ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 13:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,87
17.957
353
50,50
51,00
-0,98%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo neka Tedi plasira to osvježavajuće piće što prije jer i Todorić nešto planira?

komentar GFI?


Samo neka Tedi plasira to osvježavajuće piće što prije jer i Todorić nešto planira?

Oboje su odlični poslovni suradnici, tako da očekujem [color=blue]novu Cedevitu [/color] na policama Konzuma u Hrvatskoj i Ide-e u Srbiji.

Evo, malo da ozivimo temu… sjetih se ATGR, cak sam i mozebitno zainteresiran za ulazak u ATGR, medjutim, malo me ohladila izjava g. Emila “da su neke dionice jos uvijek precijenjene”. S obzirom da je ATGR jos uvijek na 82 % cijene sa IPO, zanima me jel on mozda mislio na upravo tu dionicu?[undecid]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Evo, malo da ozivimo temu… sjetih se ATGR, cak sam i mozebitno zainteresiran za ulazak u ATGR, medjutim, malo me ohladila izjava g. Emila “da su neke dionice jos uvijek precijenjene”. S obzirom da je ATGR jos uvijek na 82 % cijene sa IPO, zanima me jel on mozda mislio na upravo tu dionicu?[undecid]

Je li rekao koliko posto je precijenjena??[lol]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

S obzirom na CROBEX, ATGR se još iznenađujuće dobro i drži.

Kako se drži kad je roknula čak 150 kuna od cijene na IPO ponudi??![bye]


Kako se drži kad je roknula čak 150 kuna od cijene na IPO ponudi??![bye]

Kao što je i sam g. Tedeschi kazao ovo je dionica na duge staze, koja će svojim dioničarima u budućnosti omogućiti fair equity price i solidnu dividendu.
Vaš je problem imaginarno razočaranje.

Klas optim:

Kako se drži kad je roknula čak 150 kuna od cijene na IPO ponudi??![bye]

Kao što je i sam g. Tedeschi kazao ovo je dionica na duge staze, koja će svojim dioničarima u budućnosti omogućiti fair equity price i solidnu dividendu.
Vaš je problem imaginarno razočaranje.

Znači ne treba se žuriti sa kupnjom ove dionice….

na 4300 sve prodajem...


matrix90: ” Klas optim: ” Kako se drži kad je roknula čak 150 kuna od cijene na IPO ponudi??![bye] ” Kao što je i sam g. Tedeschi kazao ovo je dionica na duge staze, koja će svojim dioničarima u budućnosti omogućiti fair equity price i solidnu dividendu. Vaš je problem imaginarno razočaranje. ” Znači ne treba se žuriti sa kupnjom ove dionice….

Ovisi na što ciljate.

Ja ciljam da na njoj zaradim srednjeročno-dugoročno,ali svakako!A da je kratkoročno dionica roknula,nažalost svih nas – jeste!![cry]

Iako ne sumnajm u dugoročni potencijal ove dionice, trenutna cijena 750-770 kuna je isključivo jer nema dovoljno kupaca. Imam osjećaj da bi neki veći nalog na kupnji na 730 kuna bio pojeden na brzinu.

Ovo nije druk na dolje, osobno posjedujem ATGR sa ulaskom na 800 kuna. Trenutno mi ne pada na pamet ni prodavati, ali ni dokupljivati.

New Report

Close