ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 05:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


” Moraš otići u pogone, pogledati rast prodaje nakon što su preuzeli Cedevitu od Plive, koliko zarađuju više na Cedeviti od Plive, širenje proizvodnje, planovi povećanja proizvodnje u 2008., nova boca-mislim da je to sjajna ideja, jel’ ti pratiš opće temu? Nisam niti sve nabrojao. Pozdrav

Kolega u potpunosti se slažem s gore navedenim.
Nadalje mislim da su planovi više nego zadovoljavajući, a u prilog tome također ide razvoj cedevita-instant napitka u boci, u koji se namjerava uložiti prilično velika sredstva, te naravno ulaganje u ostale proizvode, kao što su dodaci za prehranu sportaša, čija potražnja premašuje sva očekivanja.


Samo mala digresija Cedevita 42Kn , Vitaminka 21 kn .. Da si probao pit jednu i drugu došao bi do zaključka da je razlika u cijeni i više nego opravdana, tj uspoređujući kvalitetu jedne i druge cedevita bi trebala bit na 60 kn u usporedbi sa vitaminkom na 21kn !

digresija i s moje strane. Slazem se za Zagorom-te-nej, a jos nemojte zaboraviti da je Cedevita brand. Sto je to Vitaminka? neka zena?

PS. Nemam ATGR i jos ga necu kupiti. Skupo mi je, zasad….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Moje je mišljenje da je slijedeće dno 850 i nakon toga jako up na 1k slažete se?

Glasnogovornik IGH na neodređeno


luki007: ” Samo mala digresija Cedevita 42Kn , Vitaminka 21 kn .. Da si probao pit jednu i drugu došao bi do zaključka da je razlika u cijeni i više nego opravdana, tj uspoređujući kvalitetu jedne i druge cedevita bi trebala bit na 60 kn u usporedbi sa vitaminkom na 21kn ! ” digresija i s moje strane. Slazem se za Zagorom-te-nej, a jos nemojte zaboraviti da je Cedevita brand. Sto je to Vitaminka? neka zena? PS. Nemam ATGR i jos ga necu kupiti. Skupo mi je, zasad….

SAKAI nemoj zaboraviti da postoje i neka tržišta bivše nam zemlje gdje cedevita ima minoran tržišni udio, a vitaminka i ne baš.
Što ne kaže da Atlantic nema viziju razvoja Cedevite, daleko od toga, pa pogledajte samo što su učinili sa njom u ugostiteljstvu. Ljudi imaju viziju i sigurno će ići naprijed ali moje skromno mišljenje je da je ovo ipak možda malo bila precijenjena dionica na IPO.
A da će rasti u daljoj budućnosti to uopće ne sumnjam.


Moje je mišljenje da je slijedeće dno 850 i nakon toga jako up na 1k slažete se?

za dno možda, ostalo ne

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


sportri: ” Daj matrix prestani već jednom sa poticanjem mašte ulagačima. pa ni gospodin tadeschi ne vjeruje u to kaj priča o ljekarnama, pa zar stvarno misliš da bi mu postoječi farmaceuti prepustili svoje blago. to je kao da zamoliš OMV da se makne pa da ti tamo postaviš pumpu- daj molim te[/b]. ” Poštovani kolega, ovo nije nikakvo poticanje mašte ulagačima, već naprosto realnost, točnije kazuje respekt prem ovoj kompaniji. G. Tedeschi vjeruje u svoje ljude, jer da to nije i prije radio ne bi dogurao tako daleko. Što se tiče akvizicija ljekarni; prije svega, interes je očit, te se trenutno pregovara, točnije 2 akvizicije su u pitanu. Oprostite, ali Vaša zadnja rečenica nema nikakvog smisla. S poštovanjem Marko

svi Vi koji ste nesretni ulagači što ne otvorite podforum prepir/ska s Matrixom?
cijena je ta koja je, ostaješ, nadokupljuješ, ideš van,… potpuno je svejedno ionako je to osobna odluka.
ako želite nekog handrit pa platite lijepo investicijskog savjetnika, uplatite u fond ili odete u AWD gdje će vam za 60% uvaliti niovčani fond s godišnjim prinosom od 1,97%
ne kužim u čenu je problem, mogućnost izbora postoji a Vi izaberite…
ne stoji li boldanim sloviima
Poruke objavljene na forumu predstavljaju mišljenje njihovih autora, a Poslovni dnevnik ne može se držati odgovornim za njihov sadržaj. Poslovni dnevnik ne preporuča ulaganje na temelju informacija s foruma bez dodatne provjere istih.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Dionica za prave investitore, a ne za špekulante. Strpite se godinu-dvije i biti ćete u pozitivi.


Dionica za prave investitore, a ne za špekulante. Strpite se godinu-dvije i biti ćete u pozitivi.

mislim da pravi investitori zaobilaze ATGR ,a što imate protiv špekulanata? citirate tedeschija kojemu je drago da izlaze špekulanti? pa njemu j drago i također dokupljuje u trezor također po nižoj cijeni od IPO-a
-dakle ovo sa strpljenjem ne drži vodu,a tko želi biti godinu dvije u ATGR[smiley2]samo naprijed,hvala ja nebi ni u snu,ne vrijedi to ni današnju cijenu nikako


Dionica za prave investitore, a ne za špekulante. Strpite se godinu-dvije i biti ćete u pozitivi.

budite pošteni i recite da investitori oroče novce u banci umjesto da ih drže u atgr i u pozitivi su već prvoga dana,a ne čekati dvije godine da dođu u pozitivu

ATLANTIC GRUPA D.D./REDOVNA DIONICA ATGR-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. TEDESCHI EMIL 1.302.304 52,72 Osnovni račun
2. TEDESCHI LADA 191.589 7,76 Osnovni račun
3. DEG-DEUTSCHE INVESTITIONIS-UND ENTWICKLUNGSGESELLS 171.971 6,96 Osnovni račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 68.945 2,79 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.817 1,85 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 35.200 1,43 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 29.626 1,20 Skrb. račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 28.041 1,14 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 26.197 1,06 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 18.131 0,73 Skrb. račun
Ukupno: 77,64

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Kolege da li netko zna tko se krije pod 4,6,7,8,9 ?
Oprostite novi sam na ATGR , ali nigdje ne vidim da se od IPO nešto mjenjalo u prvih 10?
Može li mala pomoć?

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)


Samo mala digresija Cedevita 42Kn , Vitaminka 21 kn ..

Da si probao pit jednu i drugu došao bi do zaključka da je razlika u cijeni i više nego opravdana, tj uspoređujući kvalitetu jedne i druge cedevita bi trebala bit na 60 kn u usporedbi sa vitaminkom na 21kn !


morate kolega poznavati neki proizvod da bi ga mogli komentirati.
osobno poznajem strukturu poduzeća, gospodu Sirovinu i proizvodne koji se trenutačno plasiraju na tržište cijele nekadašnje Yu a i EU.
Ako mislite da proizvodi vitaminke nisu kvalitetni u velikoj ste zabludi, probajte imate ih u svim trgovačkim lancima u RH, neke možda i konzumirate a neznate da su iz vitaminke.
I na kraju što se tiče tržišta, trenutačno nemaju dovoljno sirovine koliko su zahtjevi tržišta za njihovim proizvodima.
Kušajte njihov sok od brusnice!

dan je pametniji od noći

New Report

Close