ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 20:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moje mišljenje se bazira na današnjoj spoznaji da Todorić gura naprijed svoje vlastite proizvode,
da ne kažem bezobrazne kopije cedevite stavljaju na ulaz u dućan sa ogromnom tablom i cijenom,
dok orginal stoji na nekoj zadnjoj polici.
Nemaju niti one kremice koje proizvodi ATGR. [proud][tongue]
Za sad se najavljuje da će biti puno veći prihodi nego prošle godine i imaju dosta casha za akvizicije,
pa će cijena vjerojatno rasti, ali za neku daljnju budućnost sumnjam da će imati sve bolje i bolje rezultate jer
nemaju svoje vlastite trgovine, a Agrokor po svojim dućanima plasira jeftine kopije, tipa ove “VITA” i stavlja kupcima direktno “pod nos”.
Inače, ako mislite da je moje mišljenje smiješno, možete se sami uvjeriti u nekom lokalnom konzumu[bye]
Naravno da bih volio da mi argumentirano kažete da sam u krivu..

ovo mišljenje je O.K. ali to je stvar u svim trgovinama pa i malim da ako imaju svoje proizvode da su na ulazu [thumbsup] kraj blagajne i slično panij to Konzum izmislio stvar u pakiranju je druga prića[sad] ako je istinita jer ja zbilja ne zalazim u Konzum ali ako kupujem Cedevitu onda kupujem Cedevitu a ne nešto što je slično i jeftinije tako je sa svom robom a nisam baš onaj koji se valja u lovi

i samo jedna digresija za kolegu ””sync”’ ako je registriranje na ovaj forum sudjelovanje na investicijskom tržištu onda ja nisam ni loš po stažu[proud]
i pozivam sve da se priključe što prije investicijskom svjetu treba ti samo e-mail adresa i par minuta vremena pa si već tu [thumbsup]

Vranjo prijatelju..
Gle, u konzumu se prodaje i KPLS sunka i krastavci.
Najbolje i da POdravka zakljuca vrata, ma zapravo neka sve firme koje rade nesto sto ima i KPLUS da zatvaraju vrata.
Jelda, ma bravo, kako si ti pametan…
Konzum nije bog u ovoj zemlji, drzi kakvih 30% maloprodaje (tu negdje, mislim).
RAdije se okani investiranja ako ces ovakve stvari pisati.

Sto se tice nove cedevite rijec je o zbolja fantasticnoj stvari sa kojom mogu strasne stvari napraviti.
Za klince je totalno cool.

Robne marke su ok, ali su ipak robne marke.
Svugdje u svijetu postoje, a ja nevidim niti da Nestle, niti Kraft Foods ili takvi igraci imaju losu buuducnost.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Meni je cijela gornja rasprava nebitna. Bitno mi je da je usla gomila institucionalnih investitora koji su se grabali za ovu dionicu na IPO i da su sada u minusu. To je jedino sto me zanima. E, tu vidim svoju priliku i to je to. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

http://www.poslovni.hr/67001.aspx

Zdravstvene ustanove Ljekarna Coner i Ljekarna Farmako s ukupno devet ljekarničkih jedinica ostvaruju godišnji promet od oko 85 milijuna kuna i imaju ukupno 66 zaposlenih.

Ovo nije bilo u prospektu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Atlantic Grupa je sklopila ugovor o strateškom partnerstvu sa Zdravstvenom ustanovom (ZU) Ljekarna Coner, vodećim privatnim ljekarničkim lancem u Hrvatskoj koji u svom sastavu ima sedam ljekarni u Bjelovaru, Vrbovcu i na području Bjelovarsko-bilogorske te Koprivničko-križevačke županije, prema kojemu preuzima 51 posto vlasništva nad ustanovom.

Jel ovo Hrvatska po HSS? Ako si vodeću u RH, onda imaš razgranatu mrežu po cijeloj Našoj, a ne samo u Križevcima i Bjelovaru.[rolleyes]

I love the Smell of Profits in the Morning


Atlantic Grupa je sklopila ugovor o strateškom partnerstvu sa Zdravstvenom ustanovom (ZU) Ljekarna Coner, vodećim privatnim ljekarničkim lancem u Hrvatskoj koji u svom sastavu ima sedam ljekarni u Bjelovaru, Vrbovcu i na području Bjelovarsko-bilogorske te Koprivničko-križevačke županije, prema kojemu preuzima 51 posto vlasništva nad ustanovom. Jel ovo Hrvatska po HSS? Ako si vodeću u RH, onda imaš razgranatu mrežu po cijeloj Našoj, a ne samo u Križevcima i Bjelovaru.[rolleyes]

Kolega pričekajte, uskoro dolaze još ljepše vijesti ( ovo je tek početak ).


sync: ” mislim kakve su ovo gluposti ?? tu se iznose krive informacije i pljuje se po dionici koju se poistovjećuje s cedevitom. Ako je vama ATGR=cedevita onda dragi kolega bolje što prije otiđite iz investicijskog svijeta u koji ste, vidim, ušli prije 2 tjedna… ” A de mi ti kad si tako iskusan reci šta ATGR donosi najviše prihoda. Šutnja je nekad zlato.

Imate kolega godišnja i kvartalna izvješća, pa pročitajte.
Nije teško.

Sve u svemu početak jednog lijepog razdoblja.

Znači to su te akvizicije o kojima si pričao…jao, pa to je odlično, ej 85 milja kuna prihoda, to će preokrenuti poslovanje ATGR…

Koliko sad tržišta ljekarni drže, 0,5%?


Znači to su te akvizicije o kojima si pričao…jao, pa to je odlično, ej 85 milja kuna prihoda, to će preokrenuti poslovanje ATGR… Koliko sad tržišta ljekarni drže, 0,5%?

Ne nisam samo o njima pričao.
Bez brige.

Ma ne brinem se ja, znam ja da ćeš ti nastaviti navlačiti…

Ulažite u (kako ono)…znanje [thumbsup]

farmaceutski biznis je strašno profitabilan uključujući i maloprodaju. Zato je teško očekivati da će uspjeti ATGR tu nešto kupiti, osim ako ne ponudi nešto što se ne odbija.
Eventualno zagrebačke ljekarne (to bi bio bingo), ali sumnjam da će Bandić to prodati.


Ma ne brinem se ja, znam ja da ćeš ti nastaviti navlačiti… Ulažite u (kako ono)…znanje [thumbsup]

Ne navlačim, naprosto kazujem relano stanje.
A preporučio bi tebi da se vratis na forum imamnovac, jer tamo jedino prolaze tvoji postovi.

Ulaži u znanje.

New Report

Close