ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,43
3.530
70
51,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hr/analize/atlantic-grupa-zelimo-na-prime-market%2c-operativna-dobit-porast-ce-13%2c4%25,66724.html

sve se praši od market makinga [lol]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


sve se praši od market makinga [lol]

nije mi uopće jasno kako se to nekome isplati



sve se praši od market makinga [lol]

nije mi uopće jasno kako se to nekome isplati

[/quote]

Isto kao i kupnja i prodaja deviza u bankama. Kupis jeftino pa prodajes malo skuplje. Nije stvar u isplativosti nego u likvidnosti. Zadnjih par mjeseci likvidnost na dionicama se ne postize market makingom nego dizanjem cijene u nebesa da se pokrene krdo.

Nije bolest sve što boli

Imas 300 komada na 700 i 300 na 730.
Ova dionica vise nije za tradera.
zato sam i malo izasao da uzmem nesto sto mislim da ce vise rasti ako drzava ne ode kvragu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Imas 300 komada na 700 i 300 na 730.
Ova dionica vise nije za tradera.
zato sam i malo izasao da uzmem nesto sto mislim da ce vise rasti ako drzava ne ode kvragu..

Ja ih vidim na 695kn i 730kn (i 735kn)

Jako velik spread i ima i više nego dovoljno prostora između

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Prvi market makeri se bacaju u vodu, bit će. [thumbsup]


Imas 300 komada na 700 i 300 na 730.
Ova dionica vise nije za tradera.
zato sam i malo izasao da uzmem nesto sto mislim da ce vise rasti ako drzava ne ode kvragu..

Ja više i neznam koja je dobra za trejdati jer kad stvar rekapituliram bolje mi je bilo da sam ostao na pozicijama koje sam držao. Čim izađem ona krene i kad upadnem u taj val mjesec dana da se izravnam.
Logika pokretanja tih valova je pak priča sama za sebe.

who dares, wins

Prva vijest o poslovanju u 2009., i naravno par riječi o Podravci…
Vaš link

Ponosni vlasnik dionice ATGR-R-A

Dokap bi se mogao pozitivno odraziti na cijenu ove dionice [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Tedeschi-Ako-preuzmem-Podravku-otkaz-ce-dobiti-jedino-politicari

Lijepo čovjek kaže šta je glavni problem u Podravci – POLITIKA.

I onda uleti ekponent te politike, jedan od onih koji još nije otišao na RBA ( Remetinec Business Academy ) s pričom da Atlantic ne može ništa dobro donijeti Podravki. I lupi ( i ostane živ ) da je i sad upravljanje odvojeno od Politike i još sam sebi izreče tonu hvalospjeva. Pa zar nekome nije jasno da je to čovjek koji sebe vidi kao novog Marinca, koji mu je i uzmutio vodu jer ga nisu promovirali "njegovi" i "njihovi".

http://www.jutarnji.hr/miroslav-vitkovic–bojim-se-da-ima-istine-i-u-prici-s-dionicama-ine—/543672/

Ma gade mi se. Tko je taj i tko su ostali likovi iz bajke, instant manageri s političkim pedigreom, koji pretendiraju ( i na žalost, ne samo pretendiraju, već čak i dođu u situaciju ) voditi neke od najvećih sustava u ovoj jadnoj i napaćenoj zemlji.

Ma i da Atlantic ne donese ništa, ali samo da ODNESE te i takve, poletjet će Podravka.
Nije ni Atlantic cvijeće, širenjem se i tamo nakupilo svega, ali bar se zna tko ima zadnju i tko je odgovoran. Pa kad i mi izgubimo kunu zbog nekog lošeg kodra u ATGR koji je donesao lošu odluku, Emil izgubi puno više. I tada UPRAVA ima razloga djelovati. Jer na vlastitoj koži trpi loše odluke. Da je u Podravci bilo i 10% tako, ne bi do ovog došlo. A i sada nema šanse pomaku, uz sve priče – kad je u NO opet politika, kad je profesor voditelj a Vitković upravlja.
Ne vjerujem ljudima koji su o ekonomiji učili samo iz knjiga ( pa čak ni ako su ih i pisali ) a pogotovo ne vjerujem ako imaju stranačku pozadinu.

KK Cedevita postaje sve ozbiljniji regionalni igrač, odlična reklama za kompaniju:

http://www.sportnet.hr/vijesti/391366/kosarka-nlb-liga/male-drazi-suta-za-tri-poena

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close