ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,56
4.550
90
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@matrix90:
ne razumijem potpuno težnju za pozicijom visokog svećenika atgr-a.
-je li otc dobar i izuzetno profitabilan? da.
-je li otc risk i suck ukoliko konditori dobe pravo prodaje? da.
-je li distribucija i zastupajne risk za cash flow ad futuro? da.
-je su li gore spomenuta iso pića bila kratkog daha i neopravdala investicije? da.
-ima li patrick pravo na argumentirani stav? itekako.

Iskreno, volio bih vjerovati u blistavu budućnost, no niti se mogu odmoriti a niti uživati [cool]

per aspera ad asparagus

http://www.atlantic.hr/img/press/683-3101.doc

Pa kak oni to misle FI za 2q tek 03.09.
Vidi se da je emilko visokoeduciran ulagač ……mogli bi prebacit za sljedeću godinu da se ne
maltretiraju baš sad.

ajde priznajte koje prodo 1 dionicu.

Evo ovo jedino znaju naši fond menađeri, lipare se sa stotkama već pol sata da ulove 5 kom.
A kad pobjegne cijena onda udri sa tuđom lovom pa do kud ide.

Prvo su me zadro i sinovi izlevatili a vidim i tu se neko iskrco sa 1000 kom, valjda me nebu
i emilko još jedanput.

I tu pred izvješće iskrcaji……. znači dobro je prodat po 710.

bajka je u šopingu ! prodajte mu što jeftinije i što prije, jer će nas inače u nedogled zatrpavati postovima tipa "dobro je prodati na 710"
[pray]

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students


bajka je u šopingu ! prodajte mu što jeftinije i što prije, jer će nas inače u nedogled zatrpavati postovima tipa "dobro je prodati na 710"
[pray]

Znam da sam naporan, već me sve živo ljuti pa sory ekipo pišem onak cinično.
Zanemarite ovakve moje postove, ja to sam sebi laprdam.

Nažalost barem tu ne možemo reći da neko kapitalizira dobit tamo iz neke godine unazad.
E moj emilko jesi educiran ulagač za razliku od nas malih, na destke tisuće komada ide
po za sad 710 kn.

Kao što ste imali priliku vidjeti u četvrtak i petak napravljen je veliki promet na dionicama ATGR i to većinom ispod 710 kn. Kladim se da je kupac svih tih dionica na toj cjeni i niže od nje PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND. No to ćemo uskoro provjeriti kod SDA. Ako bi se i dalje nastavila korekcija na TK moje osobno mišljenje je ATGR jako teško ili gotovo nikako ne može pasti ispod 700 kn (mirovinci je brane), stoga je ovo svima jako dobra prilika za dokup.



bajka je u šopingu ! prodajte mu što jeftinije i što prije, jer će nas inače u nedogled zatrpavati postovima tipa "dobro je prodati na 710"
[pray]

Znam da sam naporan, već me sve živo ljuti pa sory ekipo pišem onak cinično.
Zanemarite ovakve moje postove, ja to sam sebi laprdam.
[/quote]
ma kaj bi bil naporan
covjece daj malo citaj moje postove pa cec vidjet kak zvuci naporan covjek
pofuk

Izumio Cedevitu, a živi od 4000 kuna

Kad je riječ o brendovima koje je Hrvatska ‘nametnula’, većina će se složiti da su u toj priči vodeće Vegeta i Cedevita. I dok je nedavno preminula ‘teta Vegeta’ dobila zaslužena priznanja, ‘tata Cedevite’ je zapostavljen.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,8,10,,129500.jl

New Report

Close