ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.07.2024. u 22:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
54,99
62.358
1,134
53,00
55,50
2,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Polako.. nije niti pala kao druge zar ne???

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovo je dionica za fondove. Ide polako ali neumoljivo.
Svejedno se je već dalo zaraditi i na njoj. Ja kupio na 330-40 prodao na 407 a koliko je danas ?
Mislim da je bolja od HT-a.

who dares, wins

blueman, verdi
——————–

Molim vas gospodo budite razumni, pa nije valjda da ste tako tvrdoglavi.
Ovo je dionica za vitrinu, i kad ostarim da pričam unucima kako jednom postojal veliki Emil i njegovo carstvo Atlantic i kako carstvo propalo a da niko nije ni videl vrhunca ni na papiru, heehehee

Dobar dan kolege.
Vidim da je mnoštvo Vas nezadovoljno sporom aprecijacijom vrijednosti dionice Atlantic grupe na domaćem tržištu kapitala.

Naime, ako se ne varam trenutna vlasnička struktura ( ne uzimajući prvo dvoje od deset najvećih ), govori nam zanimljivu stvar. U prijevodu – blue chip s malim free floatom + klasteri fondova koji iz svega toga vide nekakv dugoročni interes.

Lijepo je što svakoga dana kolega Verdi ukazuje na promejnu vlasničke strukture, Zvrc razvija svoj vlastiti cliping servis, a ostali komentari se manje više baziraju na tome koga je tko pokrao, kolika je dividenda.

Zanimljivo je to što se mnogi ne pitaju koliko je vremena i truda uloženo u razvoj same kompanije, njezinih zaposlenika i šire zajednice. S druge strane, kazao bi kako jedino na sebe možete biti ljuti ako Vam se nisu očekivanja obistinila, a prije svega treba biti reealan u svemu, pa i u pgp, pogotovo u ovo krizno vrijeme ( ne uzimajući u obzir razvoj događaja na domaćem tržištu kapitala u posljednjih mjesec dana.) Da ne ponavljam, učite na vlastitim kardinalnim greškama….

Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana


blueman, verdi
——————–

Molim vas gospodo budite razumni, pa nije valjda da ste tako tvrdoglavi.
Ovo je dionica za vitrinu, i kad ostarim da pričam unucima kako jednom postojal veliki Emil i njegovo carstvo Atlantic i kako carstvo propalo a da niko nije ni videl vrhunca ni na papiru, heehehee

to može i ne mora biti, ali je sigurno da je puno dioničara vidjelo duboko dno na ostalim dionicama,a to se ovdje ipak nije dogodilo

uostalom ako si se mislio igrati trejdera, mogao si i ovdje, ali nisi znao tada, a ni sada što valja, pa odi cendraj na drugi topic

matrix90
———–

E moj prijatelju, tebe sam čekao.
Da ti znaš koji TRUD SAM ULOŽIO DA SAM ZARADIO PARE KOJE SAM ULOŽIO U ATGR , stvarno si nevjerojatan, mislim da nije potrebno ni komentirati više.

A u skoro dvije godine od ulaska dobio nešto sitnoga a izgubija na vrijednosti da ne govorim , pa koliko po tvome bi bilo potrebno čekati da vidim barem moje uložene pare sa ipo-ja, 50godina????
Ti si vidim neki parvi analitičar.
Čak i te dividendice koje isplačiju su potezi koji govore svoje.
Svi su mišljenja da je bolje da to daju u daljnju invsticiju ali pošto je na Atgr-ju kataklizma pa se sa dividendicom mažu oči.

Apsolutno nitko nemoze nista prigivoriti Tedeschiju.
Zasto?

Zato sto je prije IPO-a dao svima javno prospekt sa pokazateljima poslovanja i sa njegovom zamisljenom buducnoscu.

Apsolutno sve ispunjava po tome palnu, cak i vise.

Ako ste bili spremni na temelju tih informacija dati 935 kuna (ja jesam) i ako vas nigdje nije zahebo vec ostvaruje sve sto je rekao onda ste si sami krivi.

Sramotno je kako svoju krivicu zse uvijek zeli prebaciti na drugoga.
Firma Atlantic posluje apsolutno prema prospektu poslovanja na IPO-u.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


matrix90
———–

E moj prijatelju, tebe sam čekao.
Da ti znaš koji TRUD SAM ULOŽIO DA SAM ZARADIO PARE KOJE SAM ULOŽIO U ATGR , stvarno si nevjerojatan, mislim da nije potrebno ni komentirati više.



A u skoro dvije godine od ulaska dobio nešto sitnoga a izgubija na vrijednosti da ne govorim , pa koliko po tvome bi bilo potrebno čekati da vidim barem moje uložene pare sa ipo-ja, 50godina????
Ti si vidim neki parvi analitičar.
Čak i te dividendice koje isplačiju su potezi koji govore svoje.
Svi su mišljenja da je bolje da to daju u daljnju invsticiju ali pošto je na Atgr-ju kataklizma pa se sa dividendicom mažu oči.

Kolega previše emocija i doze subjektivnosti unosite u postove.
Čovjek se treba znati kontrolirati u trenucima koji mu donose privremenu materijalnu korist, dok s druge strane čovjek mora imati mir i spokoj u sebi u teškim trenucima.

Iskreno, ne znam tko ste, stoga ne mogu sa sigurnošću tvrditi koji ste tip investitora.
Bitno je da nakon svega naučite nešto ( ‘…tko bi gori sad je doli, a tko gori doli ustaje, sad vrh sablje kruna visi, sad vrh sablje kruna pada…’ ), ali ne samo Vi nego i mnogi mali investitori ( prije svega naučite razumno raspolagati vlastitim novcem, koji je najskuplji ( krvavao zarađen )).

Ne kaže se uzalud kako je najjeftiniji savjet zapravo najskuplji savjet.

Lijep pozdrav i ugodan ostatak dana.

Kakve veze ima koji tip investitora, misliš dugoročnog i kratkoročnog????’
Pa evo moja majka je dugoroči, pa po 15 godina ostala bez svega .
Očekivao sam duo atack, heheeh, još malo pa ču povjerovat da sam Emilko piše.
Pišem samo činjenice , a vaše emocije mislim da nisu potrebne . pozdrav svima.


Evo svaki dan ubijam se cedevitom misleči da možda nešto pomaknem , ali došao kraj i tome , pritisle vručine pa ja okrenuo na pivo , paše , hladi grlo bolove i tugu, heheeheh -)

e sad zamijeni ATGR za ZAPI preko ljeta
[cool]

NOVO! CEDEVITA LIMETA

CEDEVITA je još jednom proširila svoju bogatu ponudu vitaminskih instant napitaka izuzetno osvježavajućim i aromatičnim okusom limete.

http://www.cedevita.hr/hr/napici/cedevita-limeta

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close