ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Nema placanja nema robe….
NIje ATGR-u konzum oliko vazan.
Mislim da preko direktne distribucije HoRECA puno vise okrenu..

Ide ko na skupstinu?
JA zbog posla bas i nemogu.

Bas mi je zao da cujem male dionicare i bunu da ih je sve nasamario..


Da li mali dioničari na Skupštini mogu slobodno diskutirati?Naime,program i raspored Skupštine ne predviđa slobodnu diskusiju i točku Razno?Pa se onda mislim,kako će Emila pitati za "prevaru"?
[/quote]

ajde što hoćeš, dobila si 4,7 kn po dionici, a ti se buniš!? Zar nisu u prospektu IPO rekli da zbog razvoja neće davati dividendu, nekoliko godina?

samo što nije...

Ono što sam i prije kazivao to se jučer obistinilo.

Nitko se nije žalio Emilu Tedeschom zbog IPO-a jer naravno svi su imali ‘ obaveze ‘.
Mali broj dioničara bio je prisutan, tako da sam uvjeren da mnogi od vas ne posjeduju dionice ATGR.

Održana glavna skupština Atlantic Grupe

muzeju Mimara, Rooseveltov trg 5. u Zagrebu, održana je prva sjednica Glavne skupštine Atlantic Grupe od listanja dionica kompanije na Zagrebačkoj burzi 19. studenog 2007. godine. Skupštinom je predsjedao prof. Siniša Petrović.

Na Glavnoj skupštini, prema predviđenim točkama dnevnog reda, prihvaćena su godišnja financijska izvješća i konsolidirana financijska izvješća Atlantic Grupe za 2007. godinu, Godišnje izvješće o stanju Društva za poslovnu 2007. godinu, te Izvješće Nadzornog odbora o obavljenom nadzoru vođenja poslova Društva u poslovnoj godini 2007.

Dioničari su na Glavnoj skupštini većinom glasova usvojili odluku o upotrebi dobiti za poslovnu 2007. godinu, prema kojoj se vlasnicima dionica Atlantic Grupe za razdoblje 2007. godine isplaćuje dobit u ukupnom iznosu od 11 milijuna kuna, odnosno 4,70 kuna po dionici.

Na Glavnoj skupštini je usvojen i novi Statut Društva Atlantic Grupa, u skladu s novim odredbama Zakona o trgovačkim društvima.

http://www.atlantic.hr/hr/vijesti/odrzana_glavna_skupstina_atlantic_grupe/


Ono što sam i prije kazivao to se jučer obistinilo.

Nitko se nije žalio Emilu Tedeschom zbog IPO-a jer naravno svi su imali ‘ obaveze ‘.
Mali broj dioničara bio je prisutan, tako da sam uvjeren da mnogi od vas ne posjeduju dionice ATGR.


Koliko je uopće bilo tih malih dioničara u Mimari?Iz priopćenja za javnost nije vidljivo što je Emil T. rekao o cijeni IPO-a (935) i sadašnjoj (740)na Burzi?

Ukratko: Kazano je manje više ono što piše u prospektu; te dividenda prihvaćena od 4,7 kn.
Bilo je naravno dioničara; najvećim dijelom zaposlenika Atlantic grupe.

Da li netko zna kad će ona nova cedevita? Cedevita u čepu flaše, okreneš pa padne u vodu itd. itd. I od kud bu ta voda? Ne bu valjda iz vodovoda? To su rekli za ljeto ali koliko vidim ništa još.

who dares, wins


Da li netko zna kad će ona nova cedevita? Cedevita u čepu flaše, okreneš pa padne u vodu itd. itd. I od kud bu ta voda? Ne bu valjda iz vodovoda? To su rekli za ljeto ali koliko vidim ništa još.

Ljeto službeno počinje 21. lipnja. [wink]

Danas ponovo kupio ATGR. istu količinu koju sam prodao u petak. Smanjio si prosjek ulaska na 780 kuna.

meni je ATGR osobito interesantna dionica…zapravo mi je cudno (i drago) sto u ovim vremenima slabe trgovine zadrzava svoju neku "baznu" likvidnost koju i inace ima…nadalje, transparentnost koju pruza to je zaista skoro bez cijene, odlicna komunikacija prema javnosti (sve se moze doznati putem sluzbenog www i to pravovremeno) sve me je to navelo da danas spustim prosjek na ispod 750…iskreno vjerujem (ocekujem) da ce opravdati povjerenje…
odmah da odgovorim kriticarima (jer sam se pohvalno izrazio) – samo sam naveo razloge zasto sam se odlucio za nju danas…

In spe...



Da li netko zna kad će ona nova cedevita? Cedevita u čepu flaše, okreneš pa padne u vodu itd. itd. I od kud bu ta voda? Ne bu valjda iz vodovoda? To su rekli za ljeto ali koliko vidim ništa još.

Ljeto službeno počinje 21. lipnja. [wink]
[/quote]
Evo, i službeno je počelo ljeto.

Sve o Atlantic grupi

http://www.pharmaconnectme.com/dankarijera/atlantic-grupa-d-d

Možda bu to cedevita za zimu zbog frke sa ledom!?

who dares, wins

New Report

Close