ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,61
69.864
1,328
52,00
53,00
-0,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


matrix90: ” ivek123: ” matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje. ” Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna. P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište. ” da i kaj će onda bit? misliš da wrigley,durex, duracell i ferrero nemaju svoje distributere na tom tržištu? može im prodati cedevitu. plidentu, montana sendviče…

Prvo kolega promijenite ton.
Ako želite vidjeti koji su sve proizvodi omogućeni tj, oni koji su vlasništvo isključivo Atlantic koncerna, onda otiđite na njihov web-page, te potražite podrobnije ( sve ima navedeno ).

A moram Vas razočarati da neke zemlje u kojima posluje Migros nema još zastupnike za wrigley,durex, duracell i ferrero .

a mislite da turci nemaju jedno 5x jeftiniju verziju cedevite i svega sto atlantic posjeduje? nije to meni nikakvo razocaranje sto mozda u kirgistanu gdje migros ima 2 ducana nema zastupnika za wrigley,durex,duracell i ferrero ali turska u kojoj je najvise ducana sigurno ima a ima kao sto sam vec naveo i 5x jeftinije verzije navedenih. btw, ne posjedujem dionice atlantic grupe ali isto tako imaocima zelim veliki rast!

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

i jos nesto, mozes si mislit kak su si dobri todorić i tedeschi, tak su si dobri da mu ovaj malo malo stopira robu jer toda ne placa pa mora toda jadan u metrou uzimati cedevitu.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Aha, sigurno bi videl Konzumove police da to učini, ko svojedobno Rajić. [pray]


i jos nesto, mozes si mislit kak su si dobri todorić i tedeschi, tak su si dobri da mu ovaj malo malo stopira robu jer toda ne placa pa mora toda jadan u metrou uzimati cedevitu.

kolega vi hocete reci da emil moze ucjenjivati ivicu?? zamislite samo da mu sutne kaugume iz tiska i knzm??

IDEMO AP AP


Aha, sigurno bi videl Konzumove police da to učini, ko svojedobno Rajić. [pray]

pa stvar je u tome što tedeschi to može učiniti i učinio je nekoliko puta vjeruj mi a znaš zašto? pa zato jer od onih efekta i helf žvakaća koje se u danskoj rade zubi otpadaju i ljudi žele samo orbit a ono što ljudi žele moraš im i dati. isto tako žele durex a ne neke jeftine kondome koji pucaju i prije nego ga navuces a o duracellu, kinder jajima, buenu, rafaellu da i ne pricam…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Evo i ja sam danas sa dvadesetak tisuća ušao nije da mi je neka draga dionica ali vidim svi drukaju počev od novinara pa do analitičara, a kad se takva klima stvori mislim da će cijena gore.

Pa nije bas neki razlog zbog kojeg bi ulazio u dionicu. NHF! [undecid]

skype - ivek1234


Prvo kolega promijenite ton. Ako želite vidjeti koji su sve proizvodi omogućeni tj, oni koji su vlasništvo isključivo Atlantic koncerna, onda otiđite na njihov web-page, te potražite podrobnije ( sve ima navedeno ). A moram Vas razočarati da neke zemlje u kojima posluje Migros nema još zastupnike za wrigley,durex, duracell i ferrero .

Sto mislis po koliko Migros dobiva zvake i fudrine, a po koliko Todo? Npr, Wrigleys Professional kostaju nekih 3 kn na Middle Eastu. Paket 4 AA Duracell baterija (koje su BTW, najgore baterije koje postoje) je 10 kuna.

Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. Preuzimanje je losa vijest za sve uvoznike i distributere.

Krepat ma ne molat.


matrix90: ” Prvo kolega promijenite ton. Ako želite vidjeti koji su sve proizvodi omogućeni tj, oni koji su vlasništvo isključivo Atlantic koncerna, onda otiđite na njihov web-page, te potražite podrobnije ( sve ima navedeno ). A moram Vas razočarati da neke zemlje u kojima posluje Migros nema još zastupnike za wrigley,durex, duracell i ferrero . ” Sto mislis po koliko Migros dobiva zvake i fudrine, a po koliko Todo? Npr, Wrigleys Professional kostaju nekih 3 kn na Middle Eastu. Paket 4 AA Duracell baterija (koje su BTW, najgore baterije koje postoje) je 10 kuna. Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. Preuzimanje je losa vijest za sve uvoznike i distributere.

Kolega informirajte se prije nego što iznosite netočne informacije.
Hvala


Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste.

Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

skype - ivek1234


patrick: ” Ako se preuzimanje zaista dogodi, Todin bargaining power opasno raste. ” Ali bogmec i kreditna zaduzenost….

Ništa novo, kolege sretni kao mala djeca kada kupe Ledo, a zapravo ne znaju potencijalne zamke.
Samo neka ližu…

leon:

i jos nesto, mozes si mislit kak su si dobri todorić i tedeschi, tak su si dobri da mu ovaj malo malo stopira robu jer toda ne placa pa mora toda jadan u metrou uzimati cedevitu.

kolega vi hocete reci da emil moze ucjenjivati ivicu?? zamislite samo da mu sutne kaugume iz tiska i knzm??


naravno da moze ali nebi to nazvao ucjenom, toda ne plati emil stopira i to ti je to, objasnio sam vec zasto moze. u zadnje vrijeme se ne dogadja koliko znam, bilo je slucajeva prosle i pretprosle godine.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close