ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobro,a gospodin Polančec koji je bio referent nabave voća i povrća u Podravci je uspješniji i obrazovaniji samo zato jer je – muškarac?Ili možda neki naš general (bez kursa za desetara)?Zašto napadate jadnu žensku što je bila uspješna manekenka?Možete biti samo ljubomorni!Lijepa i pametna!Pa nije ju Emil bez razloga uposlio…Ha,ha.. [proud]


Za 50g. sam mislio na teslu ili onaj hotel….sve u svemu obzirom kad je studirala na našim
fakultetima nula a ovaj tečaj u londonu sama šminkica kak i doliči manekenkama…..

LBS je sminkica? Mozda ako si vodoinstalater… U poslovnom svijetu je jedan od jacih MBA studija.

Krepat ma ne molat.


Dobro,a gospodin Polančec koji je bio referent nabave voća i povrća u Podravci je uspješniji i obrazovaniji samo zato jer je – muškarac?Ili možda neki naš general (bez kursa za desetara)?Zašto napadate jadnu žensku što je bila uspješna manekenka?Možete biti samo ljubomorni!Lijepa i pametna!Pa nije ju Emil bez razloga uposlio…Ha,ha.. [proud]

Upravo točno nema kod nas ljudi za koje možeš reć da mogu nekog impresionirat svojim
dostignućima osim ak mi ne smatramo da su ovo kod nas nekakva dostignuća vrijedna
spomena počem od naše privatizacije pa stvaranje umreženih elita i onda nekakve ljepotice
koje to poprate…….he he he presiromašno je to za nekakav vrijedan spomen…

83,14% 83,16%

who dares, wins



Za 50g. sam mislio na teslu ili onaj hotel….sve u svemu obzirom kad je studirala na našim
fakultetima nula a ovaj tečaj u londonu sama šminkica kak i doliči manekenkama…..

LBS je sminkica? Mozda ako si vodoinstalater… U poslovnom svijetu je jedan od jacih MBA studija.

[/quote]

Pa ljudi dajte se opametite škole su jedno a realan poslovni svijet je nekaj čist drugo….
pogotovo na LBS mogu naučit najbolje kako vrtit kamate i kredite al to je daleko od dostignuća
vrijednih spomena…
Ak me baš vučete evo primjer dostignuća vrijednog spomena je jedan splitski SMS i
Mladinić koji je to pokrenuo od ideje do realizacije….oni ne vrte diplome LBS nego proizvode
od proizvodnje do realizacije na tržištu i zahebite tu razne razvikane škole, jedino će
vjerojatno Mladinićeva djeca jednog dana održavat izgrađeno i mahat sa diplomama…

Pa ljudi dajte se opametite škole su jedno a realan poslovni svijet je nekaj čist drugo….
pogotovo na LBS mogu naučit najbolje kako vrtit kamate i kredite al to je daleko od dostignuća
vrijednih spomena…

Da probam pogoditi, nemas bas previse skole u zivotu?

patrick, 12.11.2008. u 19:21

Ak me baš vučete evo primjer dostignuća vrijednog spomena je jedan splitski SMS i
Mladinić koji je to pokrenuo od ideje do realizacije….oni ne vrte diplome LBS nego proizvode
od proizvodnje do realizacije na tržištu i zahebite tu razne razvikane škole, jedino će
vjerojatno Mladinićeva djeca jednog dana održavat izgrađeno i mahat sa diplomama…

SMS nesto proizvodi? Prvi glas. Ako bas hoces takve primjere onda bolje uzmi Keruma, Abramovica ili Luku Rajica. Razlika izmedju tebe i njih je da su oni shvatili da je ipako dobro imati malo skole, pa ako je oni vec nemaju, lako je kupiti nekog tko ima.

Krepat ma ne molat.


Pa ljudi dajte se opametite škole su jedno a realan poslovni svijet je nekaj čist drugo….
pogotovo na LBS mogu naučit najbolje kako vrtit kamate i kredite al to je daleko od dostignuća
vrijednih spomena…

Da probam pogoditi, nemas bas previse skole u zivotu?

bajka, 12.11.2008. u 20:27

Ak me baš vučete evo primjer dostignuća vrijednog spomena je jedan splitski SMS i
Mladinić koji je to pokrenuo od ideje do realizacije….oni ne vrte diplome LBS nego proizvode
od proizvodnje do realizacije na tržištu i zahebite tu razne razvikane škole, jedino će
vjerojatno Mladinićeva djeca jednog dana održavat izgrađeno i mahat sa diplomama…

SMS nesto proizvodi? Prvi glas. Ako bas hoces takve primjere onda bolje uzmi Keruma, Abramovica ili Luku Rajica. Razlika izmedju tebe i njih je da su oni shvatili da je ipako dobro imati malo skole, pa ako je oni vec nemaju, lako je kupiti nekog tko ima.

[/quote]

Pa kad nekaj posadiš i uzgajaš da izraste plod pa onda taj plod obradiš i prodaš ga…mislim
očigledno ti nisi nikad čuo za proizvodnju nego vjerojatno sa nekakvim ekonomskim
faksom odrađuješ svojih 8 sati i to vjerojatno u državnoj birokraciji ilio nekom mastodontu
….zato rista polako sa tom svojom školom nije ti baš neka hvala a moju ajde nećemo
spominjat…

Ne zavrsio sam ETF Zagreb i MBA UT Houston, zivim u gradu na koji se 90% Hrvata pali, radim za firmu koja je leader u svom segmentu i zaradjujem godisnje vise nego sto ces ti u zivotu.

BTW, SMS maslinovo ulje je uvoz iz Spanjolske, cisto da znas kad sljedeci put posegnes za takuinom i platis premium.

Krepat ma ne molat.


Ne zavrsio sam ETF Zagreb i MBA UT Houston, zivim u gradu na koji se 90% Hrvata pali, radim za firmu koja je leader u svom segmentu i zaradjujem godisnje vise nego sto ces ti u zivotu.

BTW, SMS maslinovo ulje je uvoz iz Spanjolske, cisto da znas kad sljedeci put posegnes za takuinom i platis premium.

Rista smanji osjećaj, neznam na kaj se to njih 90% pale tak da mi taj tvoj grad kakvih sam se nagledo niš ne predstavlja …….zarađujem dovoljno i nisam neko ko samo odrađuje tekuće poslovanje 8 sati dnevno u leader firmi, a kaj se tiče ulja nemoj mislit da se baš sve štanca
u kini i prepakira i dum Kerumu na policu sa drugim porjeklom……

Kolega Bajka tvrdiš da je LBSOE samo ‘krema’, onda zasigurno nemaš uvid u kvalitetnu organizcaiju koja doprinosi razvoju mladih, kompetentnih ljudi.

By the way govorim ti iz prve ruke jer znam točno kao se na njemu radi i osobno znam 45% predavača koji su stručnjaci u svome području.

Znaš li ti uopće ijednog ili tvrdiš na temelju jala ili slično?
Znaš li možda koliko dođe jedna godina ?
Da li zanaš što je grammar exam uopće i čemu služi?

Pronađi odgovore na ova pitanja.

Lijep pozdrav


Kolega Bajka tvrdiš da je LBSOE samo ‘krema’, onda zasigurno nemaš uvid u kvalitetnu organizcaiju koja doprinosi razvoju mladih, kompetentnih ljudi.

By the way govorim ti iz prve ruke jer znam točno kao se na njemu radi i osobno znam 45% predavača koji su stručnjaci u svome području.

Znaš li ti uopće ijednog ili tvrdiš na temelju jala ili slično?
Znaš li možda koliko dođe jedna godina ?
Da li zanaš što je grammar exam uopće i čemu služi?

Pronađi odgovore na ova pitanja.

Lijep pozdrav

Ipak je ovo forum i ne mislim otkrivat svoj identitet al ću reć da sam dosta doguro na
FSB-u al došla su surova vremena i život mi je krenuo nekim drugim putem, od čovjeka
do čovjeka ovisi kolko svlada svoju struku i iz iskustva znam da sama škola ne govori
o kvaliteti kojom netko može konkretno ili barem malo značajno doprinjeti u napretku
poslovanja u svojoj firmi….obično se svodi na odrađivanje uhodanog poslovanja i tu me
nema kaj zadivit al kažem ovisi od čovjeka do čovjeka……..

Oko gluposti se svađate, netko cijeni praksu više, netko teoriju, al za uspjeh treba oboje…

Meni je sjajno kako je ekipa ovdje završila skupe škole i pali se na titule, a svejedno su spušili na atlanticu pošteno [lol] [lol] A penzići koji štede s 5% kamate godišnje ih šišaju u ovoj godini… Dakle može se platiti obrazovanje, ali ne i kupiti znanje

P.s. šta mislite da na američkim i engleskim faksevima nema budala ili prosječnih, samo ću reć gaussova krivulja

When speculation has done its worst, two and two still make four.

New Report

Close