ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Opet dokupio.

Kakva nominala, o cemu ovaj.
Jel te to iz ilirike uce koliko nesto vrijedi njihovi analiticari..
buaaahahaha

Cijena je trenutno na ispod 1 salesa
EV/EBITDA je ispod 9

Ne ukljucujuci nove ljekarne + sales od ugovora sa TDR-om.

Valuacija HYpa, i ostalih je bila na 1150 prije godinu dana.
Za to raste vrijednsot s obzirom na diskont odnosno za 1 ekstra godinu perpetuitya diskontiranu sa malo vecom diskontnom stopom zbog vice cijene duga za kojih 50 basis pointsa

Kakva nominala, o cemu ovaj

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Opet dokupio.

Kakva nominala, o cemu ovaj.
Jel te to iz ilirike uce koliko nesto vrijedi njihovi analiticari..
buaaahahaha

Cijena je trenutno na ispod 1 salesa
EV/EBITDA je ispod 9

Ne ukljucujuci nove ljekarne + sales od ugovora sa TDR-om.

Valuacija HYpa, i ostalih je bila na 1150 prije godinu dana.
Za to raste vrijednsot s obzirom na diskont odnosno za 1 ekstra godinu perpetuitya diskontiranu sa malo vecom diskontnom stopom zbog vice cijene duga za kojih 50 basis pointsa

Kakva nominala, o cemu ovaj

čini mi se da ti žena dobro zarađuje dok imaš toliko para za dionice

Ekipa ajmo i mi pomoći Atlanticu tako što ćemo kupovati njihove proizvode. Npr. kupujte Plidentu umjesto Aquafresha. Kupujte multi vitamine i minerale od Dietpharma a ne nekih stranih kompanija. Kupujmo hrvatsko, kupujmo Plidentu i Dietpharmove proizvode. Naravno i ostale proizvode Atlantic Grupe!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Ekipa ajmo i mi pomoći Atlanticu tako što ćemo kupovati njihove proizvode. Npr. kupujte Plidentu umjesto Aquafresha. Kupujte multi vitamine i minerale od Dietpharma a ne nekih stranih kompanija. Kupujmo hrvatsko, kupujmo Plidentu i Dietpharmove proizvode. Naravno i ostale proizvode Atlantic Grupe!

da li slucajno imate kakav plan kako mene sanirati?
unaprijed hvala
pofuk

Atlantic Grupa – portfolio

Cedevita d.o.o., Zagreb
– Multivita d.o.o., Vršac (stečeno u 2007. – bilješka 27)
Neva d.o.o., Zagreb
Atlantic Trade d.o.o.,
– Atlantic BG d.o.o., Beograd
– Atlantic Trade d.o.o., Ljubljana
– Atlantic Trgovija, Skopje (osnovano u 2007.)
Atlantic Pharma d.o.o., Zagreb (osnovano u 2007.)
Montana d.o.o., Zagreb
Atlantic s.r.l., Milano, Italija
Hopen Investments, BV, Nizozemska
– Atlantic Multipower GmbH & CO OHG, Njemačka
– Atlantic Multipower UK Ltd, Velika Britanija
– Sport Direct Ltd, Velika Britanija
– Atlantic Multipower Srl, Italia
– AKTIVNOST Handelsgesellschaft mbH, Njemačka
– Atlantic Management GmbH, Njemačka
Fidifarm d.o.o., Zagreb (stečeno u 2007. – bilješka 27)
Dietpharm d.o.o., Zagreb (stečeno u 2007. – bilješka 27)

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


nema tu masovne rasprodaje, prodaje br. 5. ili br.6:

5. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 60.112 2,43
6. Skrb.: RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 44.974 1,82

Obzirom da je do sada prodano 44. 390 komada, ako je broj 6. onda je sve gotovo. Ako je br.5., onda bi moglo biti još oko 10.000 komada jer je zadnja 3 dana prodano već oko 7000 komada.

što se opreza tiče, uz odlične poslovne rezultate ATGR-a, pri ovoj cijeni oprez nije potreban, kupuju dok ima! [thumbsup]

Trenutno stanje: prodano 52.246 komada ATGR uz promet od 31,6 mil kuna!
Gotovo 100% je prodavao br. 5, što znači da bi mogao imati maksimalno još za jedan iskrcaj od cca. 7000-8000 komada, ukoliko tih 7000 koje spominješ nije baš on prodao u zadnja 3 dana. U tom slučaju sad bi već bio na 0.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ekipa ajmo i mi pomoći Atlanticu tako što ćemo kupovati njihove proizvode. Npr. kupujte Plidentu umjesto Aquafresha. Kupujte multi vitamine i minerale od Dietpharma a ne nekih stranih kompanija. Kupujmo hrvatsko, kupujmo Plidentu i Dietpharmove proizvode. Naravno i ostale proizvode Atlantic Grupe!

Ja redovno koristim multipower. Jel se to računa? [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Opet dokupio.

Kakva nominala, o cemu ovaj.
Jel te to iz ilirike uce koliko nesto vrijedi njihovi analiticari..
buaaahahaha

Cijena je trenutno na ispod 1 salesa
EV/EBITDA je ispod 9

Ne ukljucujuci nove ljekarne + sales od ugovora sa TDR-om.

Valuacija HYpa, i ostalih je bila na 1150 prije godinu dana.
Za to raste vrijednsot s obzirom na diskont odnosno za 1 ekstra godinu perpetuitya diskontiranu sa malo vecom diskontnom stopom zbog vice cijene duga za kojih 50 basis pointsa

Kakva nominala, o cemu ovaj

čini mi se da ti žena dobro zarađuje dok imaš toliko para za dionice

[/quote]
minus ZABA -25200 sa danasnjim datumom.
hebiga, treba se i kockati malo.
Kakva zena, pa ona misli da jos imam pakete HT-a od IPO-a koje cuvamo za kasnije (kad kasnije kazem ja njoj?).
Uglavnom, punica vise nema svoj paket HT-a

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

vranjo, 23.09.2008. u 15:18
Ekipa ajmo i mi pomoći Atlanticu tako što ćemo kupovati njihove proizvode. Npr. kupujte Plidentu umjesto Aquafresha. Kupujte multi vitamine i minerale od Dietpharma a ne nekih stranih kompanija. Kupujmo hrvatsko, kupujmo Plidentu i Dietpharmove proizvode. Naravno i ostale proizvode Atlantic Grupe!

Ne kužim ove poruke da se kupuje domaće [huh]
Pa atlantic grupa se posebno brine za uspješno poslovanje moćnih i stranih multinacionalnih kompanija na balkanu.
Njihovi su vlastiti proizvodi u usporedbi s distribucijom i lobiranjem za strane multinacionalne kompanije potpuno zanemarivi.
Ne kažem da je to loše, ne možemo se izolirati od svijeta.
Evo, moj ujak na primjer posebno voli kupiti stranu marku žvakačih guma "Orbit" koje po hrvatskoj razvozi atlantic, nego npr. krašev domaći brand gume za žvakanje "Efekta".
Dakle, nemojte molim vas pričati o atlantic grupi u kontekstu velike domaće kompanije koja se brine da svi kupuju domaće, jer je jednostavno apsurdno.
Radije napišite: Kupujmo strano, kupujte orbit umjesto efekte, ferrero umjesto kandita i zvečeva, Duyvis umjesto franck, johnson umjesto saponia itd. [thumbsup]

blueman ako tako nastavis pojavit ćes se među prvih 10…nemam običaj zaduživanja za dionice, samo s viškovima trgujem…
nekako mi zao sto sad ne kupujem, ali kupovao sam na razinama 700 – 730…u onom povijesnom pada od prosli tjedan opredjelio sam se za neke druge pozicije…ako mi kapne neka lovica, morat cu podebljat i ovu…

In spe...

da možda ne prodaje Lada za novu frizuru?

Po meni ovo je jako loše za cijenu pa danas su svi živi ušli na 605 i kaj se bude dogodilo
kad se digne cijena za 50 kn udri po bidu i uzinanje profita……loše jako loše…
al zna emilko da to danas prodaju mali needucirani ulagači…..

New Report

Close