ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


sampras: ” Meni osobno i ova cijena odgovara budući da sam ga plaćao po 865 a ovi po 930 morat će još malo sačekati a kad onu budu na nuli ja ću biti u plusu 65 kuna po dionici. [bye] ” također…i sad bi ga najradije prodo pošto sam s njim u +, pa nadokupio nešto drugo[huh][undecid]

Nitko Vam ne brani, iako je uvijek bolje prvo promisliti nego brzopleto izletiti.

pa zato i čekam…možda nebi bilo loše nadokupit, pa pred kraj godine ubrat vrhnje[shocked][proud]
al nema se cash-a[embarass][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!


pa zato i čekam…možda nebi bilo loše nadokupit, pa pred kraj godine ubrat vrhnje[shocked][proud] al nema se cash-a[embarass][undecid]

Uvijek postoji margin.

ATGR
Top bid CIJENA KOLIČINA
883,01 45
883,00 100
881,13 3
881,11 66
880,20 10
880,16 100
880,00 39
877,00 10
875,03 10
875,02 50
Top ask CIJENA KOLIČINA
885,00 24
890,00 10
897,99 2
898,00 500
900,00 987
909,50 1
909,98 3
910,00 78
915,00 30
920,00 1

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

[color=blue]Vijesti i članci vezani za ulazak Atlantic grupe u ljekarne[/color]

tip top:

Trebao bi Mediku onda dobro razbucati i dovesti u red! Usporedba s Todijem uopće po mom mišljenju ne stoji. Tedi ima potpuno drugi sklop funkcioniranja i rasuđivanja!

Prije bi sugerirao ulazak u Belupo, iako su oboje podjednaki.

PUN POGODAK! Obistinile vam se želje!
Time bi Podravka dobila neophodan svježi kapital!


pa zato i čekam…možda nebi bilo loše nadokupit, pa pred kraj godine ubrat vrhnje[shocked][proud]
al nema se cash-a[embarass][undecid]

Gospo Bosanac čini se da isti problemi tište cijelu regiju pa i nas male “vlasnike”[cry]

prva naše domace listanje s minusom u startu, kolega pick je rekao najnezgodnije vrijeme ali kada je pravo vrijeme?
zavisi s koje se strane gleda, kupuješ ili prodaješ?
vrijeme je uvijek pravo kolega pick, barem ja i svi ozbiljni investitori žive u realnom vremenu, možda jednog dana…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

mislio sam jučer da sam pogodio kad sam kupio na 881,međutizin,možda i nisam pogodio,jaka prodaja,treba otkriti tko izlazi,i koliko mu je još ostalo…a možda su u šumi..[pray]


Meni osobno i ova cijena odgovara budući da sam ga plaćao po 865 a ovi po 930 morat će još malo sačekati a kad onu budu na nuli ja ću biti u plusu 65 kuna po dionici. [bye]

Nemoj me podsjećati molim te.

[color=blue]Atlantic grupa kupuje ljekarne[/color]

U Hrvatskoj ima oko 970 ljekarničkih jedinica, od toga je 219 ljekarni u vlasništvu županija i gradova, oko 400 ljekarničkih jedinica u privatnim ljekarničkim ustanovama, dvjestotinjak privatnih ljekarni te oko 150 ljekarni u zakupu. U prvom krugu okrupnjavanja svakako će se dogoditi preuzimanje privatnih ljekarni od strane velikih lanaca, a pritom su upravo argumenti koje navodi Saša Cvetojević osnovni razlog zbog kojih će se privatnici vrlo rado odlučiti na prodaju. Ljekarne, pogotovo one na dobrim lokacijama, odnosno u gradovima, danas se mogu jako dobro prodati, te se pritom riješiti tereta koji nosi soliranje.

Ljekarne u vlasništvu gradova i županija potencijalnim su kupcima vrlo atraktivne, a njihova prodaja lancima u interesu je lokalnih vlasti koje bi utrškom mogle popuniti proračun. No država je zabranila privatizaciju tih apoteka, navodno zbog strateške kontrole cijena lijekova te zaštite ljekarničke struke. Zagovornici liberalizacije sustava tvrde da država tih 10-15 posto ljekarni ne želi ispustiti iz ruku zbog vlastitog interesa, odnosno mogućnosti da ostale drži u pokornosti, pogotovo kad je u pitanju otezanje s plaćanjem lijekova na recept.

Donošenje političke odluke da se omogući privatizacija društvenih apoteka stoga je samo pitanje vremena, a stav novog ministra zdravstva Darka Milinovića željno iščekuju podjednako i lokalne jedinice i potencijalni kupci. Jedno je sigurno, kad sve ljekarne budu u vlasništvu jakih lanaca, krize u plaćanju lijekova postat će prošlost. Kad se ima na umu apetit za kupnju stotinu apoteka, otvaranje veledrogerije za Atlantic je logičan potez. Je li pritom Medika njihov cilj, pitanje je o kojem se spekulira.

http://poslovni-informator.com/index.php?option=com_content&task=view&id=5147&Itemid=73


prva naše domace listanje s minusom u startu, kolega pick je rekao najnezgodnije vrijeme ali kada je pravo vrijeme?
zavisi s koje se strane gleda, kupuješ ili prodaješ?
vrijeme je uvijek pravo kolega pick, barem ja i svi ozbiljni investitori žive u realnom vremenu, možda jednog dana…

Kolega iz Vašeg se posta da pročitati kad treba kupiti i prodati; na pickovima [thumbsup]
Ovakvim pristupom će Vas malo tko okarakterizirati kao ozbiljnog investitora …

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

New Report

Close