ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,61
69.864
1,328
52,00
53,00
-0,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobar dan svima vama malima i velikima (naravno investitorima),

nakon pozdrava počinjem klasičnu priču: "novi sam korisnik, pratim Vas vec dugo, investiram već nekoliko godina itd. bla bla bla"…
Zapravo, ponukan diskusijom nisam mogao odoliti pa da se aktivno ne uključim. Za početak, ne vidim svrsishodnost velikog dijela komentara pojedinih kosrisnika koji se osvrću zajedljivo na trenutnu cijenu dionice i time potpuno (također) nesvrsishodno svoju frustraciju pretaču u nazovimo to "postove" tipa "Emilko nam je ovo, emilko nam je ono…" te tipa raznoraznih teorija zavjere među svima. Imam dva savjeta za njih:
1. Koristite sunčanu kremu – to je jedna od rijetkih stvari čiji su učinci dokazani i dugoročno koriste…
2. ostavite se "ćorava posla" i novac štedite u trećem stupu mirovinskog osiguranja ili u stambenoj štedionici ili u nekoj "medo-štedo-buba-špara" varijatni ili naučite kanalizirati svoju nezadovoljstvo i frustraciju kroz npr. bavljanje rekreativno sportom, učenjem stranog jezika ili slikanjem.Ovo drugo govorim iz iskustva. Nemojte gubiti vrijeme na preljevanje žuči preko tipkovnice. Sami odgovarate za svoje izbore… Ako želite dati krtiku učinite to argumentirano. Ili barem šaljivo da bude zabavno…

Na kraju želim pozdraviti matrixa i bluemana čije postove (i još nekih drugih korisnika) čitam sa zadovoljstvom,

Pozdravi iz zlatne Slavonije….

In spe...

Domagoj,dobro zboriš,ali tvoj je tekst vapaj izgubljenog u pustinji…Naravno da su svi čemerni i jadni kad su dionice od Nove godine pale za cca 25%,pa je i očaj proporcionalan tom padu.No,jednog će dana biti bolje…
Pozdrav sa kišnog Jadrana [kiss]

Ingru imam vrlo mnogo i samo jedan komad kupljen na 53500.
Ostatak oko 32-42K.
Za to se ni nimalo zivciram.
Ledo je bilo sto je bilo..
sa 5% portfelja koliko sam uzeo Ledo se niti nimalo zivciram ejr sam bio spreman prihvatiti igru sa Turcima.

Kasnie sam uzeo jos na 9800 tako da me sada niej previse briga

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Poštovani kolege investitori,

mislim da sljedeća vijest zaslužuje mjesto na ovom Forumu:

PBZ/CO obvezni mirovinski fond u top 10 Atlantic grupe
http://www.poslovni.hr/83022.aspx

Pohlepa špekulanta tjera da zauzme preveliku rizičnu poziciju. Taština mu ne dozvoljava da prizna grešku transformirajući ga u navodnog "dugoročnog investitora". Ali on to nije jer nitko ne zaslužuje nazivati se investitorom ukoliko je emotivan. Zato pamet u glavu: kupuj podcijenjene dionice i dobro diverzificiraj svoj portfelj.


Poštovani kolege investitori,

mislim da sljedeća vijest zaslužuje mjesto na ovom Forumu:

PBZ/CO obvezni mirovinski fond u top 10 Atlantic grupe
http://www.poslovni.hr/83022.aspx

Odlicno, sada mi je jos draze sto sam otisao od njih

od ATGR ili PBZ/CO?
svejedno nisam siguran da si ucinio dobar potez…Meni se ovo čini kao dobra vijest…

In spe...


@blumen

Prvo je tebi zahvalio emilko na 935, pa ti ja zahvaljujem kaj si kupio moje na cca 880
pa tek sad dolazi ovaj tvoj kaj mu zahvaljuješ.

[lol]

Biti će zanimljivo gledati kako će Atlantic plivati u sveopćoj nelikvidnosti HR gospodarstva a širi se kao kuga.

Uzeli su na 713kn 10000kom i onda počiste sve do 780 i misle da su pametni.

Uzeli su na 713kn 10000kom i onda počiste sve do 780 i prave se englezi.

Platit ce Todoric…
Plivat ce tak da ce imati negativan radni kapital ovih nekoliko godina koji ce se reversati za 2 godine, najdulje.
Efekt je samo diskonta na valuaciju.
Nist posebno..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Platit ce Todoric…

Da, poznat je kao uredan platiša i čovjek široke ruke!!! [lol]

Nema placanja nema robe….
NIje ATGR-u konzum oliko vazan.
Mislim da preko direktne distribucije HoRECA puno vise okrenu..

Ide ko na skupstinu?
JA zbog posla bas i nemogu.

Bas mi je zao da cujem male dionicare i bunu da ih je sve nasamario..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close