ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Možda nekog razveseli…
23.06. sjela dividenda – meni na tekuči PBZ-a.

A meni na PBZ investor [thumbsup]. Uranili su 3 dana.

kolika je dividenda?

4.70 kn po dionici.
Primjetio sam da mi se stanje na tekućem promjenilo ali nisam bio siguran jel mi nešto sjelo na račun ili mi se skinulo…

nemam komentara!!!držat ću je još par mjeseci pa šta bude….


nemam komentara!!!držat ću je još par mjeseci pa šta bude….

kako mislis? vecina se slaze da dividendu nije niti trebalo dijeliti nego reinvestirati…tek cemo vidjeti za koju godinicu sto ce biti s dividendom…(izdasnijom naravno)

In spe...

koju godinicu????neda mi se ćekat koju godinicu.kao što rekoh,još par mjeseci i gas……..

Ekipa iz top 10 (fond pod brojem 4 i 8) u odnosu na jučerašnji dan je kupila još 2292 komada, a tek koliko su kupovali prethodnih dana. Ovo jednostavno mora ići prema gore.


koju godinicu????neda mi se ćekat koju godinicu.kao što rekoh,još par mjeseci i gas……..

sretno samo…najbolje bi ti bilo da odmah dignes sidro…smijesno je sto niti nisi znao kolika je dividenda, prema tome uopce mi nije cudan tvoj stav…
s druge strane mogao si vidjeti iznos dividende uz desnu stranu ovog screena pod "vezano" dok si kuckao poruku (scroll up malo screen i vidjet ces da se barem 2 puta spominje)… ako je netko mislio s ovom dionicom trgovati na dnevnoj bazi tu se gadno zaletio, a svi koji su pomisljali odmah dici lovu na prvu odmah nakon IPO krivo su postavili letvicu…osim toga zato i je prodana vecina institucionalnim investitorima….samo kad se sjetim koliko su svi mrgodili oko smanjenja i rezanja paketa…O tempora, o mores…

In spe...

Poštovani kolege, bez brige za Atlantic grupu; njezina likvidnost i poslovanje nisu upitni, no upitno je što vi očekujete od ove dionice ?!

Samo su 2 riječi dovoljne: Blue chip

Haha zakon su ovi "na par mjeseci". Inače možete biti sretni, takvih vam je u ATGR najmanje, rekao bih, i najmanje će vam štete napravit. Nemam ATGR jer mi je portfelj malo rizičniji i ne previše težak, ali da imam jaaako puno love, skupljao bih vjerojatno samo i jedino ovo po kojih 700-750 i zaboravio na ZSE na nekih 5 godina.

I'LL BE BACK



koju godinicu????neda mi se ćekat koju godinicu.kao što rekoh,još par mjeseci i gas……..

sretno samo…najbolje bi ti bilo da odmah dignes sidro…smijesno je sto niti nisi znao kolika je dividenda, prema tome uopce mi nije cudan tvoj stav…
s druge strane mogao si vidjeti iznos dividende uz desnu stranu ovog screena pod "vezano" dok si kuckao poruku (scroll up malo screen i vidjet ces da se barem 2 puta spominje)… ako je netko mislio s ovom dionicom trgovati na dnevnoj bazi tu se gadno zaletio, a svi koji su pomisljali odmah dici lovu na prvu odmah nakon IPO krivo su postavili letvicu…osim toga zato i je prodana vecina institucionalnim investitorima….samo kad se sjetim koliko su svi mrgodili oko smanjenja i rezanja paketa…O tempora, o mores…
[/quote]

Pa ATGR ima lijepi raspon u zadnje vrijeme između kupnje i prodaje i mogla bi se lijepo trejdati.
Inače neupitna perspektiva. U ovakvim vremenima na burzi je bitno da vrijednost ATGR-a po FA raste jer ovakva depresija na burzi može potrajati.

New Report

Close