ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ vranjo:

nisam htio vrijeđati…htio sam malo ukoriti…ukazati na paradokse…a retoriku sam prilagodio diskusiji…kada stvari zvuče oštro – možda pogađaju bit? odavno je poznato da je jezik oštriji od mača…inače moj prosjek je koju kunu ispod 750…i baš me briga, baš me b, vrlo važno, vrlo v…- što je trenutno potražnja mala…kad budem prodavao napisat ću na forumu po kojoj cijeni i koji je moj nalog…inače da mogu ja bih pokupovao toliko da uđem u upravu ATGR… u izvješću piše kakve nagrade isplaćuju, kolike su njihove plaćice i koliko se tu love ostvari u detalje…ma, ta transparentnost me oduševljava – pa tko voli nek izvoli…
tako je bilo i na IPO: nominala 40 kn, P/E 39.94, cijena 935 kn, 75:25 raspored, tol’ko samo zaradili tol’ko planiramo zaraditi, u tom i tom periodu, to ćemo učiniti uz ovu i ovu upravu, uz ovako i ovako organiziran posao i po tim i tim planovima, naši partneri su ti i ti, želimo razvijati to i to – pa ‘oćeš ili nećeš…e vidiš ja nisam htio – bilo me je strah nakon 300.000 bikova iz HT – gadan je to stampedo…kasnije su se bikovi izgubili, dio ih je pao niz liticu i ponovo se travica zazelenila…
naravno, usprkos mom optimističnom razmišljanju uvijek postoji rizik…ali pa što? svjestan sam da je tržište (svako) spekulativno i prije sam se okoristio, i najbitnije ne gubim ono što nemam i što mi nije višak ili što je tuđe…ovo je samo hobi koji može i ne mora donijeti novac (a u prijašnjem periodu sam neku prednost već stekao i u ovom ću – ATGR – vjerujem u to)…C’est la Vie…

In spe...

[angry] ja sam dugoročni investitor , za pedt godina ću uspjet vratit uloženo [bye]

Kada je isplata dividende?? [undecid]

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]


Kada je isplata dividende?? [undecid]

slijedeće godine ako je bude. za prošlu godinu je već bila prije 2 mjeseca

http://www.tportal.hr/gospodarstvo/vijesti/page/2008/08/28/0069006.html

Idemo dalje!!!

Business.hr doznaje da je Atlantic grupa Emila Tedeschija okončala kupovinu zagrebačke trgovine ZIP distribucija Zdenke Gec, i tako preuzela distribuciju brendova Schwartau, Corny i Emco.

Da nema ovih RBA fondova koji si smanjuju ulaz neznam kaj bi bilo…
A po meni nikakve vijesti kratkoročno ne igraju ulogu, cijena ide di se nađe veća likvidnost…

bit će bolje samo strpljenja [thumbsup]

Poštovanje i podzrav svim forumašima i dioničarima Atlantic Grupe. Imam dionice Atlantica i već dugo pratim ovaj forum, a sad sam se odlučio i uključiti. Atlantic ima još dosta love od dokapitalizacije, a ako me dobro pamčenje služi odobren im je i kredit za nove akvizicije. Mogu li se očekivati dobre vijesti i zna li netko u kojoj su fazi pregovori oko Medikinih ljekarni ili se od toga odustalo.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Da li netko zna mogu li mali dioničari sutra prisustvovati prezentaciji rezultata

tko ima viška sredstava ima priliku jeftino doći do još dionica i na taj način spustiti prosječnu cijenu dionice ako je kupovao za vrijeme IPO-a,a onda strpljen-spašen.

ZAGREB – Atlantic Grupa je potpisala ugovor o preuzimanju tvrtke ZIP distribucija, koja se bavi prodajom i distribucijom proizvoda istaknutih robnih marki Schwartau i Corny proizvođača Schwartauer Werke GmbH & Co. KgaA, Winsenia i Niki proizvođača Wilhelm Reuss GmbH & Co. KG, te Emco proizvođača Emco spol s r.o.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/atlantic-grupa-preuzela-zip-distribuciju,24104.html

New Report

Close