ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 23:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,18
20.876
416
49,80
51,50
-2,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


” Odlični poslovni rezultati, tržišni rast, ulaganje u stručni kadar = Atlantic grupa; onda dionica zasigurno nije precijenjena.

Ajde stavi ruku na srce i reci sam sebi: “Mogao sam kupiti po 840, ali kupio sam po 935 i popušio oportunitetni trošak od 95 kuna po dionici”


matrix90: ” ” Odlični poslovni rezultati, tržišni rast, ulaganje u stručni kadar = Atlantic grupa; onda dionica zasigurno nije precijenjena. ” Ajde stavi ruku na srce i reci sam sebi: “Mogao sam kupiti po 840, ali kupio sam po 935 i popušio oportunitetni trošak od 95 kuna po dionici”

Kolega, iskreno moglo se svašta, ali lako je biti general poslije bitke.
Ne žalim zatp što sam dionicu plačao xxx a kasnije ju nadokupljivao po xxx.

Ulog u budućnost, najveći je ulog, dok gledanje na kratke periode dovodi mnoge male inv. do panične rasprodaje u slučaju neočekivanih događaja.

Ulažite u znanje.

Small_Fish:

matrix90: ” ” Odlični poslovni rezultati, tržišni rast, ulaganje u stručni kadar = Atlantic grupa; onda dionica zasigurno nije precijenjena. ” Ajde stavi ruku na srce i reci sam sebi: “Mogao sam kupiti po 840, ali kupio sam po 935 i popušio oportunitetni trošak od 95 kuna po dionici”

Kolega, iskreno moglo se svašta, ali lako je biti general poslije bitke.
Ne žalim zatp što sam dionicu plačao xxx a kasnije ju nadokupljivao po xxx.

Ulog u budućnost, najveći je ulog, dok gledanje na kratke periode dovodi mnoge male inv. do panične rasprodaje u slučaju neočekivanih događaja.

Ulažite u znanje.

ajd priznaj da ti nije bilo svejedno onaj dan kad je 10-20 udarnih dionica otislo u blokadu,drhtali su tu i jaci[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


matrix90: ” Small_Fish: ” matrix90: ” ” Odlični poslovni rezultati, tržišni rast, ulaganje u stručni kadar = Atlantic grupa; onda dionica zasigurno nije precijenjena. ” Ajde stavi ruku na srce i reci sam sebi: “Mogao sam kupiti po 840, ali kupio sam po 935 i popušio oportunitetni trošak od 95 kuna po dionici” ” Kolega, iskreno moglo se svašta, ali lako je biti general poslije bitke. Ne žalim zatp što sam dionicu plačao xxx a kasnije ju nadokupljivao po xxx. Ulog u budućnost, najveći je ulog, dok gledanje na kratke periode dovodi mnoge male inv. do panične rasprodaje u slučaju neočekivanih događaja. Ulažite u znanje. ” ajd priznaj da ti nije bilo svejedno onaj dan kad je 10-20 udarnih dionica otislo u blokadu,drhtali su tu i jaci[thumbsup]

Bilo mi je svejedno, jer sam znao da je to bila samo trenutna faza, koja je na kraju rezultirala pozitivnim rezultatom, odnosno vraćanje na stare razine.

Ulažite u znanje.

kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe?

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe?

Kolega, cijenu gledam dugoročno; računajući sve mogućnosti na njezino formiranje.
Neću kazivati koja je fer cijena, jer ne gleddam na taj način dionice, već perspektivu.


sportri: ” kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe? ” Kolega, cijenu gledam dugoročno; računajući sve mogućnosti na njezino formiranje. Neću kazivati koja je fer cijena, jer ne gleddam na taj način dionice, već perspektivu.

ok, shvačam. nemojte ovo shvatiti kao provokaciju jer nije ,pa mi recite vremenski rok na koji gledate perspektivu ove dionice. da li mislite da li će rasti u slijedečoj godini više nego crobex?

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Mene isto zanima ali samo netko ko zaista ima nekakve pokazatelje a ne rekla kazala koliki se rast u idućih 12 mjeseci očekuje na ovoj dionici.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

matrix90:

sportri: ” kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe? ” Kolega, cijenu gledam dugoročno; računajući sve mogućnosti na njezino formiranje. Neću kazivati koja je fer cijena, jer ne gleddam na taj način dionice, već perspektivu.

ok, shvačam. nemojte ovo shvatiti kao provokaciju jer nije ,pa mi recite vremenski rok na koji gledate perspektivu ove dionice. da li mislite da li će rasti u slijedečoj godini više nego crobex?

Ova dionica će dugoroćno rasti jer Atlantic je nešto što bi svaki ulagać trebao imati u svom portfelju .Sada je dobra prilika da je kupiš i ćekaš jer je dionica podcjenjena u smislu na IPO iako joj je ovo sada realnija cijena . U slučaju da si daytraider onda ovo zanemari …[thumbsup]

na 4300 sve prodajem...


sportri: ” kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe? ” Kolega, cijenu gledam dugoročno; računajući sve mogućnosti na njezino formiranje. Neću kazivati koja je fer cijena, jer ne gleddam na taj način dionice, već perspektivu.

Jel ti kupuješ i prodaješ dionice za perspektivu ili za novac…

Recimo na koliko je sada perspektiva ATGR-R-A, na 10 perspektiva i 2 nadanja? [yawn]

Neznam čemu ovi partijski postovi…


matrix90: ” sportri: ” kolega matrix koliko je po vama fer cijena atlantic grupe? ” Kolega, cijenu gledam dugoročno; računajući sve mogućnosti na njezino formiranje. Neću kazivati koja je fer cijena, jer ne gleddam na taj način dionice, već perspektivu. ” ok, shvačam. nemojte ovo shvatiti kao provokaciju jer nije ,pa mi recite vremenski rok na koji gledate perspektivu ove dionice. da li mislite da li će rasti u slijedečoj godini više nego crobex?

Ovo je dionica na duge staze.


Mene isto zanima ali samo netko ko zaista ima nekakve pokazatelje a ne rekla kazala koliki se rast u idućih 12 mjeseci očekuje na ovoj dionici.

Nitko to ne može pretpostaviti, jer je tržište zaista nepredvidivo.
Analize mogu dati određene rezultate, no oni ne moraju biti istiniti.

New Report

Close