ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 20:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@matrix

Jesi kupovo danas, ako nisi zašto nisi i zašto postaš onakve članke?



@matrix

Jesi kupovo danas, ako nisi zašto nisi i zašto postaš onakve članke?


oprosti malo sam radoznao ,ja sam bija pametan ja sam se nakupovao na IPO u pa mi je dosta da mi nebi bilo puno




@matrix

Jesi kupovo danas, ako nisi zašto nisi i zašto postaš onakve članke?


oprosti malo sam radoznao ,ja sam bija pametan ja sam se nakupovao na IPO u pa mi je dosta da mi nebi bilo puno
[/quote]

E pa matrix ti je tip koji je u vrijeme IPO-a bio jako aktivan, poljepio je mali milijon raznih
tekstova o atgr ….onda je nedavno počeo sa pričom o propasti svega tamo oko 2012-te….
no sad je opet počeo ljepit tekstove pa si mislim sigurno se natovario pa ga pitam..

Još zaboravio dodat da se nismo trebali žurit i kupovat po 500 izgleda da će bit na lopate…

my,


Okrugli stol

Sudionici okruglog stola "Kakvog radnika stvara Bolonjski proces?"

Damir Markučić, Predsjednik Povjerenstva za praćenje Bolonjskog procesa Sveučilišta u Zagrebu

Ozren Jureković, Glavni direktor Veleučilišta Vern

Darko Lacković, Specijalist za razvoj ljudskih resursa u Zagrebačkoj banci

Dijana Klekar, Direktorica ljudskih resursa u Karlovačkoj pivovari

Ana Jožinec, Izvršna direktorica ljudskih resursa u Atlantic grupi
Tanja Prekodravac, Specijalist za upravljanje ljudskim resursima / Voditelj projekata u grupi SELECTIO, moderator okruglog stola

Ove akademske godine prva generacija studenata po Bolonjskom procesu završila je preddiplomski studij (prve 3 godine) i stjekla zvanje prvostupnika od kojih će određeni broj njih tražiti svoj prvi posao.

Prema Bolonjskom procesu, obrazovni proces sastoji se od dva ciklusa: pred-diplomskog i diplomskog. Pristup drugom ciklusu zahtijeva uspjesno završen prvi ciklus studija koji bi morao trajati najmanje tri godine. Stupanj postignut nakon tri godine smatra se potrebnim stupnjem kvalifikacije na europskom tržištu rada. Drugi ciklus vodit će k magisteriju i/ili doktoratu, kao sto je to slučaj u mnogim europskim zemljama.

Cilj okruglog stola je dati uvid u trenutnu situaciju, te:

– informirati studentsku populaciju o zaposljavanju prvostupnika

– steći uvid u informiranost poslodavaca u Republici Hrvatskoj o usklađenosti hrvatskog obrazovnog sustava i tržišta rada.

O ovoj temi razgovarat ćemo iz dva aspekta:

1) s jedne strane, iz pozicije ustanova koje obrazuju odnosno proizvode kadrove, buduće zaposlenike. Govornici su:
prof. dr. sc. Damir Markučić, predsjednik Povjerenstva za praćenje Bolonjskog procesa Sveučilišta u Zagrebu
Ozren Jureković, Glavni direktor Veleučilišta Vern u Zagrebu

2) s druge strane, iz pozicije tvrtki koje zapošljavaju te kadrove. Govornici su:
Dijana Klekar, Direktorica ljudskih resursa u Karlovačkoj pivovari
Darko Lackovic, Specijalist za razvoj ljudskih resursa u Zagrebačkoj banci
Ana Jožinec, Izvršna direktorica ljudskih resursa u Atlantic grupi

U sklopu Okruglog stola bit će prezentirani podaci dva istraživanja na job portalu MojPosao:
– Istraživanje o informiranosti poslodavaca u Republici Hrvatskoj o usklađenosti hrvatskog obrazovnog sustava i tržišta rada
– Istraživanje o zapošljavanju mladih.

http://www.dankarijera.com/index.php?option=com_content&task=view&id=203&Itemid=179

Do zaposlenja u Atlantic Grupi studenti mogu doći volontiranjem

U Atlanticu do studenata volontera ili do pripravnika dolaze surađujući sa studentskim organizacijama, putem dana karijera ili oglasa na fakultetima, a studenti se mogu i sami javiti na tvrtkinoj internetskoj stranici

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=54378

Nakon ovokovog članka želim i ja biti dioničar Atlantic grupe!!!
[/quote]

Prihvaćam sarkazam kolega, no ipak lijepo je znati ponešto novo.
[thumbsup]



@matrix

Jesi kupovo danas, ako nisi zašto nisi i zašto postaš onakve članke?

Postao sam članke jer sam uvidio da je kolegica, djelatnica Atlantic grupe, sudjelovala na Danima karijera, te je imala raspravu vezano za zapošljavanje mladih stručnih ljudi u kompanijama.

Ako te je zanimao članak mogao si kliknuti na link, a ako nije slobodno ga ignoriraš.





@matrix

Jesi kupovo danas, ako nisi zašto nisi i zašto postaš onakve članke?


oprosti malo sam radoznao ,ja sam bija pametan ja sam se nakupovao na IPO u pa mi je dosta da mi nebi bilo puno
[/quote]

E pa matrix ti je tip koji je u vrijeme IPO-a bio jako aktivan, poljepio je mali milijon raznih
tekstova o atgr ….onda je nedavno počeo sa pričom o propasti svega tamo oko 2012-te….
no sad je opet počeo ljepit tekstove pa si mislim sigurno se natovario pa ga pitam..
[/quote]

Kolega vadite iz konteksta riječi i ne govorite istinu.

Aktivan sam član foruma od 2006.g., te nastojim u sl. vrijeme napisati pokoji post ili osvrt na hrv. tržište.
Pošto sam u zadnje vrijeme prilično zauzet obavezama i poslom, nisam u stanju pratiti forum 0-24h, ali navratim ponekad, te popričam preko skyp-a s ljudima.

O Atlantic grupi sam i počeo pisati ( pokrenuo sam čak i temu ), te naprosto ako pogledaš unazad vjeruj mi da nikada nisam niti prestao, čak naprotiv i dalje sam uvjeren da nisam pogriješio, jer dokaz svega nije samo brojka na burzi koju gledate ti i slični, nego transformacija, organski rast na zdravim temeljima, te naravno i poslovanje kao vrh prehrambenog lanaca.
Sve u svemu ako te zanima kreni redom, proučavaj, uči, istražuj, analiziraj i razmišljaj; najžešći mi je bio komentar da sam ja Emil [lol] , no dobro rekoh ima u RH svakakvih, pa i onih s pp.

O krizi u 2012 sam pričao iz prespektive maloga ulagača jer je ta godina za RH vrlo bitna: adaptacija ulaska RH u EU, te primjena zakona i pritisak od strane tijela EU će biti ogorman, stoga će i mnogo toga trpjeti; trebalo bi se riješiti pitanje energetske učinkovitosti RH, za što će biti potrebno nekoliko desetaka milijardi kuna + stručnjaci, pitanje je kako će se globalna kriza razvijati te kako će Obama usmjeriti USA? Kako će se vratiti povjerenje na tržište kapitala u RH, kako će novi porezi i izvanredna davanja biti implemetirani u život običnih ljudi?!

Sve to donosi nam prije svega sutra, 09.g,11.g.2012.g., samo pitanje je koliko toga možamo akumulirati da nas ne pojede?

Govorim iz prespektive građanina RH u dijaspori.
Ugodnu Vam večer želim.

Evo vam ekskluziva: Ana JOžinec,šefica ljudskih resursa Atlantica bila je prijde dvadesetak godina JAKO uspješna i zgodna manekenka! [rolleyes]

Ne znam zasto napadate matrixa? Svakom forumu ovog tipa korisniji je netko tko posta informacije skupljene odasvud nego netko tko pise bezvezne komentare i opaske koje nemaju veze s temom. To da netko misli da netko druka gore ili dole…pa svi smo tu na neki nacin subjektivni, cim komentiramo. Ako samo copypastamo opet smo "sumnjivi" jer mozda "biramo" vijesti i vrijeme…dajte ljudi,nije sve zavjera…sad da atgr objavi rast prometa 50% ne bi pomoglo kad je sentiment u minusu.
I dodatna novost vezano za ATGR-farmaciu…slijedece godine plan je 40 novih ljekarni.Sklopljen ugovor s Konzumom,uskoro Farmacie u Konzumima diljem RH.
I ATGR odavno aktivno radi na privlacenju mladih perspektivnih kadrova, bili su i na danu farmaceutskih karijera….jedini od ljekarnika…


Evo vam ekskluziva: Ana JOžinec,šefica ljudskih resursa Atlantica bila je prijde dvadesetak godina JAKO uspješna i zgodna manekenka! [rolleyes]

Odkuda vam ova inf? [cool] [rolleyes]

Vaš link

Novo strateško partnerstvo – ATRG i Agrokor. Prodaja bezreceptnih lijekova u Konzumu.


Vaš link

Novo strateško partnerstvo – ATRG i Agrokor. Prodaja bezreceptnih lijekova u Konzumu.

Hvala ,ase123 to saam i pretpostavljao kad je već najavljeno s jednim trg. lancem.
Oko ATGR-a sve same dobre vijesti …

Šteta što je kriza jer sada ovo neće imati efekta na cijenu dionice ..

Al, kriza će proći , samo kada? [lol] [lol] [lol]

smanjuje se minus.......



Evo vam ekskluziva: Ana JOžinec,šefica ljudskih resursa Atlantica bila je prijde dvadesetak godina JAKO uspješna i zgodna manekenka! [rolleyes]

Odkuda vam ova inf? [cool] [rolleyes]
[/quote]
Bile smo zajedno manekenke u periodu 1980-1990 u zagrebačkom UMAHU,kod gospođe Regine Jager.Ana je bila prava ljepotica.Pa upitajte je,je li to točno! [tongue]

New Report

Close