ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 20:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,02
28.013
560
50,00
51,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja uzeo poslje onog ujutro po 625,xx ali braco ide ovo i ispod na tisuće komada, reko
sam vam ja da emil i fondovi ovo odrađuju u talu……on prodo građanima po 935 kaj
fondovima nije baš cjena legla pa sad fondovi kupuju jeftino od građanske rasprodaje
udjela…. Sve sam to sigurniji jer je kriza u financijama počela prošlo ljeto i dobro su znali
da bude sad kuliminirala nakon godinu dana….

Sutra budem valjda lupo po bidu ovo kaj sam danas kupovo jer ovo mi se i dalje ne
sviđa, kaj god se pojavi malo veće na bidu odma se poklapa…..tragikomična situacija
već cijeli tjedan, kupim na cca -8% drugo jutro prodajem odma po bidu i opet
kupujem na novih -8%, al ovo važi za sve dijonice…..nevjerojatno

Ja prodao u ponedjeljak po 700 kn, kupljene u 11 mjesecu prošle godine po 865kn.


Ja prodao u ponedjeljak po 700 kn, kupljene u 11 mjesecu prošle godine po 865kn.

zasto si to učinio? nisi trebao, vidjet ćeš…

In spe...

Nisam gore mogo ubost i to ponovo, ovo jedino ne mrda niti koga zanima na
ovim cijenama…….netrebam prodat al za sve ima većeg interesa od ovog, ispada
da budemo veseli ak se opće dosegne ponovo 700..kako me emil uvijek nategne

Danas uletio po prvi put i to po asku 669 i 770 kuna, mislim da se nisam prevario

@domagojd

Da odma kažem ATGR je vrhunska firma s fenomenalnim stopama rasta, bez odzira na fundamente, ali dionica je navjerovatno troma. Prodao sam ATGR kako bih uletio u neke druge dionice koje će kad krene oporavak skočititi više od ATGR. Uzmi naprimjer današnje trgovanje. Prije će ADPL na 130 kn ili LEDO NA 10000 KN nego ATGR NA 750 KN. Jel me kužiš.

strpljen spašen-polako…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



@domagojd

Da odma kažem ATGR je vrhunska firma s fenomenalnim stopama rasta, bez odzira na fundamente, ali dionica je navjerovatno troma. Prodao sam ATGR kako bih uletio u neke druge dionice koje će kad krene oporavak skočititi više od ATGR. Uzmi naprimjer današnje trgovanje. Prije će ADPL na 130 kn ili LEDO NA 10000 KN nego ATGR NA 750 KN. Jel me kužiš.


Majko mila, molim te prodaj ovu dionicu i vise se ne vracaj.
Dosta mi je tradera koji nisu sposobni biti 2 mjeseca u jednoj dionici.
Kupuje se udjel u firmiu a ne tamo neki papiri sa brojevima.

Prijatelju, da si drzao od pocetka godine ATGR umjesto LEDA i ADPL u portfelju bio bi puno sretniji.

ATGR sa 900 na 670.
LEDO sa 17,000 na 9,000
ADPL sa preko 200, rusi su isli i po 245 na 92.

Pa ti reci tko je onda vise dobio ili izgubio.
FUndamentalno se zna koliko ATGR vrijedi i ovo su ziceri.
ADPl nitko nezna koliko fundamentalno vrijedi, nisam visio niti jednu procjenu.
Ledo ima problem konsolidacije tako da ga necu komentirati.

Kako hocete.
ja sam uzimamo u 2 navrata po 615 i 617 milsim.
mislim da je po 10 komada bilo svaki put.

Nije puno ali dosta koliko ga otprije imam..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

blueman, prijatelju, nisu svi kao i ti dugoročni intelegentni investitori, neki su špekulanti. Ja sam samo napisao da je ATGR troma dionica, a ti mene pljuješ. I još stojim iza toga da će prije ADPL na 130 kn, LEDO na 10000 kn, ili ATPL na 2700 kn nego ATGR na 750 kn.

ma hoce, naravno ne pljujem te, ali ajde probajte drzati dionicu 6 mjeseci, samo probajte, to nije niti 1 cijela fiskalna godina.
U krizi ce LEDO, ADPL puno vise pasti…

Ja sam uzimao sada i JDPL i INGRA i ATGR a mogao sam samo INGRA recimo jer ce vise rasti ali ce i vise pasti.
Mozda ja malo manje uzimam rizika i to je to.
Sve OK, sorry

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


blueman, prijatelju, nisu svi kao i ti dugoročni intelegentni investitori, neki su špekulanti. Ja sam samo napisao da je ATGR troma dionica, a ti mene pljuješ. I još stojim iza toga da će prije ADPL na 130 kn, LEDO na 10000 kn, ili ATPL na 2700 kn nego ATGR na 750 kn.

jesi siguran jos uvijek.
Eto, zato imas ATGR.
Nije toliko volatilan a vrijedi barem 1000 kn ako ne i vidse po dionici.
Ovisi o WACC-u koji je sada veci zbog inflacije ali oi su inflaciju prenijeli na kupce biolje nego drugi pa…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close