ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
52,61
69.864
1,328
52,00
53,00
-0,94%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

[color=blue]Atlantic Grupa će ove godine nadmašiti Crobex?[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=10601a70-a213-4926-8d65-01321d43d458&open=sec


[color=blue]Atlantic Grupa će ove godine nadmašiti Crobex?[/color] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=10601a70-a213-4926-8d65-01321d43d458&open=sec

kolega već sam vas htio pozvati da objavite link…ali vi ste brži od svoje sjene (ko talični…) [lol] [lol]


[color=blue]Atlantic Grupa će ove godine nadmašiti Crobex?[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=10601a70-a213-4926-8d65-01321d43d458&open=sec

Bogmec, cak sam se i ja ukrcao proteklih dana ovdje. [cool]

skype - ivek1234


matrix90: ” [color=blue]Atlantic Grupa će ove godine nadmašiti Crobex?[/color] http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=10601a70-a213-4926-8d65-01321d43d458&open=sec ” kolega već sam vas htio pozvati da objavite link…ali vi ste brži od svoje sjene (ko talični…) [lol] [lol]

Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu.


Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu.

Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol]

Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje.

skype - ivek1234


matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje.

Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna.

P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.

ivek123:

matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje.

Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna.

P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.

Slazem se stari sa svime. Pa zato i stavljam lovu na ovaj ticker!! [thumbsup][thumbsup][lol] [lol]

skype - ivek1234


ivek123: ” matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje. ” Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna. P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.

aj matrix, nekako se i meni pocela cinit perspektivnom, i jednostavno cu zaboravit na ovu dionicu, bar na 2 godine, pa cemo vidjet da li ce mi se isplatiti sto sam ju kupio a dotad…

ulagat cu u znanje ali i oprez sto preporucujem i tebi
[thumbsup]

s postovanjem
INSAJD

IDEMO AP AP

Evo i ja sam danas sa dvadesetak tisuća ušao nije da mi je neka draga dionica ali vidim svi drukaju počev od novinara pa do analitičara, a kad se takva klima stvori mislim da će cijena gore.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


matrix90: ” ivek123: ” matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje. ” Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna. P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište. ” aj matrix, nekako se i meni pocela cinit perspektivnom, i jednostavno cu zaboravit na ovu dionicu, bar na 2 godine, pa cemo vidjet da li ce mi se isplatiti sto sam ju kupio a dotad… ulagat cu u znanje ali i oprez sto preporucujem i tebi [thumbsup] s postovanjem INSAJD

Ma kolega sve ok, bez brige neće vas iznevjeriti: nije to eig.
[lol]


Evo i ja sam danas sa dvadesetak tisuća ušao nije da mi je neka draga dionica ali vidim svi drukaju počev od novinara pa do analitičara, a kad se takva klima stvori mislim da će cijena gore.

Nije radi toga kolega već radi tržišnog udjela i budućeg rasta i perspektive, a uza sve to i kvalitetno obrazovanog kadra.

ivek123:

matrix90: ” Nema veze, u svakom slučaju dobra vijest; analitičari vjeruju u rast ove dionice, odnosno kompanije, te su ju prepoznali kao jednu od najpodcijenjenijih na tržištu. ” Svaka cast navedenome. Ja ipak vise vjerujem institucionalnim investitorima koji su ovdje trenutno u gubitku zbog IPO-a. A minus se mora ispraviti. Naravno, dobri poslovni rezultati nece skoditi. [lol] [lol] [lol] [lol] Po meni je svaka cijena ispod cijene IPO-a vise nego OK. Onako, cisto logicko razmisljanje.

Prije svega treba biti na gore navedeno koncentriran, ali doprinos daljnjeg rasta vidim u daljnim investicijama tj, preuzimanju kompanija iz regije koje će pridonijeti razvitku ovog koncerna.

P.S. Ne zaboravimo da je g. Tedeschi u odličnim odnosima s g. Todorićem, te očekujem ekspanziju na istočno-europsko tržište.


da i kaj će onda bit? misliš da wrigley,durex, duracell i ferrero nemaju svoje distributere na tom tržištu? može im prodati cedevitu. plidentu, montana sendviče…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close