ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma gledaj firma koja stalno raste ne može imati lošu dionicu. Tvoja teorija bi imala smisla kad bi većina dionica bila u zelenom a Atlantic isključivo u crvenom…

na 4300 sve prodajem...

jel netko prati SDA, možda se netko od velikih iskrcava što ne bi bilo dobro???

Čuj nemojte mi pričat o prospektima i rastu firme, kad ja tu govorim da nam je na
935 prodo preskupo samo zato jer je iskoristio vrhunac euforije.
To je bio prevarantski potez tbog cjene po kojoj je uvalio i nema se tu više kaj pričat.
Firma stvara premali profit za cjenu 935kn, kaj je to tak teško svatit da je bila uvaljotka
cjene zbog vrhunca euforije.

Važeći podaci za uredovni dan 10.06.2008 .

ATLANTIC GRUPA D.D./REDOVNA DIONICA ATGR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEDESCHI EMIL 1.302.304 52,72 Osnovni račun
2. TEDESCHI LADA 191.589 7,76 Osnovni račun
3. DEG-DEUTSCHE INVESTITIONIS-UND ENTWICKLUNGSGESELLS 171.971 6,96 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 155.061 6,28 Skrb. račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 68.945 2,79 Skrb. račun
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 44.474 1,80 Skrb. račun
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 16.718 0,68 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 16.175 0,65 Skrb. račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 15.364 0,62 Skrb. račun
10. HPB D.D./HPB-INVEST – HPB GLOBAL OIF 14.143 0,57 Skrb. račun
Ukupno: 80,84

PROMIJENA ĆE SE VIDIJETI 13.06.08


Čuj nemojte mi pričat o prospektima i rastu firme, kad ja tu govorim da nam je na
935 prodo preskupo samo zato jer je iskoristio vrhunac euforije.
To je bio prevarantski potez tbog cjene po kojoj je uvalio i nema se tu više kaj pričat.
Firma stvara premali profit za cjenu 935kn, kaj je to tak teško svatit da je bila uvaljotka
cjene zbog vrhunca euforije.

Ako potražiš moje postove za vrijeme IPO-a ja sam bio jedan od onih koji sam pisao da je 935kn
pre velika za 1 dionicu atlantica …. moram priznati da se večina smijala nama rijetkima koji smo odustali od upisa istih… Sada sam ušao u atlantic jer vjerujem da je to doljnja granica ispod koje ta dionica neće ići (bar se nadam) a ušao sam između ostalog pošto je dosta ljudi ušlo na većim razinama
pa krečem od pretpostake da neće puno ljudi prodavati na tim razinama ako ne moraju….

p.s. jednom sam čitao jedan post gdje tip tvrdi da je takva situacija namjerno inscenirana da bi jednom na burzi Tedeschi moga preko neznam koga opet otkupiti iste dionice po puno jeftinijoj cijeni….
Ja ne bi stavio ruku u vatru da to nije tako….

na 4300 sve prodajem...


Čuj nemojte mi pričat o prospektima i rastu firme, kad ja tu govorim da nam je na
935 prodo preskupo samo zato jer je iskoristio vrhunac euforije.
To je bio prevarantski potez tbog cjene po kojoj je uvalio i nema se tu više kaj pričat.
Firma stvara premali profit za cjenu 935kn, kaj je to tak teško svatit da je bila uvaljotka
cjene zbog vrhunca euforije.

Kad nemas pojma sto je prospekt vec investiras na rekla kazala..
Ja vec par dana kupujem 10-ice.
Malo danas, malo jucer, malo prekjucer.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

@blumen

Vidim kolko vjeruješ u cjenu sa ipo-a kad se sad tovariš, nemoj mi samo o
prospektima….
Uostalom zakaj se recimo drugi mirovinci čak ni sad ne tovare, kaj su tak glupi kad je sve
po prospektu. Očigledno ne puše te fore od emilka i raiffesien banke ….

Atlantic grupa: Ljudi vide da nismo došli otimati posao ljekarnicima

ATLANTIC grupa, jedna od najjačih poslovnih grupacija u Hrvatskoj, ove je godine napravila veliki ulazak na ljekarničko tržište. Formiranje drugog najvećeg lanca ljekarni u Hrvatskoj s jedne je strane došlo kao osvježenje tržišta, a s druge je podiglo neke obrve. O njihovoj sadašnjoj i budućoj ulozi u ljekarništvu Hrvatske razgovarali smo s Markom Smetiškom, potpredsjednikom za Atlanticovu diviziju Pharma, koja se, između ostalog, bavi i ljekarničkim poslovanjem.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/atlantic-grupa-ljudi-vide-da-nismo-dosli-otimati-posao-ljekarnicima/390650.aspx

Hypo je procijenio iznad 1150.
FIMA FAS iznad 1090.

Nemogu bas svi biti u krivu.

Kupuju, kupuju…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ako netko vjeruje u prospekt i kupovao je po 935, naravno da će kupovati i po 720 ako ima novaca. Ako je netko kupio samo zato jer je bio IPO, onda neka sad ne kupuje jer ako nastavi dalje padati, onda će još više pizditi.

Vidim da se malo šminka cjena da nebude baš prava karmina od skupštine.

Nevjerojatno kak se investitori prosvijetle prek noći.
Za nepovjerovat…

New Report

Close