ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

brisati

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Oko gluposti se svađate, netko cijeni praksu više, netko teoriju, al za uspjeh treba oboje…

Meni je sjajno kako je ekipa ovdje završila skupe škole i pali se na titule, a svejedno su spušili na atlanticu pošteno [lol] [lol] A penzići koji štede s 5% kamate godišnje ih šišaju u ovoj godini… Dakle može se platiti obrazovanje, ali ne i kupiti znanje

Mislim da je ovo bottom line. Obrazovan ili ne, svejedno te mogu dobro netegnuti… Ipak, kad netko smatra obrazovanje i dobar izgled kao lose karakteristike, mogu samo pomisliti da je neobrazovan i ruzan.


P.s. šta mislite da na američkim i engleskim faksevima nema budala ili prosječnih, samo ću reć gaussova krivulja

I autoskole su pune debila, pa opet dobro dodju ako mislis voziti auto…

Krepat ma ne molat.

Ipak je ovo forum i ne mislim otkrivat svoj identitet al ću reć da sam dosta doguro na
FSB-u al došla su surova vremena i život mi je krenuo nekim drugim putem,

Nije bilo tesko pogoditi.

Krepat ma ne molat.


zarađujem dovoljno i nisam neko ko samo odrađuje tekuće poslovanje 8 sati dnevno u leader firmi, a kaj se tiče ulja nemoj mislit da se baš sve štanca
u kini i prepakira i dum Kerumu na policu sa drugim porjeklom……

Da, ali SMS upravo to radi s maslinovim uljem. Kupuju u Spanjolskoj i rade takav blending da ulja slice na nasa, a naivci poput tebe kupuju. Split nije tako velik grad. Anyway, dok ih Emil ne preuzme, over&out na ovom topiku.

Krepat ma ne molat.

Opa ja se ponado da živiš u Las Vegasu a ti emilov čovjek…… pa odradi onda tih osam
sati pošteno da povratimo gubitke barem malo….

to Patrick;
Obrazovan ili ne, svejedno te mogu dobro netegnuti…

Pusti covjeka na miru, natezi ga u privatnosti, nemoj javno takve stvari raditi..

Nije ti to Klijestic

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Tko je Klijestic?


@bajka

Sacuvaj me Emila, nategao me je, ali srecem ne previse. Samo za razliku od bluemana ja zovem stvari pravim imenom… Nategnut je i on, samo se tjesi da ga je netegnuo lijep, zgodan i bogat…

Krepat ma ne molat.

He he he, sve u svemu nema niko da nije nategnut….

cekaj, ti si patrick a neznas tko je klijestic, kalamarko….

Sad ti vise nista ne vjerujem

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Oko gluposti se svađate, netko cijeni praksu više, netko teoriju, al za uspjeh treba oboje…

Meni je sjajno kako je ekipa ovdje završila skupe škole i pali se na titule, a svejedno su spušili na atlanticu pošteno [lol] [lol] A penzići koji štede s 5% kamate godišnje ih šišaju u ovoj godini… Dakle može se platiti obrazovanje, ali ne i kupiti znanje

P.s. šta mislite da na američkim i engleskim faksevima nema budala ili prosječnih, samo ću reć gaussova krivulja

Za uspjeh je potrebno mnogo toga; spoj svega + sreće + volje.
Što se tiče Atlantic grupe, ili bilo koje druge dionice, nisi izgubio ili dobio dok nisi prodao, zar ne?
Vrlo jednostavno, samo je ljudska psiha u u igri, pitanje je vremena kada će tko , kako i zašto reagirati.
Možda je upravo sada izvrsna prilika za kupnju ili nije, to nitko ne može znati, no držim se svojih uvjerenja, da će se mnogi opeći i to vrhunski.

P.S. Razlika između fax-a, poslovne škole, diplomatske škole je ogromna, barem u UK.
Nije to kupovanje časti ili samo pusti papir, već nešto važnije, što nažalost u hrv. ne možeš dobiti.

Lijep pozdrav

Tajnik pregovaračkog tima s EU napustio MVP i prešao u Atlantic grupu

Dosadašnji tajnik Pregovaračke skupine za pregovore o pristupanju Hrvatske EU Joško Klisović napustio je državnu upravu i pregovore te prelazi u Atlantic grupu Emila Tedeschija.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=697d5796-1ae8-4578-9e04-d3878bad9553&open=sec

Zna li netko što je sa Medikinim ljekarnama? Ulazimo ili ne? Ili je sad sve u fazi mirovanja?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close