godinu

30.03.2010. – Revidirani Godišnji financijski izvještaj za 2009. godinu

30.04.2010. – Tromjesečni financijski izvještaj za prvo tromjesečje 2010. godine

30.07.2010. – Tromjesečni financijski izvještaj za drugo tromjesečje 2010.

30.08.2010. – Polugodišnji financijski izvještaj zaprvo polugodište 2010. godine

30.10.2010. – Tromjesečni financijski izvještaj za treće tromjesečje 2010. godine

Raspored održavanja sjednica Nadzornog odbora i Glavne skupštine

NADZORNI ODBOR

16.03.2010.
03.05.2010.
18.08.2010.
15.12.2010.

GODIŠNJA SKUPŠTINA

17.06.2010.

http://www.atlantic.hr/hr/investitori/raspored_godisnjih_skupstina

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/industrija/atlantic-grupa-dividenda-8%2c5-kuna-po-dionici,76702.html

@ dividenda

nisam očekivao ni toliko, tako da nije loše. Kad se planira širiti i grize na velike mete, i ovo je puno.
Možda čak i previše. Jer ako se može kvalitetnije upotrijebiti, čemu onda i ova sića?
Možda deal sa institucionalnima da se održava politika isplate dividende???

ma da,to je radi institucionalaca,a i svake godine će se lagano povećavati dividenda što će povećati atraktivnost dionice,dakle investicije up,dividenda up,atgr up……


@ dividenda

nisam očekivao ni toliko, tako da nije loše. Kad se planira širiti i grize na velike mete, i ovo je puno.
Možda čak i previše. Jer ako se može kvalitetnije upotrijebiti, čemu onda i ova sića?
Možda deal sa institucionalnima da se održava politika isplate dividende???

[cool]

Srdačan pozdrav

seljo kaže… možda nekada

PODRAVKA-ATLANTIC
Miroslav Vitković: Tedeschi nije korektan, logičnije bi bilo da Podravka kupi Atlantic

http://www.seebiz.eu/hr/intervjui/vitkovic-tedeschi-nije-korektan%2c-logicnije-bi-bilo-da-podravka-kupi-atlantic,77254.html

New Report

Close