ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 20:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,00
8.476
163
51,00
53,00
-0,95%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

naslov tehničke analize ;kuda tone ovaj brod;

zahvaljujem se svima onima koji mi na IPO-u nisu dozvolili da kupim više od 20 dionica


naslov tehničke analize ;kuda tone ovaj brod;

zahvaljujem se svima onima koji mi na IPO-u nisu dozvolili da kupim više od 20 dionica

Čemu ovakvo paušalno graviranje nečega što uopće nije istina?


naslov tehničke analize ;kuda tone ovaj brod;

zahvaljujem se svima onima koji mi na IPO-u nisu dozvolili da kupim više od 20 dionica


Tako je,a sada kupiš na burzi 20 komada po 735 kuna,smanjiš prosjek i imaš 40 komada po 835 kuna!!Genijalno,zar ne?? [rolleyes]

A onda još kupiš 40 komada po 635 i imaš prosjek od 735.

Očito je da se čeka nešto kaj bi moglo značajnije probuditi zainteresiranost za ovu dionicu… vrlo vjerojatno najava nekih M&A ili nešto slično. Strpljen-spašen.

You either do it right or you get eliminated!


Očito je da se čeka nešto kaj bi moglo značajnije probuditi zainteresiranost za ovu dionicu… vrlo vjerojatno najava nekih M&A ili nešto slično. Strpljen-spašen.

Očekuje nas prije svega Instant napitak Cedevita s novom ambalažom i još lakšim i inovaticnijim korištenjem; Cedevita Go.

Također, biste se mogli pojaviti 17. lipnja 2008. s početkom u 12:00 sati u muzeju Mimara, Rooseveltov trg 5, na otvaranju glavne skupštine, na kojoj će biti inešeno dosta zanimljivih detalja.
Naravno, da biste prisustvovali ovakvom spektaklu, morate ispuniti određene kriterije:

http://www.atlantic.hr/hr/vijesti/poziv_na_glavnu_skupstinu_atlantic_grupe/

Evo to bi bilo ukratko od mene iz Citya, pa ako netko ima pitanja/e slobodno.

S poštovanjem

Marko

Da imam vremena sigurno bih došao ako ništa drugo zbog spomenutih zamiljivih detalja, ali nažalost obveze me sprječavaju.

Pozdrav imenjače

You either do it right or you get eliminated!

Ma koji zanimljivi detalji….
Najbolji je detalj da sam uplatija 50 000 kn i sretno dobija samo 8 kom,jer da sam ih dobija za 50 000 kn tuka bi sam sebe.
Opijam se od cedevite,žvačem orbit da mi plombe ispadaju,a dionica tone i tone.
Garantirano trošim preko 1000 kn mjesečno na njihove proizvode,a oni mi to ,vidim vraćaju.
Šta tribam čekat 5 god.da dođemo do 935 kn
Šta tribaju otkrit lijek za sidu da im poraste cijena ????


Ma koji zanimljivi detalji….
Najbolji je detalj da sam uplatija 50 000 kn i sretno dobija samo 8 kom,jer da sam ih dobija za 50 000 kn tuka bi sam sebe.
Opijam se od cedevite,žvačem orbit da mi plombe ispadaju,a dionica tone i tone.
Garantirano trošim preko 1000 kn mjesečno na njihove proizvode,a oni mi to ,vidim vraćaju.
Šta tribam čekat 5 god.da dođemo do 935 kn
Šta tribaju otkrit lijek za sidu da im poraste cijena ????

Kolega ne vjerujem da na Atlanticove proizvode trošite preko 1000kn.
Ali ako ste nezadovoljni slobodno iznesite to na godišnjoj skupštini; postao sam u prošloj poruci kada i gdje, pa slobodno izrazite negodovanje.


Ma koji zanimljivi detalji….
Najbolji je detalj da sam uplatija 50 000 kn i sretno dobija samo 8 kom,jer da sam ih dobija za 50 000 kn tuka bi sam sebe.
Opijam se od cedevite,žvačem orbit da mi plombe ispadaju,a dionica tone i tone.
Garantirano trošim preko 1000 kn mjesečno na njihove proizvode,a oni mi to ,vidim vraćaju.
Šta tribam čekat 5 god.da dođemo do 935 kn
Šta tribaju otkrit lijek za sidu da im poraste cijena ????

Pomalo stari
I mene je zahebalo, ali nju nisan ni kupi da je odma prodam.
Virujen u kompaniju, i managment, pa sad smanjujem ulaz.
Samo me zanima zašto si uleti na IPO 935,00.
Brž si mislija da će poletit ka HT, na nabrzinu okrenut lovu.E neće moći ove noći.
Malo si me raspali sa ovin komentarom, pa sam pinku bezobrazan,skužaj.
Ja ću je i dalje strpljivo akumulirat,nadoći će ona,nebojim se.
Aj sad pozdrav, i malo više strpljenja i vire će ti dobro doć. [kiss]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

Na 935 kuna u IPO-u je utrčalo čak 6 puta više ljudi nego što se očekivalo,pa je svatko dobio tek 17% od uplaćenog novca.Međutim,u budućnosti cijena će doći na početnih 935.Istina bog,Atlantic odlično radi,kupuje ljekarne,ostvaruje profit,a dionica zapela…Ne znam što Tedeschi kaže na to zašto je dionica trenutbno u "banani"?? [undecid]



Ma koji zanimljivi detalji….
Najbolji je detalj da sam uplatija 50 000 kn i sretno dobija samo 8 kom,jer da sam ih dobija za 50 000 kn tuka bi sam sebe.
Opijam se od cedevite,žvačem orbit da mi plombe ispadaju,a dionica tone i tone.
Garantirano trošim preko 1000 kn mjesečno na njihove proizvode,a oni mi to ,vidim vraćaju.
Šta tribam čekat 5 god.da dođemo do 935 kn
Šta tribaju otkrit lijek za sidu da im poraste cijena ????

Kolega ne vjerujem da na Atlanticove proizvode trošite preko 1000kn.
Ali ako ste nezadovoljni slobodno iznesite to na godišnjoj skupštini; postao sam u prošloj poruci kada i gdje, pa slobodno izrazite negodovanje.
[/quote]
vec neko vrijeme pratim tvoje komentare,atgr je za ulagace klasicni promasaj,tvoj optimizam je glupst,pravi ulagac je odavno izasao u minusu(nadam se sto manjem) i vec poduplao na drugim dionicama,cekanje nule je za luzere a da ne govorim o 20% dobiti!

New Report

Close