ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,61
69.864
1,328
52,00
53,00
-0,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

svojevremeno se pisalo da ATGR vrijedi 1050kn.
danas je na 750.
1050-750= 300
300/750= 0,4

dakle ima sansu narasti za 40%.
nije lose uopce.
plus, IPO je bio na 935, sto govori da nece vise znatno padati.
dobra dionica.
[thumbsup]


Nema placanja nema robe….
NIje ATGR-u konzum oliko vazan.
Mislim da preko direktne distribucije HoRECA puno vise okrenu..

Ide ko na skupstinu?
JA zbog posla bas i nemogu.

Bas mi je zao da cujem male dionicare i bunu da ih je sve nasamario..


Da li mali dioničari na Skupštini mogu slobodno diskutirati?Naime,program i raspored Skupštine ne predviđa slobodnu diskusiju i točku Razno?Pa se onda mislim,kako će Emila pitati za "prevaru"?

Baš me zanima hoće li danas na skupštini biti ustanak [proud]
Nadam se da će narod doći po ono što je njegovo, zato im je bolje da pripreme sefove i vrate ljudima pare!!![lol] [lol]

da,da…mo´š mislit.

Sad me i tu nasmijavadu sa ovim skrivenim na prodaji, fakat su skriveni do bola…


od ATGR ili PBZ/CO?
svejedno nisam siguran da si ucinio dobar potez…Meni se ovo čini kao dobra vijest…

PBZ/CO
Kad bih mogao izvukao bih sve pare iz mirovinaca i ulupao u HT i INU a oni nek se bave ATGR, Optimom i sl.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=47303

Atlantic Grupa isplaćuje 4,7 kuna dividende po dionici
Danas se održava glavna skupština dioničara Atlantic Grupe, na kojoj će Uprava predložiti isplatu 4,7 kuna dividende po dionici. Atlantic Grupa ostvarila je prošle godine 18,04 milijuna kuna neto dobiti. Uprava i Nadzorni odbor predlažu Skupštini da se 11,59 milijuna kuna rasporedi za isplatu dividende, a ostatak u zadržanu dobit.

Danas netko fine količine prodaje. Još malo i moj nalog bi mogao biti poklopljen. Ajmo dolje još desetak kuna.

Za skupštinu su malo pošminkali a sad opet po starom…

neko kupio 2000 komada, kao od šale ! 🙂

sve je lako kad si mlad :)


neko kupio 2000 komada, kao od šale ! 🙂

sigurno netko sa tuđim novcem

Očito će se još trgovati na 730. Jutros bih bio zadovoljan da kupim po toj cijeni, ali sada sam pohlepan i moram izgleda još čekati.

New Report

Close