ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaboravio sam da su baš jučer svi pročitali prospekt.

@bajka
Nije prevarantski potez, nego zasto bi Emilko dao svoju imovinu ispod cijene? Fondovima koji su je htjeli kupiti je dao povoljno. ZAsto bi IPO trebao biti povoljan za male? IPO je za velike igrace.
Mali mogu sada kupiti svoju sicu od dionica po 720, ali da li to mogu fondovi? Da ukrcaju 100-200 milja (neznam koliki je IPO bio) otisao bi ATGR na debelo preko 1000. Dakle, veliki su se jedino mogli ukrcati na IPOu, kasnije nakcavanje bi rezultiralo rastom cijene preko IPOa, te bi morali placati skuplje. Naravno da je i Emilku jedina opcija prodaje velike kolicine bila IPO, jer da prodaje na burzi stjero bi je u podrum.
E sad je drugi par rukava zakaj se fondovi sad ne postavljaju na kupnji, nego pustaju ovakav pad? Bit ce valjda da nemaju viska CASH-R-A.


Vidim da se malo šminka cjena da nebude baš prava karmina od skupštine.



Nevjerojatno kak se investitori prosvijetle prek noći.
Za nepovjerovat…


Zaboravio sam da su baš jučer svi pročitali prospekt.

Ne razumijem čemu ovi komentari, jer ionako ne određuješ kretanje cijene dionice, nego oni koji kupuju odnosno prodaju.

Slavi se pobjeda i u Londonu. [cool] [thumbsup]

danas lijepo čiščenje po asku. samo izgleda da je gotovo sa time za danas.

Hvala majstoru koji mi je prodavao proslih par dana po 705.
Lijepo vas je EMIL navukao.

Jedna od najpotentnijih (tata Ciro) dijonica

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@blumen

Prvo je tebi zahvalio emilko na 935, pa ti ja zahvaljujem kaj si kupio moje na cca 880
pa tek sad dolazi ovaj tvoj kaj mu zahvaljuješ.

istina, sve stoji…
samo sto sam ja krcao na 880 i na 800 i na 705 i pao sve kupa u prosjeku 15% mozda.

A vi koji ste krcali VDKT na 3600, Badel na 900, Koncar na 1400, DLKV na 1600 i ostatak ekipe se nebute tako brzo vratili.

radije sam 15% u minusu nego 50%.

A u dionicama sam stalno je vjerujem u njih…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Sve štima al ne volim kad se podsmjehuje nekom ko je prodo jako nisko.

Iako je danas bilo lijepog skupljanja ATGR ne vidim neku snažniju podršku da se cijena trenutno zadrži na ovoj razini. Prvi ozbiljniji nalog na kupnji je na 730 kunića. Da je on na 750 onda bi to bila druga slika.


istina, sve stoji…
samo sto sam ja krcao na 880 i na 800 i na 705 i pao sve kupa u prosjeku 15% mozda.

A vi koji ste krcali VDKT na 3600, Badel na 900, Koncar na 1400, DLKV na 1600 i ostatak ekipe se nebute tako brzo vratili.

radije sam 15% u minusu nego 50%.

A u dionicama sam stalno je vjerujem u njih…

Heh, a pazi kad ce doci u plus oni koji su se krcali na vrhu na ovom biseru…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."



istina, sve stoji…
samo sto sam ja krcao na 880 i na 800 i na 705 i pao sve kupa u prosjeku 15% mozda.

A vi koji ste krcali VDKT na 3600, Badel na 900, Koncar na 1400, DLKV na 1600 i ostatak ekipe se nebute tako brzo vratili.

radije sam 15% u minusu nego 50%.

A u dionicama sam stalno je vjerujem u njih…

Heh, a pazi kad ce doci u plus oni koji su se krcali na vrhu na ovom biseru…

[/quote]

Kada Sun proširi poslovanje na sunce.


A vi koji ste krcali VDKT na 3600, Badel na 900, Koncar na 1400, DLKV na 1600 i ostatak ekipe se nebute tako brzo vratili.

Kao i ti koji si krco Ingru na 55K i Ledo na 20K.

P.S za ATGR se slažem da je dugoročno dobar ulaz ispod 750.

I'LL BE BACK

New Report

Close