ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 15:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A majko mila.
Imate dijonicu niti pola godine a kukate.
Koji ste vi dugorocni investitori.
Lupit 20% poreza na svako trgovanje manje od 1. god

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

sad sam malo gledao financijske izvjestaje i uzmem ATGR,rast dobiti od 100 i nesto % !!! i dionica tako nisko,jos su fakat likvidni jer imaju 240% vecu KI od KO tako da bez problema mogu pokrit kredite za investicije,uz igh FI koji mi se najvise svidio…njega imam vec,sad da li ovdje uci ili konzum hm…ali u svakom slucaju moje misljenj da dionica vise vrijedi..

[yawn]

malo je dosadno, zar ne??

samo što nije...


[yawn] malo je dosadno, zar ne??

Zašto bi bilo dosadno?

Evo zasto:

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

[color=blue]Uprava mora brinuti o dobrom poslovanju[/color]

http://www.poslovni.hr/77316.aspx


blueman: ” To svi: Uzmite hebenuu knjigu u ruke i ne pitajte ovakva sranja vise. Ako ATGR kupuje neku firmu ili hebeni stroj onda je to cash out, capex in koji se amortizira. Sta bi vi kada kupite stroj da je to odmah sve u racun dobiti i gubitka kao trosak.. Ili recimo atlanska kupi 2 broda na kredit od 100 miljuna dolara, opala, gubitak odmah u racun dobiti i gubitka, p/e -300 jel?? Jao, jao jao.. manjinski interesi su dio cedevite gdje atlantic ima 51% te prvo sve konsolidira pa izbije dobit od manjinaca. Dajte uzmite hebenu knjigu u ruke. Igrate se sa dionicama a neznate golog …urca o financijama.. ” blueman$; da li u toj knjizi piše kad će ova dionica preći cijenu IPO-a?[shocked]

To moras pitat matrixa. On je dobar s upravom i familjon.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

ako je dobar, to ne znači da su mu planovi dostupni.

posao je posao![wink]

samo što nije...

Tehnička analiza govori da ovoj dionici tek prestoji rast za razliku od VEĆ pregrijanih blue chipova…Promet danas pokazuje da se polako pomiče s mrtve točke….Boolonger je daleko gore, RsI je ohladjen, a MACD je već odavno probio signal za gore…sad samo čekamo oštri start ! [thumbsup]

sve je lako kad si mlad :)


ako je dobar, to ne znači da su mu planovi dostupni. posao je posao![wink]

Ali prijateljstvo je prijateljstvo.

tko je uvoznik i distributer marsa u hrvatskoj?


tko je uvoznik i distributer marsa u hrvatskoj?

Isti onaj koji uvozi i distribuira Wrigleyjeve proizvode [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close