ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 11:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

miša mu njegovog, koji od vas je zablokirao sa 50k prometa da mi je znati 😀

namjerno ili ?

Dali je ovo dan koji smo svi čekali ili je samo bljesak,nagovještaj šta bi moglo biti.Bilo bi zanimljivo otvoriti kladionicu na tu temu.Ako bi se ovo održalo do love od INE i onda još da uprava objavi kakvu dobru vijest i rezultate za treće tromjesječje moglo bi lagano gore.dajte kolege već tri dana nitko ništa ne piše

Teško je biti pametan, ali nadam se kako je ovo početak preokreta . To je moje mišljenje iz više razloga (po redoslijedu važnosti):

1. akcijski plan iz SAD-a bi možda mogao početi davati (psihološke) učinke
2. europski čelnici su isto skupili glave i odlučili djelovati
3. ako ovo zelenilo potraje 2-3 dana onda će se i više novaca (mislim da će to biti manje nego što se očekuje) od INE sliti nazad
4. ljudima je već pun k… loših vijesti i ovakve situacije
5. drIVO i ekipa su odlučili garantirati veći iznos štednih uloga u našim bankama

Ponavljam, moje skromno mišljenje. Nadam se korektnim i konkretnim komentarima (ups…KKK).

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

78,02% 81,54%
Od 01.06. Top 10 se je podebljao za 3,5%.

who dares, wins

ATGR-R-A 599,00 512,02 595,66 599,00 460,01 +38,36% 361.170,17 677

Ajmo još malo pa sam u pozitivi.

who dares, wins

Jedna transakcija – odmah obustava. Mislim da bi se u Hanfi morali pozabaviti ovakvim idiotarijama…

589,91 3 10:00:10

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

Iako nešto kasnije nego što je najavljeno, zbog zakašnjenja s isporukom i montažom novih strojeva, u Bionaturi će najesen početi punjenje vitaminskog napitka cedevite. U punionici kažu kako traže nove izvore vode kako povećali proizvodnju – kapacitet im je pet puta veći od sadašnje.

Vijesti iz Badela.

who dares, wins

Jučer sam bio u Podsusedu na tekmi Cedevite i francuskog Toulona. Odlična igra naših i pobjeda 10 razlike (92:82). Moglo je biti i više, al nije ni ovo loše. Uzvrat je za tjedan dana. Cedevita je tekla u potocima, besplatno se djelio ovaj vitaminski napitak i kokice. Jedna tribina je bila skroz puna, a atmosfera odlična. Ulaz je samo 10 kuna, bilo bi dobro da dođete i vidite što je Emil napravio od jednog malog kluba. Klub raste iz godine u godinu i svake je godine sve bolji. A tako i naša Atlantic Grupa…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Jučer sam bio u Podsusedu na tekmi Cedevite i francuskog Toulona. Odlična igra naših i pobjeda 10 razlike (92:82). Moglo je biti i više, al nije ni ovo loše. Uzvrat je za tjedan dana. Cedevita je tekla u potocima, besplatno se djelio ovaj vitaminski napitak i kokice. Jedna tribina je bila skroz puna, a atmosfera odlična. Ulaz je samo 10 kuna, bilo bi dobro da dođete i vidite što je Emil napravio od jednog malog kluba. Klub raste iz godine u godinu i svake je godine sve bolji. A tako i naša Atlantic Grupa…

Zvrc,svaka čast!Ovako Emila nije hvalio ni Matrix u svojim najboljim postovima.Samo..tonemo,dragi moj Zvrc,a ja popila litre i litre Cedevite.. [embarass]


Jučer sam bio u Podsusedu na tekmi Cedevite i francuskog Toulona. Odlična igra naših i pobjeda 10 razlike (92:82). Moglo je biti i više, al nije ni ovo loše. Uzvrat je za tjedan dana. Cedevita je tekla u potocima, besplatno se djelio ovaj vitaminski napitak i kokice. Jedna tribina je bila skroz puna, a atmosfera odlična. Ulaz je samo 10 kuna, bilo bi dobro da dođete i vidite što je Emil napravio od jednog malog kluba. Klub raste iz godine u godinu i svake je godine sve bolji. A tako i naša Atlantic Grupa…

Čestitke momcima !
Vidim da su Bradley, Čolak i Kovačević bili najbolji pojedinci susreta. [wink]

Sve najbolje u A1 ligi i Eurochallenge kupu, nadamo se i dogodine regionalnoj ligi. [thumbsup]

http://www.kkcedevita.hr/start.asp?dir=vijest&vijestid=705



Jučer sam bio u Podsusedu na tekmi Cedevite i francuskog Toulona. Odlična igra naših i pobjeda 10 razlike (92:82). Moglo je biti i više, al nije ni ovo loše. Uzvrat je za tjedan dana. Cedevita je tekla u potocima, besplatno se djelio ovaj vitaminski napitak i kokice. Jedna tribina je bila skroz puna, a atmosfera odlična. Ulaz je samo 10 kuna, bilo bi dobro da dođete i vidite što je Emil napravio od jednog malog kluba. Klub raste iz godine u godinu i svake je godine sve bolji. A tako i naša Atlantic Grupa…

Zvrc,svaka čast!Ovako Emila nije hvalio ni Matrix u svojim najboljim postovima.Samo..tonemo,dragi moj Zvrc,a ja popila litre i litre Cedevite.. [embarass]
[/quote]

Prije svega business je business, a ulaganje u mlade ljude je nešto drugo, pogotovo u sport.
Ne dvojim da je sustav marketinški vrhunski izveden, već je najvažnije da ljudi spoje ugodno s korisnim. Naravno uz Atlanticove proizvode i našu poznatu Cedevitu. [thumbsup]


Jučer sam bio u Podsusedu na tekmi Cedevite i francuskog Toulona. Odlična igra naših i pobjeda 10 razlike (92:82). Moglo je biti i više, al nije ni ovo loše. Uzvrat je za tjedan dana. Cedevita je tekla u potocima, besplatno se djelio ovaj vitaminski napitak i kokice. Jedna tribina je bila skroz puna, a atmosfera odlična. Ulaz je samo 10 kuna, bilo bi dobro da dođete i vidite što je Emil napravio od jednog malog kluba. Klub raste iz godine u godinu i svake je godine sve bolji. A tako i naša Atlantic Grupa…

cek, si ti onaj celavi tip od nas petorice nazocnih na tekmi?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close