ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATGR (Atlantic Grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATGR
50,68
8.210
162
50,00
51,50
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Specijalac:
To si zaklucio jer ti je diskontna stopa 12% ili si uzeo nizu.
A jesi li cash od IPO-a dodao kao mrtvi kapital na vrijednost ili si na njega isapo napraviti neku projekciju.

Samo pitam da usporedimo model..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

[color=blue]Atlantic jučer trezorom spašavao cijenu[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/burze/atlantic-jucer-trezorom-spasavao-cijenu,2648.html

Nema Atlantic toliko veliki trezor koliki će mu trebati za dokup


Nema Atlantic toliko veliki trezor koliki će mu trebati za dokup

Možda nema,ali ima veliko povjerenje od ulagača, prvenstveno mislim na one koji su spremni ulagati na duge staze.

ja isto mislim da će cijena ATGR prema 700 kuna, ako ne i ispod, ali za dugoročne ulagače nema straha jer će sigurno kroz par godina cijena biti na oko 1000-1200 kuna. normalno je da fondovi pokušavaju istresti što više mogu po što nižim cijenama, a onda će dizati prema gore. tako je bilo u srbiji sa ikarbusom. krenuo sa 7500 pa je sad jedva 5000 dinara. burza je burza, tu nema logike.


ja isto mislim da će cijena ATGR prema 700 kuna, ako ne i ispod, ali za dugoročne ulagače nema straha jer će sigurno kroz par godina cijena biti na oko 1000-1200 kuna. normalno je da fondovi pokušavaju istresti što više mogu po što nižim cijenama, a onda će dizati prema gore. tako je bilo u srbiji sa ikarbusom. krenuo sa 7500 pa je sad jedva 5000 dinara. burza je burza, tu nema logike.

Ne bi se složio, no svatko ima svoje mišljanje.

E nebude…
Nemoze se usporedjivati Ikarbus sa Atlanticom niti nemoze svaki IPO biti isti gdje svi ocekuju da uvale pare nekome kao da su na placu.
Kupujete i trzite udjele u firmi, ne banane.
Koliko vam firma vrijedi toliko kupujte, kada ode iznad prodajte.
A ispod 800 KN ne vrijedi ni u ludilu.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


E nebude… Nemoze se usporedjivati Ikarbus sa Atlanticom niti nemoze svaki IPO biti isti gdje svi ocekuju da uvale pare nekome kao da su na placu. Kupujete i trzite udjele u firmi, ne banane. Koliko vam firma vrijedi toliko kupujte, kada ode iznad prodajte. A ispod 800 KN ne vrijedi ni u ludilu.

Slažem se s kolegom, naprosto treba pričekati jedan vremenski period da izađu ‘drhtavi’.
Tek ćete tada biti svijesni stvarne vrijednosti ove kompanije, no greške se skupo plaćaju.

[color=blue]]Atlantic grupa d.d. – komentar poslovnih rezultata[/color]

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=2953

Ja malo više – 650. Zadovoljan sa ulazom od 875 (prosjek).
Vidjećemo za par mjeseci koliko je to dobar prosjek [smiley11]


…… burza je burza, tu nema logike.

Ovo sam nabacio kao komentar nekim predhodnim postovima da se ne bih puno uplitao jer nemam atgr…

Ovo će biti klasićna prevara (gnjurac)!!!

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close