ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hoće li napokon netko zatvoriti tu našu burzu?!?!

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

Bit optimist poslje svih ovih događaja a tek kad pogledaš direktno status prodaje ostaneš bez daha. Mislim da su svi oni koji nemaju upogled u realno stanje burze u psihološkoj prednosti . Priznajem da me več slomilo. U ovom trenutku mogu tvrditi da večinu dionica možeš koristiti samo za Wc.


Bit optimist poslje svih ovih događaja a tek kad pogledaš direktno status prodaje ostaneš bez daha. Mislim da su svi oni koji nemaju upogled u realno stanje burze u psihološkoj prednosti . Priznajem da me več slomilo. U ovom trenutku mogu tvrditi da večinu dionica možeš koristiti samo za Wc.

Probaj koristiti za wc pa javi što je bilo.Dok nekom ne smrkne drugom ne može osvanuti.Što je nekom spašavanje žive glave nekom je dobra prilika za kupovinu.Kad bi mogli precizno odrediti dno i vrh tržišta svi bi zaradili odnosno nitko ne bi zaradio jer nitko ne bi trgovao,svi bi čekali zadnji trenutak i ne bi ga uspjeli dočekati.Ovo što se događa na burzama je veliki plamen a svi mi zajedno dolijevamo ulje na vatru.moram priznati da mi ti nisi nikako jasan,ako si takav pesimista i paničar kao što djeluje iz tvojih tekstova onda bi se trebao ostaviti dionica da ti ne naruše zdravlje.

tspionja
———–

Eh eh, nickname LEDENI pasao bi ti .

430,00 34900 14:43:55

e, ovo je transakcija!!!

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

RBA CE, vrlo vjerovatno

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


430,00 34900 14:43:55

e, ovo je transakcija!!!


u kom smislu? [proud]

Mislim da je taj RBA CE za par mjeseci ugašen ako ne i prije…naravno nek se
niko ne povodi za mojim razmišljanjem…

Ovdje upišite svoj komentar…

na 4300 sve prodajem...

nemaju fondovi izbora, kako stižu nalozi za prodaju udjela tako moraju prodavati-nema druge. Nisu tu krivi fond menadžeri. Za razliku od osnovne prednosti pred malim investitorima, ako imaju gotovine ovih dana da je iskoriste.
Neki dan sam pročitao, sve su investicije dobre (dugoročno)-tako kaže stručnjak, i živa istina (naravno ako prije ne propadnu). Zato oprez kod kupovine, (ljekarne u krizi sigurno neće propast, ljekovi se uvijek trebaju nema to veze s krizama 🙂

Kako transakcija od 34900 komada u 14:43:55h nije vidljiva u količini prometa dotične dionice na burzi danas. Ako je to bila dogovorna transakcija onda treba ići obavjest burzi, zar ne.


nemaju fondovi izbora, kako stižu nalozi za prodaju udjela tako moraju prodavati-nema druge. Nisu tu krivi fond menadžeri. Za razliku od osnovne prednosti pred malim investitorima, ako imaju gotovine ovih dana da je iskoriste.
Neki dan sam pročitao, sve su investicije dobre (dugoročno)-tako kaže stručnjak, i živa istina (naravno ako prije ne propadnu). Zato oprez kod kupovine, (ljekarne u krizi sigurno neće propast, ljekovi se uvijek trebaju nema to veze s krizama 🙂

Ljekova sam popijo u zadnjih mjesec dana ko u 2 godine (radi grla), a o Cedeviti da ti i ne pričam.

who dares, wins

New Report

Close