ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ivek123:

patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…


nek samo ližu a ja se nadam liznuti dosta dosta nize od cijene po kojoj se sad trguje. zar neznaju ljudi da kad se ulazi u takvu akviziciju da raste cijena kupljenog a ne kupca?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

ivek123:

patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…


nek samo ližu a ja se nadam liznuti dosta dosta nize od cijene po kojoj se sad trguje. zar neznaju ljudi da kad se ulazi u takvu akviziciju da raste cijena kupljenog a ne kupca?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Kolega informirajte se prije nego što iznosite netočne informacije. Hvala

Hoces reci da je dozvoljeno iznosenje samo ovakvih “informacija”? [lol]


P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.

Nego ajde ti nas malo prosvjetli, vidim da se dobro kuzis. Koja informacija konkretno nije tocna u mom postu?

Krepat ma ne molat.


patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Slazem se. I opet to ne smatram dobrom vjescu za Todine dobavljace.

Krepat ma ne molat.

Eno Konzum nudi neki napitak VITA na akciji, kutija ko u CEDEVITE tako da ne možeš razlikovati ako dobro ne pogledaš.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

I ja sam to danas vidio..očito kopiraju sve moguće proizvode konkurentskih tvrtki, samo sa nižim cijenama i u centar pozornosti stavljaju takvu svoju jeftinu robu uvezenu iz Srbije ili od kuda već.
Npr. pokraj nekog pekmeza od Podravke stoji isti takav k-plus ili onaj standard, samo sa puno nižom cijenom..
Nema svijetle budućnosti za ATGR ako se ovako nastavi[bye]

U normalnoj državi onakav proizvod bi bio povučen isti dan a onaj ko ga nudi platio kaznu da mu to više nikada ne padne na pamet ali s obzirom da to radi Todorić onda to nema veze.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

u 4 mjesecu kreće se s distribucijom cedevite u novom pakovanju. badelova bočica vode

čini mi se da su i patent udarili


I ja sam to danas vidio..očito kopiraju sve moguće proizvode konkurentskih tvrtki, samo sa nižim cijenama i u centar pozornosti stavljaju takvu svoju jeftinu robu uvezenu iz Srbije ili od kuda već. Npr. pokraj nekog pekmeza od Podravke stoji isti takav k-plus ili onaj standard, samo sa puno nižom cijenom.. Nema svijetle budućnosti za ATGR ako se ovako nastavi[bye]

Kolega recite mi na čemu se vaše mišljenje bazira?
Ovo je u najmanju ruku smiješno, mislim na vaše mišljenje.

Ulažite u znanje.

vranjo:

I ja sam to danas vidio..očito kopiraju sve moguće proizvode konkurentskih tvrtki, samo sa nižim cijenama i u centar pozornosti stavljaju takvu svoju jeftinu robu uvezenu iz Srbije ili od kuda već. Npr. pokraj nekog pekmeza od Podravke stoji isti takav k-plus ili onaj standard, samo sa puno nižom cijenom.. Nema svijetle budućnosti za ATGR ako se ovako nastavi[bye]

Kolega recite mi na čemu se vaše mišljenje bazira?
Ovo je u najmanju ruku smiješno, mislim na vaše mišljenje.

Ulažite u znanje.

Moje mišljenje se bazira na današnjoj spoznaji da Todorić gura naprijed svoje vlastite proizvode,
da ne kažem bezobrazne kopije cedevite stavljaju na ulaz u dućan sa ogromnom tablom i cijenom,
dok orginal stoji na nekoj zadnjoj polici.
Nemaju niti one kremice koje proizvodi ATGR. [proud][tongue]
Za sad se najavljuje da će biti puno veći prihodi nego prošle godine i imaju dosta casha za akvizicije,
pa će cijena vjerojatno rasti, ali za neku daljnju budućnost sumnjam da će imati sve bolje i bolje rezultate jer
nemaju svoje vlastite trgovine, a Agrokor po svojim dućanima plasira jeftine kopije, tipa ove “VITA” i stavlja kupcima direktno “pod nos”.
Inače, ako mislite da je moje mišljenje smiješno, možete se sami uvjeriti u nekom lokalnom konzumu[bye]
Naravno da bih volio da mi argumentirano kažete da sam u krivu..

mislim kakve su ovo gluposti ??
tu se iznose krive informacije i pljuje se po dionici koju se poistovjećuje s cedevitom. Ako je vama ATGR=cedevita onda dragi kolega bolje što prije otiđite iz investicijskog svijeta u koji ste, vidim, ušli prije 2 tjedna…

sve je lako kad si mlad :)


mislim kakve su ovo gluposti ??
tu se iznose krive informacije i pljuje se po dionici koju se poistovjećuje s cedevitom. Ako je vama ATGR=cedevita onda dragi kolega bolje što prije otiđite iz investicijskog svijeta u koji ste, vidim, ušli prije 2 tjedna…

A de mi ti kad si tako iskusan reci šta ATGR donosi najviše prihoda.
Šutnja je nekad zlato.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close