ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 20:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

mene tedeshi podsjeća na todorića u mlađim danima,ako todorić dobije u turskoj,onda će vjerovatno prodavati i atlanticove proizvode…

citiram pikija “znanje isplivati na površinu, na ovoj našoj supersmart burzi. ”
a što je znanje??? kupiti na ipu i ne prodati jer će možda rasti, mozda neimati neke bolje inicijative i za 6 mjeseci završi na 1200 i to će biti znanje?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


citiram pikija “znanje isplivati na površinu, na ovoj našoj supersmart burzi. ”
a što je znanje??? kupiti na ipu i ne prodati jer će možda rasti, mozda neimati neke bolje inicijative i za 6 mjeseci završi na 1200 i to će biti znanje?


Kolega, ja sam negdje spomenuo da sam kupio na IPO ?
Komentirana je cijena od listanja do sad , tako da Vas molim pojašnjenje Vašeg posta
Hvala

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

…EMIL je pokupio u svoju mrežu i neke zanimljive apotekare / privatne ljekarničke ustanove/ nrp.
LJEKARNE BARIČEVIČ. Ako niste znali Baričević je u TOP 10 MEDIKE! Znam mnoge koji će pod njegovu
kapu rado doći….. Ta imena = mnogo, mnogo, mnogo prihoda i dobiti………………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


mene tedeshi podsjeća na todorića u mlađim danima,ako todorić dobije u turskoj,onda će vjerovatno prodavati i atlanticove proizvode…

Istina, Tedeschi je mlađa verzija Todorića ( samo teško je uspoređivati, drukčija su to vremena ), a Atlantic proizvodi neke proizvode za Todorića ( npr. pasta za zube K+’plus’ proizvodi Neva d.o.o. koja je u vlasništvu Atlantic grupe , te mnogi drugi proizvodi ).


citiram pikija “znanje isplivati na površinu, na ovoj našoj supersmart burzi. ” a što je znanje??? kupiti na ipu i ne prodati jer će možda rasti, mozda neimati neke bolje inicijative i za 6 mjeseci završi na 1200 i to će biti znanje?

Vjerujte mi ugodno ćemo svi mi biti iznenađeni jer je g. Tedeschi najavio niz novih visokoprofitabilnih i visokokvalitetnih akvizicija.


…EMIL je pokupio u svoju mrežu i neke zanimljive apotekare / privatne ljekarničke ustanove/ nrp. LJEKARNE BARIČEVIČ. Ako niste znali Baričević je u TOP 10 MEDIKE! Znam mnoge koji će pod njegovu kapu rado doći….. Ta imena = mnogo, mnogo, mnogo prihoda i dobiti………………

Medika bi bila prema mome mišljenju nužno zlo.

Nemojte mi sada navlaciti na 1200, nisam jos dovoljno ukrcao (malo mi fali pa da zaokruzim na jedan broj, vrlo malo).

Fale mi malo oni drukeri na dolje.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


miami: ” …EMIL je pokupio u svoju mrežu i neke zanimljive apotekare / privatne ljekarničke ustanove/ nrp. LJEKARNE BARIČEVIČ. Ako niste znali Baričević je u TOP 10 MEDIKE! Znam mnoge koji će pod njegovu kapu rado doći….. Ta imena = mnogo, mnogo, mnogo prihoda i dobiti……………… ” Medika bi bila prema mome mišljenju nužno zlo.

Trebao bi Mediku onda dobro razbucati i dovesti u red!
Usporedba s Todijem uopće po mom mišljenju ne stoji. Tedi ima potpuno drugi sklop funkcioniranja i rasuđivanja!

Meni osobno i ova cijena odgovara budući da sam ga plaćao po 865 a ovi po 930 morat će još malo sačekati a kad onu budu na nuli ja ću biti u plusu 65 kuna po dionici.
[bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Trebao bi Mediku onda dobro razbucati i dovesti u red! Usporedba s Todijem uopće po mom mišljenju ne stoji. Tedi ima potpuno drugi sklop funkcioniranja i rasuđivanja!

Prije bi sugerirao ulazak u Belupo, iako su oboje podjednaki.


Meni osobno i ova cijena odgovara budući da sam ga plaćao po 865 a ovi po 930 morat će još malo sačekati a kad onu budu na nuli ja ću biti u plusu 65 kuna po dionici. [bye]

također…i sad bi ga najradije prodo pošto sam s njim u +, pa nadokupio nešto drugo[huh][undecid]

Moderatora treba zabranit!!!

New Report

Close