ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,89
5.700
112
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da bi srušili cijenu moraju nešto protrgovati među sobom, kako će inače navući male? a eto raiff banka kupovala.

a znamo da je i atlanticov trezor kupio 3400 komada. ako je to bila ona akcija za podizanje cijene u zadnjim sekundama, vjerojatno je bio deal s fondovima i oni su mu izašli na ask. pa neće valjda emil platiti malima 935 kuna za dionice koje se trguju po 5-8% niže!

ima li tko bolje informiran?

Sorry, krivo sam gledao datume,mislim obratno. U pravu si Žuti[smiley6]

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


bwsmp: ” matrixe što ti misliš o ovome? Pa što rade sa našom lovom ? ” Stvarno mi nije jasno sto stalno prozivate i zazivate Matrixa. Pustite covjeka na miru. [smiley6]

Poštovani kolege, naišao sam članak pred ljeto vezano za Vitaminku, pa tko želi

http://www.ekapija.com/website/sr/page/109954

Vezano za Fidifarm

http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=15762&show_media=44136

usput , zna li netko tko su ovi:
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 30.568 1,24 Skrb. račun – 4632
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 29.626 1,20 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 28.053 1,14 Skrb. račun + 12
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.197 1,06 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 20.655 0,84 Osnovni račun
pogotovo 6.?
Pa zar je uzeo na IPO-u pa se iskrcava sa 4 soma komada???????

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Nije Vitaminka nego Multivita. Za Vitaminku se već mjesecima po BL priča da Podravka kupuje, pa nikako.

No respect

SLK:
Nije Vitaminka nego Multivita. Za Vitaminku se već mjesecima po BL priča da Podravka kupuje, pa nikako.

Podravka odustala od preuzimanja. Pisalo na PD-u. Navodno dioničari ne daju.

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

Nisu dali jer je Veliki Manager Marinac to bio spreman platiti 30 milja eura, a po svim multiplikatorima firma vrijedi pola. Ali eto, trebalo se nešto i utalit’. A tu matematiku čak ni ovaj nadzorni nije mogao popušiti.


Nisu dali jer je Veliki Manager Marinac to bio spreman platiti 30 milja eura, a po svim multiplikatorima firma vrijedi pola. Ali eto, trebalo se nešto i utalit’. A tu matematiku čak ni ovaj nadzorni nije mogao popušiti.

porvo gospodo na znanje da je u pregovorima oko prodaje učestvovao direktno potpredsjednik vlasde gos. Polančec skupa s Marincem a druga stvar je u tome da Podravka nije odustala nego se čeka oravi moment kupnje i firma vrijedi cca 33 miliona oko te se cifre dogovara kupnja oko 76% tvrtke.

dan je pametniji od noći

izašo iz atgr


izašo iz atgr

čestitke na gubitku – čemu prodavati dionice usred korekcije??

[color=blue]Vezano za HUP[/color]

Stoichkov:

izašo iz atgr

čestitke na gubitku – čemu prodavati dionice usred korekcije??

Zbog postavljanja na bolje pozicije u drugim dionicama koje mi se čine puno perspektivnijim…

New Report

Close